Вислови, цитати та фрази про щастя


Вчися знаходити в житті радість — ось найкращий спосіб привернути щастя.

Хун Цзичен

Коли прибуває щастя, коли починаєш кохати, - здається, на землю від тебе лягає світліша тінь.

Сахається розгублена душа, почувши раптом тихі кроки щастя. І неповторність кожної хвилини шукає шлях від болю до перлини.

Ліна Костенко

Ти завжди будеш щасливою. Чуєш? Завжди. Тільки не здавайся, посміхайся якомога ширше, смійся голосніше за всіх, відчувай кожен шматок життя, кожну секунду відчувай цей смак солодкого щастя. Я в тобі впевнений, я завжди з тобою. І завжди буду тебе обіймати. З любов'ю, твій незнайомець.

К. Каралінас

Щоб зловити щастя, треба вміти бігати.

Вільям Шекспір

Щастя має сенс тільки тоді, коли є, з ким його розділити.

Джон Кракауер

Жодна ніч не буває настільки темна, щоб неможливо було знайти хоч одну зірку. І немає такої безнадійної пустелі, в якій неможливо знайти оазис. Примирися з життям, таким яким воно є. Завжди знайдеться будь-яка радість. Є квіти, які квітнуть навіть на скелях. Живи сьогодні! Усміхайся сьогодні! Будь щасливим сьогодні!

Філ Босманс

У мене є ти. Це все, що мені потрібно. Ти кожен день змушуєш мене посміхатися. Ти щастя.

Скінс

Якщо в тебе на кухні пахне корицею, яблуками і какао, ти вмієш бути щасливою!

Іринка Захарюк

Не чекай, що стане легше, простіше, краще. Не стане. Труднощі будуть завжди. Вчися бути щасливим прямо зараз. Інакше не встигнеш.

Життя - це вже щастя. Той, хто це розуміє, ніколи не скаржиться.

Щастя завжди там, де людина його бачить.

Затишок зігріває ваше щастя...

Всі ми біжимо навздогін за щастям, а коли його зловимо, то буваємо дуже здивовані: адже щастя було зовсім поруч - треба було лише рукою дістати...

Бути щасливим - це тихо, постійно насолоджуватися дрібницями, радіти їм. Адже вони мають здатність тихенько залазити в душу.

Хочете бути щасливими? Залишайте минуле в минулому!

Кайф - це коли береш. Щастя - коли віддаєш.

А знаєте, що потрібно, щоб доторкнутися до щастя? Йдіть до мети. Нічого не відкладайте на завтра, «завтра» - вбивця всіх мрій. Ніколи не стійте на місці, робіть тут і зараз. Хапайте зірки з неба - вони ближче, ніж здається. Трощіть цей світ і будуйте абсолютно новий.

Про щастя можна говорити хвилин п'ять, не більше. Тут нічого не скажеш, крім того, що ти щасливий. А про нещастя люди розповідають ночі безперервно.

Щастя - це коли проходиш повз аптеки - тому що у тебе нічого не болить, проходиш повз магазину, тому що у тебе все є. І йдеш додому, бо тебе там чекають!

Запамятайте: ваше щастя залежить від вас самих. Не від ваших стосунків, не від вашого оточення, не від вашої роботи чи доходів. Якщо ви в гармонії з собою - ви будете щасливими і з іншими.

Щастя – це не п'янки, гулянки, флірти, розваги... Щастя – це кохати і бути коханою! Щастя – це справжні, щирі та взаємні почуття, які у наш час така рідкість. Щастя – це взаєморозуміння у стосунках, вірність та довіра! Без брехні та зрад... Щастя – це сім'я. Щастя – це коли ці найдорожчі для тебе люди (кохана людина й ваша дитина) завжди усміхнені й здорові! А все інше тоді – не так вже важливо... Зумійте це усвідомити й зрозуміти. І цінуйте та бережіть коханих.

Сімейне щастя - це коли людина, якій довіряєш, регулярно доводить, що не дарма.

N.N

Все, що нам треба, – по суті у нас вже є. Головне ? не піддатись на вибрики долі смугастої. Бо щастя шанує не тих, хто рано встає ? а тільки лиш тих, хто встає у гарному настрої...

Паша Броський

Щастя своє людина створює сама, а ось нещастя їй допомагають створювати й інші.

Микола Дубов

Кава гірка? Почекай, доки цукор розтане... Світ - це краса, й не дивися у темні кути... Справа така: щастя доти в душі не настане, поки ти сам не дозволиш йому увійти...

О.Сапріянчук-Маротчак

Сміливі завжди мають щастя...

Іван Багряний

Женіть геть думки, які роблять вас нещасними, робіть речі, які вам подобаються, зустрічайтеся з людьми, з якими ви щасливі.

Луїза Хей

Щастя живе в простих речах - у тому, що є людина, яка щоночі обіймає твою спину, щоб не мерзла.

Кетро

Прокоментувати статтю: