Вислови, цитати та фрази про життя


Від'їхати — це ледь-ледь померти" Але померти — це дуже від'їхати!

Алле Альфонс (1854-1905) французький письменник

Життя коротке, і треба прожити його краще. Смерть страшна, але ще страшнішим було б усвідомлення, що житимеш вічно і ніколи не помреш.

А.Чехов

Не женіться за примарним – за майном, за званнями: це наживається нервами десятиліть, а конфіскується в одну ніч. Живіть з рівною перевагою над життям – не лякайтеся біди і не тужіть по щастю.

Адже все одно і гіркого не навік, солодкого не вщерть. Досить з вас, якщо ви не замерзаєте, і якщо спрага і голод не рвуть вам кігтями нутрощі... Якщо у вас не перебитий хребет, ходять обидві ноги, згинаються обидві руки, бачать обидва ока, чують обидва вуха – кому вам ще заздрити?

О.Солженіцин

У людини два життя, і друге починається тоді, коли ми розуміємо, що життя лише одне.

Том Хідлстон

Пекло — це забуте, з якого не зроблені висновки. Цей нездобутий досвід прирікає на повторення.

Мераб Мамардашвілі

Ми прийшли в цей світ, щоб допомагати один одному в нашій подорожі по життю.

Уїльям Джеймс

Ніколи ні про що не жалкуй: інколи неприємності трапляються на благо, а мрії не втілюються до кращого.

Олег Рой

Один із законів життя свідчить, що як тільки закриваються одні двері, відкриваються інші. Але вся біда в тому, що ми дивимося на замкнуті двері і не звертає уваги на ті, що відкрилися.

А.Жид

90% наших турбот стосується того, що ніколи не станеться.

Маргарет Тетчер

Ми не можемо заборонити птахам пролітати над нашою головою, але ми не дозволяємо їм сідати нам на голову і вити на ній свої гнізда. Подібно до цього ми не можемо заборонити поганим думкам інколи приходити до нас в голову, але ми повинні не дозволяти їм гніздитися в нашому мозку.

Мартин Лютер

Криза середнього віку - це коли ти ще можеш робити те, що і раніше, але обираєш не робити.

Кевін Костнер


Пам'ять про те, що я скоро помру — найважливіший інструмент, який допомагає мені приймати складні рішення в моєму житті. Тому що все інше — чужа думка, вся ця гордість, весь цей острах збентеження або провалу — всі ці речі падають перед обличчям смерті, залишаючи лише те, що дійсно важливе. Пам'ять про смерть — кращий спосіб уникнути думок про те, що вам є що втрачати. Ви вже голий. У вас більше немає причин не йти за покликом свого серця.

Стів Джобс.

Вода, у тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються, не відаючи, що ти таке. Не можна сказати, що ти необхідна для життя: ти — саме життя. Ти наповнюєш нас радістю, яку не пояснити нашими відчуттями.

Антуан де Сент-Екзюпері

Перемоги вчать наївних, а поразки - мудрих; успіх дають одиниці уроків, а невдачі - тисячі. Вчіться на уроках переможених.

Рішенням всякої проблеми служить нова проблема.

Гете

У любові ми втрачаємо розум, а в шлюбі помічаємо цю втрату.

Бальзак

На безриб'ї і рак - риба. І дуже сильно звикаєш до поверхневих відносин. Але тоді немає цілісності. В цілісних відносинах не може бути розриву, не може бути непорозуміння, розлуки. Навіть коли фізичне тіло вмирає, то догляду не може бути. А звичайне завжди кінчається зазвичай. Не знаю, кому і як судилося дізнатися духовний зв'язок, але шлях до неї проходить через біль, біль розривів звичних відносин. Тих відносин, які вважав єдино можливими і близькими. Але сам розрив показує, що це не є те. Так як то не може бути перервано. То вічно.

А.Пінт

Любов не повинна просити і не повинна вимагати, любов повинна мати силу впевнитися в самій собі. Тоді не її щось притягує, а притягує вона сама.

Гессе

Те, що торкає наше серце повинно і йти від серця.

Москвін

Стань кращим і сам зрозумій, хто ти, перш ніж зустрінеш нову людину і будеш сподівається що вона зрозуміє тебе.


Коментарі:

нечо так норм пасиб fellow


Мені сподобалось, та потрібно трошки більше висловів winked


спасиб за етот сайт )))


Спасіба за ті цитати в мене класна оцінка


Дякую!!!! love
Квіти
філософські поради допомогли!!!


Гарні цитати,які потрібно добре обдумувати.Це спонукає до різних думок.Дякую


Прокоментувати статтю: