Філософські вислови і фрази про здоров'я і медицину

Що він міг зробити супроти трьох? Як говорила вдова чоловіка, він помер після консиліуму трьох найкращих лікарів Парижа.

Алле Альфонс (1854-1905) французький письменник

Природа лікує. Прогулянка на свіжому повітрі і вигляд красивих пейзажів дивним чином здатні очистити голову від непотрібних думок, повернути до життя і підняти настрій.

Дон Глускін

Наше тіло — це транспорт, який везе нас до нашої мрії. Любить його, відносьтеся турботливо і дбайливо, якщо хочете відчувати себе бадьорим і енергійним. Але ніколи не зациклюйтеся. Зовнішність суб'єктивна і з часом так чи інакше міняється. Відчувати себе комфортно і зручно у власному тілі — ось що найголовніше.

Дон Глускін

Цінність двох речей можна збагнути, лише втративши їх, — молодості і здоров'я.

Арабське прислів'я

Якщо ти не відчуваєш краси барв, якщо ти не цінуєш дружби, якщо тебе не радують пісні — ти хворий, тебе треба лікувати.

Арабське прислів'я

Хвороби серця нехороші тим, що першим симптомом часто буває раптова смерть.


Майкл Фелпс

Гімнастика, фізичні вправи, ходьба повинні міцно ввійти в повсякденний побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров'я, повноцінне і радісне життя.


Гіппократ

Ваш мозок може все. Абсолютно все. Головне, переконати себе в цьому. Руки не знають, що вони не вміють віджиматися, ноги не знають, що вони слабкі, живіт не знає що він суцільний жир. Це знає ваш мозок. Переконавши себе в тому, що ви можете все, ви зможете дійсно все.

Роберт Кійосакі

Не згинайте спину, дбайте про свій скелет - адже це все, що від нас залишиться.


Кшиштоф Біліца

Креативність і відкриття зароджуються в болю.


Ірвін Ялом

Будь-хто, хто здатний зранку вибратися з ліжка, перебуває в дуже пристойній формі. Не вірите? Запитаєте будь-кого з тих, хто вже не здатний.


Невідомий автор

Жодне здоров'я не витримає, якщо на нього постійно скаржитися.


Віктор Коняхин

Kоли не можеш впоратися з тугою, як невідкладною допомогою займися вправами на вироблення гнучкості. Розтяжки викличуть біль. У кров почне виділятися адреналін. Щоб зняти біль, сам організм почне виробляти морфіноподобні речовини. Коли ви знімите біль тим, що зійдете з розтяжки, виділення адреналіну припиниться, а надлишок морфіноподібних речовин зменшить вираженість туги.


М.Є.Литвак

Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі — і одні з найефективніших.


Дейл Карнегі


Коментарі:

Ну ви й дали, медЕцина. Виправте.


Цитата: Оксана
Ну ви й дали, медЕцина. Виправте.

Дякую за зауваження.


Прокоментувати статтю:

Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Зображення Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру