Вислови, цитати та фрази про щастя


Щастя - це просто! Щастя є ... Безмежне, велике, що поглинає всю твою душу, настільки величезна, що хочеться обійняти весь світ. Твоє серце співає, хочеться просто посміхатися і літати. Після чорної смуги завжди приходить біла - це закон! Звідки ж береться безмежне щастя, і коли воно приходить? Щастя народжується з мрії! Бувають мрії, які збуваються самі собою, наче за помахом чиєїсь чарівної палички. Наче хтось на небі просто взяв і написав листа на землю - його затвердили, і твоя мрія збулася!

А що таке щастя? Та це просто - жити. Любити душею і серцем, у відповідь улюбленим бути. І все ж, що ж - щастя? Прокинутися зранку, і у дворі почути смішну дітвору. Побачити сонце в небі, квітучої троянди кущ, і теплий південний вітер спробувати на смак, вдихнути туманів свіжих сиву пелену, і на світанку зустріти красуню-весну. І в гаю солов'їної напитися піснею птахів, і вдосталь насолодитися блиском блискавиць. А що таке щастя? Та це просто - жити. Любити душею і серцем, у відповідь-коханим бути.

Якщо запитаєш, чого мені хочеться, я відповім тобі з відрадою: ні квітів, ні багатств, ні почестей, ні, тим більше, зірок мені не треба. У мрії моєї не великий розмах, і мотиви цілком чемні. Одного хочу - щоб в моїх очах ... відбивалися твої - щасливі!

Щоб бути щасливим, є п'ять простих істин: 1. Звільни своє серце від образ - ПРОСТО. 2. Звільни свій розум від хвилювань - більшість з них не збуваються. 3. Веди просте життя і цінуй те, що маєш. 4. Віддавай більше. 5. Чекай менше ...

Щастя не в тому, що відбувається навколо вас, а в тому, що відбувається всередині вас. Більшість людей завжди чекають від інших людей щастя, але, по правді кажучи, воно завжди народжується не зовні, а всередині вас.

Немає дороги, що веде до щастя, тому що щастя — це і є дорога.

Щасливий не той, хто біжить за грошима. Не той, хто будує усе на брехні. Насправді щасливою зветься людина, яка бачить щастя своє в простоті!

Спочатку ти запам'ятовуєш кожну дрібницю, яка робила тебе щасливою, а потім - здригаєшся при нагадуванні про неї. Все, чого хочеться - скоріше викреслити, забути або почати займатися чимось новим.

Знайшли своє щастя — не перевиховуйте, не пиляйте, не лайте, а любіть, любіть, любіть і бережіть!

Щастя - це коли є до кого поспішати додому...

Деколи від щастя нас розділяє: один дзвінок, одна розмова, одна зустріч, одне признання...

Щастя не залежить від погоди, Щастя - це стан душі! Нехай в ній у будь-яку пору року, Цвітуть красиві квіти!

Люди бувають по - справжньому щасливі зовсім не тому, що у них все є. А тому, що вони є один у одного....

Жінка має бути яскравою, як сонце... Ніжною, як квітка....Непередбачуваною, як погода...І щасливою...просто щасливою!!!

Коли будеш шукати своє щастя, не забирай його у інших.

N.N

Щастя подібно метелику. Чим більше ловиш його, тим більше воно вислизає. Але якщо ви перенесете свою увагу на інші речі, воно прийде і тихенько сяде вам на плече.

Віктор Франкл

...З тобою я придбав щастя, на яке ніколи не розраховував, і, якщо ти мені дозволиш я витрачу життя на те, щоб зробити тебе такою ж щасливою.

Чендлер Бінґ

Часом потрібно чогось не знати, або щось пропустити, щоб залишатися щасливим.

Щастя - це коли тобі нічого не потрібно в даний момент, крім того, що вже є.

Ельчин Сафарлі

Щасливий той, кому зрадити заважає любов, а не мораль .

Джидду Кришнамурти

Той, хто вважає, що насолоджуватися життям можна лише після вирішення всіх проблем,рідко буває щасливим .

Бобо Шефер

Незважаючи на те, що всі хочуть щастя, більшість страждає через трагічне помилкове уявлення про те, у чому воно полягає.

Роджер Волш

Щасливими стають ті, хто за жодних обставин не опускає руки.

С. Вакарчук


Будь щасливий в цю мить. Ця мить і є твоє життя.

Омар Хайям

Ми всі ганяємося за щастям, хоча абсолютно не здатні зрозуміти, в чому воно полягає.

Марк Леві

Щастя - це міцне здоров'я і погана пам'ять.

Альберт Швейцер

Немає ліків, які здатні вилікувати те, що може вилікувати щастя.

Габріель Гарсіа Маркес

У гонитві за щастям іноді потрібно просто зупинитися і бути щасливим.

Конфуцій

Щастя, воно є у всьому: в сонячному зайчику, у вітрі, в траві, у запаху яблука та кориці, в какао під ковдрою холодним вечором; воно заховане в цуценячому запаху, в маминих дзвінках, в солоній морській воді, в яскравому і чистому небі (там воно безмежно), у літніх світанках, в шкільних ранцях і списаних зошитах, в дитячому сміху, в найзаповітніших спогадах... воно скрізь, треба лише придивитися!

Міцний Елль

Яка різниця, хто сильніший, хто розумніший, хто красивіший, хто багатший? Адже, зрештою, має значення тільки те, щаслива ти людина чи ні.

Ошо

Робіть те, що змушує вас почувати себе щасливими. Будьте з тими, хто змушує вас посміхатися. Смійтеся, кохайте поки живете. Не думайте про час, не слухайте чужі думки, і не думайте про те, що може бути потім. "Потім може і не бути".

Ми не біжимо за щастям,ми втікаємо від нього.Щастя-це не мета,якої досягають,це побічний ефект пошуку сенсу через любов,через обов'язок,через віру і навіть через страждання.

Щаслива та, яку люблять, а не хочуть.

Щастя треба ділити з тим, хто його примножує.

Щастя живе в легенях. Відкриєш рот і все твоє багатство вивітриться. Коли щасливий,
мовчи.

Що може бути складнішим, ніж стати щасливою людиною? Напевно, залишатись нею. Далеко не у всіх це виходить.

Щастя не приходить у ваше життя з фанфарами. Найкрасивіші речі - ті, що дають вам справжнє щастя, приходять навшпильках, тихо... і чекають, коли ви їх помітите.

Щастя - як сонце: то ясне, то захмарене.

Будьте щасливі. Будьте самим собою. Якщо іншим це не подобається, не звертайте на них уваги. Це ваш вибір і Ви не зобов’язані всіх задовольняти.

Просто хочу бути щасливою ... Рідко зустрічатися з бідою! Просто хочу бути коханою ... Не залишатися однією ... Просто хочу не лити сльози ... від прикрості тяжких втрат ... Просто хочу тримати троянди ... І відчувати їх аромат!

Щастя не в тому, що відбувається навколо вас, а в тому, що відбувається всередині вас. Більшість людей завжди чекають від інших людей щастя, але, по правді кажучи, воно завжди народжується не зовні, а всередині вас.

N.N

Краще бути дивним і по-своєму щасливим, ніж прожити життя, як в'ялий овоч.

Зак Галіфіанакі

Прокоментувати статтю: