Вислови, цитати та фрази про щастя


Щастя... велике і багатогранне; той хто позбавлений можливості бути щасливим в одному, знайде своє щастя в іншому.

Як мені даровано багато, скільки в мене щастя, чорт візьми! — На землі сміятись і страждати, Жити і любить поміж людьми!

Леонід Андреєв

Щастя чоловіка зветься «Я хочу». Щастя жінки — «він хоче».

Фрідріх Вільгельм Ніцше

На небесах все — радість, в пеклі всі — горе, в нашому ж світі, що посередині, — і те, і інше, і ми живемо між двох крайнощів, причетні обом. Доля неправильно: не може бути суцільно щастя або суцільно нещастя. Наш світ — це нуль: сам по собі — нічого не варто; в поєднанні з Небом — коштує багато чого. Байдужість до мінливостей — розсудливо, мудрий нічому не дивується. Життя наше зав’язується як комедія, в кінці буде розв’язка — гляди ж, щоб кінець був гарний.

Бальтасар Грасиан

Жага щастя ніколи не вичерпується в серці людини.

Будь справедливий, і будеш щасливий.

Жан-Жак Руссо

Потрібно навчитися бути щасливим у хвилини відпочинку, коли пам’ятаєш про те, що ти живий, а не у хвилини бурхливої життєдіяльності, коли про це забуваєш!

Гілберт Кіт Честертон

Ті вимоги, які часом сприяють збору щастя, так збільшуються через жадібність, що вся його маса виявляється вичерпаною ще задовго до того, як більшість встигне пред’явити свої претензії.

Карл Фреліх


Той щасливий, хто живе в умовах, що відповідають його темпераменту, але той більш досконалий, хто вміє пристосовувати свій темперамент до будь-яких умов.

Девід Юм

Хто не уміє користуватися щастям, коли воно приходить, не повинен скаржитися, коли воно проходить.

М. Сервантес

Шукаємо щастя по країнах, столiттях, а воно скрiзь i завжди з нами; як риба в водi, так i ми у ньому, i воно бiля нас шукає нас самих. Нема його нiде вiд того, що воно скрiзь. Воно схоже до сонячного сяйва — вiдхили лише вхiд у душу свою.

Щасливий, кому вдалося знайти щасливе життя, але щасливіший, хто вміє користуватися ним.

Григорій Сковорода

Щастя не ховається в гущавині лісовій, ще менше його можна знайти у царів, його немає навіть у мудреця: воно не залишає спадку нашого короткого життя. Потрібно відмовитися від нього, але принаймні іноді можна обіймати його подібність.

Вольтер

Щастя ніякими хитрощами не доб’єшся. Вчися знаходити в житті радість — ось кращий спосіб привернути щастя. Біди ніякими стараннями не уникнеш. Жени від себе злість — ось кращий спосіб триматися далеко від біди.

Хун Цзичен

Прокоментувати статтю: