Вислови, цитати та фрази про щастя

Щастя в шлюбі - це не те, що просто трапляється. Хороший шлюб повинен бути створений. Ніколи не пізно триматися за руки. Говорити «Я люблю тебе» хоча б раз на день. Не лягати спати в сварці. Ні за яких обставин не сприймати дії один одного само собою зрозумілими. Залицяння не повинні закінчуватися разом з медовим місяцем, вони повинні тривати все життя. Разом йти по життю. Сформувати коло любові, яке збере всю родину. Робити щось одне для одного не з міркувань боргу, а з міркувань радості. Вдумливо вимовляти слова вдячності і висловлювати подяку. Необхідно розвивати терпіння, розуміння і почуття гумору. Вміти прощати і забувати. Справа не тільки в тому, щоб вийти заміж (одружитися) за потрібну людину. Справа в тому, щоб бути потрібною людиною.

Пол Ньюман

Кава гірка? Почекай, доки цукор розтане... Світ - це краса, й не дивися у темні кути... Справа така: щастя доти в душі не настане, поки ти сам не дозволиш йому увійти...

Яке це щастя - прокидатися живим, варити каву, обіймати рідних... І, як дитина, тішитися тим, що за вікном мільйон сніжинок срібних!

Усе, чого бажає так душа, не коштує, насправді, ні гроша: Обійми рідних, сміх, весна, любов, підтримка друзів, щирість молитов... Та, шкода, розуміє це не кожен, - тому й щасливим стати він не може...

О.Сапріянчук-Маротчак

Завтра буде новий день. Завтра зійде сонце. Велике, яскраве, для всіх. І все буде добре, і ми нарешті зрозуміємо, що щастя завжди було з нами, просто біль ми любили сильніше, помічали частіше. І що ті люди, яких ми так відчайдушно шукали, втрачаючи себе, стояли поруч і обіймали за плечі, мовчки і з розумінням посміхаючись всім метаморфозам нашої душі. І що будь-які вірші красиві тільки тоді, коли жива твоя душа і серце вдихає любов у мертві по суті слова. І що сонце сходить щодня, і це - найбільше чудо, дане нам. І я люблю тебе. І я з тобою.

Ми граємо в щасливих людей. Ми зішкрябуєм з неосяжного тіла інтернету слова лукавих авторів, які мотивують нас на радість, і закриваємо ними рани від невимовного смутку, скорботи, чи відчайдушної самотності, або просто відвертого болю власних душ.

Аль Квотіон

Вам потрібно робити тільки одне — бути щасливим зараз.

Ронда Берн

Щасливі люди не мовчать із тихим сумом у очах... Щасливі люди не кричать про своє щастя тут і там. Щасливі люди не крадуть чужих окрилених надій. Вони минулим не живуть і досягають власних мрій. Щасливі люди, хто вони? Напевно ті, хто в якусь мить торкнулись серця глибини і відпустили, що болить... Це ті, що прийняли в душі свої недоліки і плями, і не затиснули в руці міцні зневірення кайдани. Щасливими себе в житті ми самі робимо... Я певна, що саме в цьому відкритті сховалась істина. Напевно... достатньо вірити , що ти щасливий й цінувать, що маєш. І щастя поспішить зрости. Наскільки? Ти й не уявляєш...

Огнєва Інелла

Даруйте квіти жінкам, адже вони від цього стають щасливими.

Марк Леві

Дорога до щастя не завжди асфальтована.

Трумен Капоте

Коли мені було п'ять років, мама завжди казала мені, що головне в житті - щастя. Коли я пішов до школи, мене там запитали, ким я хочу бути, коли виросту. Я написав "щасливою людиною". Мені сказали, що я не зрозумів завдання, а я відповів, що вони не розуміють життя.

Джон Леннон

Ти здивуєшся, як легко зранку вставати з ліжка, коли ти щасливий.

Джим Керрі

Пий каву. Насолоджуйся весною. Слухай музику. Просто будь щасливою людиною.

Ми надто багато вникаємо, занадто багато намагаємося виправдати і багато чому прагнемо протистояти. Знання не завжди сила. Знання у будь-якому випадку обважнює, та й не кожен, що отримав це знання, може направити його в потрібне русло. Частіше ми просто перевантажуємо себе, наповнюємося до межі зайвою інформацією, відчуваючи себе нібито підготовленими до майбутніх загроз, а на ділі стаємо ще більш вразливими, беззахисними. Іноді потрібно чогось не знати або щось пропустити, щоб залишатися щасливим.

Ніщо так не заважає відчути себе щасливим "тут і зараз" і відкритим до майбутніх змін, як протяги з минулого...То ж, щільно зачиняйте двері...

Немає ніяких ключів від щастя. Двері завжди відкриті!

Люди цілий тиждень чекають п’ятниці, цілий місяць свята, увесь рік чекають літа, і все життя - щастя...

Настане ранок – посміхнись! І кожен день цінуй як диво! Навколо себе озирнись:Скажи собі, що ти – щаслива! Створи колекцію з удач, забудь проблеми і печалі. І ворогів своїх – пробач. І злі думки - жени подалі… Збагни нарешті – все мине. Навіщо ж сили витрачати? Життя прекрасне… бо одне… Й його не варто марнувати!

Я ніколи не могла бути до кінця щасливою з іншою людиною, тому що десь всередині завжди пам'ятала: рано чи пізно вона піде. Смішно, але поки що я жодного разу не помилилася.

Чим тихіше ваше щастя, тим довше судилося йому прожити. Людська заздрість руйнує все на своєму шляху.

З маленьких речей - з вашого «спасибі», «будь ласка», «нічого страшного», «я люблю тебе», «поцілуй мене», «давай обійму», «я рада тебе бачити», «давай зробимо це зараз» - складається велике , справжнє щастя!

Щастя не йде і не приходить. Приходить вміння його помічати.

Я думав над цим станом щастя, і мені здається, люди губляться, коли думають про щастя як про кінцеву мету. Ми завжди думаємо, що одного разу будемо щасливі: купимо цю машину або отримаємо цю роботу ... або в нашому житті з'явиться така людина, яка все змінить. Але щастя - це настрій, це стан, а не кінцева мета. Це як бути втомленим або голодним ... воно не вічне, воно приходить і йде, і це нормально. І на мій погляд, якби люди розуміли це, вони б частіше відчували щастя.

Все, що б ти не робив, має дарувати тобі щастя і спокій. Це критерій єдиного вірного шляху.

Щасливий не той, хто біжить за грошима. Не той, хто будує усе на брехні. Насправді щасливою зветься людина, яка бачить щастя своє в простоті!

З каміння, що впало з душі, вийде гарна дорога до щастя.

Щастя можна знайти в маленьких радощах і повсякденних справах. Щастя - мати можливість постійно кудись їхати і мати місце, куди можна буде повернутися. Щастя ховається у дрібницях. У несподівано дощовій погоді, яка змушує заварювати запашний чай і ховатися під ковдру. Щастя знаходиться у музиці: у французьких мотивах раннім сонячним ранком, в аудіозаписах, які навіюють спокій і дрімоту. Щастя є практично у всьому: в посмішках незнайомих тобі людей, у сонці, яке заплуталось у чиємусь рудому волоссі, в улюбленій пісні, випадково почутій на вулиці, у чашці кави, в прохолодному душі, в нових парфумах , у новій книзі або у новому знайомому. У вірші, який ти готовий перечитувати знову і знову. У маминих обіймах. В розмовах на кухні до глибокої ночі. Щастя так багато, що не вистачить і всього життя описати, де воно тільки може ховатися. Головне, вірити в нього і невпинно, нескінченно бачити його у всьому.

Щастя, воно є у всьому: в сонячному зайчику, у вітрі, в траві, запаху яблука та кориці, какао під ковдрою холодного вечора; воно заховане в цуценячому запаху, в маминих дзвінках, в солоній морській воді, в яскравому і чистому небі (там воно безмежне), у літніх світанках, в шкільних ранцях і списаних зошитах, в дитячому сміху, в найзаповітніших спогадах... воно скрізь, треба лише придивитися.

N.N
Прокоментувати статтю: