Вислови, цитати та фрази про щастя

Якщо жінка поводить себе, як дитина, значить, вона щаслива.

Сергій Веденьйо

Щастя для мене — це коли немає ненависті між людьми, серед яких я живу. Коли люди добре ставляться один до одного. Не обов'язково любити, але важливо поважати іншу людину.

Джамала

- Чуєш? - Що? - У повітрі пахне щастям. - Щастям!? Ти помиляєшся, тут пахне лиш весною. - Ні! Для мене Весна - найбільше щастя...

Merika

Ну, та й нічого. Так мені і треба. Немає щастя, – можна жити без. В душі людській, крім видимого неба, є одинадцять всячеських небес.

Щасливиця, я маю трохи неба і дві сосни в туманному вікні. А вже здавалось, що живого нерва, живого нерва не було в мені!

Ліна Костенко

Все закінчується. Рано чи пізно. Як би добре чи погано тобі не було, пам’ятай, це мине. А одного дня ти зрозумієш, що більше нічого не залишається всередині крім спогадів. І любов не вічна, і друзі не зможуть все життя поряд бути, і батьки теж покинуть. І все, що в тебе залишиться – лише ти. Ти і спогади. Маленькі шматочки від колись такого великого щастя…

Ми часто стаємо найлютішими ворогами самим собі. Щастя дійсно залежить від точки зору. Якщо ви вважаєте щось проблемою, то ваші емоції і думки будуть наповнені негативом. Подумайте про те, які уроки ви можете отримати із ситуації, і вона раптово перестане бути проблемою.

У житті все змінюється: місця, люди, мрії та пріоритети. Незмінним залишається лише бажання - знайти щастя.

Яка різниця, що буде завтра або через тиждень? Головне, щоб тобі сьогодні було добре. Життя одне, і не можна упускати щасливі моменти, тому що вони не повторяться.

Якщо ви вірите в щось – працюйте над здійсненням своїх мрій. І незалежно від того, що відбудеться в кінцевому рахунку, пам’ятайте, що справжнє щастя починає прибувати тільки тоді, коли ви припиняєте скаржитися на ваші проблеми і починаєте бути вдячними за те, що у вас є.

У мудреця запитали: - "Що потрібно людині, щоб бути щасливою?" Мудрець відповів:"Любов і турбота..." Хтось перепитав: - "А якщо не допоможе?" Мудрець відповів: - "Збільшіть дозу!" -

N.N

Я вважаю за краще бути щасливим, ніж робити все як треба.

Дуглас Адамс

Душа повинна пахнути, як свіжа весняна півонія. Душа повинна пахнути щастям.

Лілі Моріс

Що хоче жінка, у якої за плечима півжиття? Ні, не жагучого кохання і палких обіймів... Ковточок теплих слів і душу, що близька, і в щасті, і в нещасті р о з у м і н н я...

Taniya Smychok

Щастя, насправді, не треба шукати, треба навчитись його відчувати. Щастя - у кожному новому дні, щастя - в спокійному, теплому сні. Щастя - зростаючі, впевнені діти, щастя - це просто уміти радіти: Сонцю ясному, що світ зігріває, квітці тендітній, яка розцвітає. Серце своє ти наповни добром, та поділися із ближнім теплом. Щастя так близько, воно у тобі, тільки зізнайся у цьому собі.

Наталія Кішовар

Щаслива жінка, бо кохана, щодня одягнута в любов. Щаслива,бо вона є мама - від неї хтось в цей світ прийшов. Щаслива жінка,коли знає: діти здорові, злагода в сім'ї, завжди на неї хтось чекає. Жінка сама розносить щастя по землі.

Аня Тимчина Занько

Мета життя кожної людини – стати якомога щасливішою. Щастя – ось мета, до якої зводяться всі інші цілі.

Діпак Чопра

Ми кожен день відкладаємо своє щастя на завтра. Ми завжди в очікуванні майбутнього. А тим часом годинник нашого життя цокає, і час невблаганно тікає вперед. Воно ж не може зупинитися тільки через те, що зараз нам не дуже добре, а потім буде краще!

А. Свіяш

Щаслива людина - це та, яка не шкодує про минуле, не боїться майбутнього і не лізе в чуже життя, даючи комусь мудрі поради.

Кузьма Скрябін

Щастя може виглядати зовсім інакше, ніж ви його собі уявляли.

Байрон Кейті

Рецепт щастя - у кожного свій. Але маленькі (і великі) радості, вміння отримувати від життя задоволення і відчувати його смак - і є ті самі фільтри, які стоять на сторожі душі і не пускають в людські серця погане і хворобливе. Треба тільки навчитися ними користуватися.

Олег Рой

У щастя немає розміру, об'єму, строку придатності. Щастя ніколи не буває мало чи багато. Але одне я знаю точно: щастя є. В нас, довкола нас. Просто ми його не завжди помічаємо — ось в чому причина наших внутрішніх спадів.

Ельчин Сафарлі

Дії не завжди приносять щастя, але без дій щастя не буває.

Бенджамін Дізраелі

За все в цьому світі доводиться платити, задарма нічого не дається. Маленьке щастя - маленький біль, велике щастя - великий біль. Баланс завжди сходиться.

Гарольд Роббінс

Ти деколи робишся така щаслива. У чому секрет твоєї радості? Я щаслива від думки, що я йому потрібна.

Адгар Мін

Ви б зрозуміли, наскільки ви яскраві і вродливі, якби побачили себе в ті моменти, коли ви дійсно є собою. Коли ви щасливі.

Альфред Ленглі

Вони думають, що будуть щасливі, якщо переїдуть в інше місце, а потім виявляється: куди б ти не поїхав, ти береш з собою себе.

Ніл Гейман

До щастя не можна дістатися, його не можна придбати, заробити, одягнути чи спожити. Щастя - це духовний досвід проживання кожної хвилини з любов'ю і вдячністю.

Деніс Вейтлі

Прокоментувати статтю: