Вислови, цитати та фрази про щастя


Щастя нікому не здається таким сліпим, як тим, кому воно жодного разу не посміхнулося.

Франсуа де Ларошфуко VI

Перше, що потрібно засвоїти у взаєминах з іншими людьми, - це те, що їм не можна заважати бути щасливими - так, як вони того хочуть.

Генрі Джеймс

Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими.

Авраам Лінкольн

Найвище щастя в житті — це впевненість в тому, що вас люблять: люблять заради вас самих, точніше сказати — люблять всупереч вам...

Віктор Марі Гюго

Якщо ви відчуваєте себе щасливим, не аналізуйте вашого щастя. Це було б все одно що роздробити красиву метелика для того, щоб краще бачити її красу.

Паоло Мантегацца

Якби людина хотіла бути тільки щасливим, то це було б легко, але всякий хоче бути щасливішими інших, а це майже завжди дуже важко, бо ми звичайно вважаємо інших щасливішими, ніж вони є насправді.

Мішель Монтень Монтень

У щастя немає завтрашнього дня, у нього немає і вчорашнього, воно не пам'ятає минулого, не думає про майбутнє, у нього є тільки сьогодення, - і то не день, а мить.

Іван Сергійович Тургенєв

Щастя — це не життя без турбот і печалей, щастя — це стан душі. Сміливість — половина щастя.

Народна мудрість


Щастя є, воно простіше простого: це чиєсь обличчя.

Щоб бути щасливим, людині потрібна впевненість у завтрашньому дні, а щоб бути закоханим, потрібна якраз невпевненість. Щастя грунтується на спокої, тоді як коханню необхідні сумніви і тривоги.

Я знайшов щастя в той момент, коли вирішив припинити пошуки.

Задоволення має одну важливу рису: на відміну від щастя, воно існує.

Фредерік Бегбедер

Щастя буває різним. Іноді, коли ти поруч з кращими друзями. Іноді, коли здійснюється твоя мрія, або коли ти здійснюєш мрію когось. Іноді, коли ти в очікуванні нової надії. Бути щасливим – це нормально, адже ніколи не знаєш, яким скороминущим може виявитися це щастя.

Лукас Скотт

Нещасним або щасливим людину роблять тільки його думки, а не зовнішні обставини. Керуючи своїми думками, він управляє своїм щастям.

Фрідріх Вільгельм Ніцше

Щастя – це властивість характеру. У одних в характері його весь час чекати, у інших безперервно шукати, у третіх – всюди знаходити.

За хвилину щастя платиш двома хвилинами самотності.

Ельчин Сафарлі

Справжнє щастя коштує недорого: якщо за нього доводиться платити високу ціну, значить, це фальшивка.

Коко Шанель

Перша людина, про яку ти думаєш вранці і остання людина, про яку ти думаєш вночі, – це або причина твого щастя або причина твого болю.

Тільки нещасливий знає, що таке щастя. Щасливець відчуває радість життя не більше, ніж манекен: він тільки демонструє цю радість, але вона йому не дана. світло не світить, коли світло.

Еріх Марія Ремарк

Якщо ви хочете вести щасливе життя, ви повинні бути прив’язані до мети, а не до людей або до речей.

Альберт Ейнштейн

Прокоментувати статтю: