Що приготувати на Новий рік, рік Вівці

Десерт Інь-Ян

Так як Вівця - любителька «дольче віта», то без десерту на цей Новий рік не обійтися. Пропонуємо вам приготувати швидкі домашні «цукерки», що символізують гармонійність протягом життя.


Для приготування домашніх цукерок Інь-Ян нам знадобиться:
Чорнослив без кісточок - 30 шт.,
Обсмажений мигдаль - 30 шт.,
Чорний гіркий шоколад - 1 плитка,
Білий шоколад - 1 плитка,
Вершки 20% жирності - 100 мл,
Кондитерська посипка - для прикраси.
Як приготувати домашні цукерки:
У кожну ягоду чорносливу повкладаємо по одному горіху і розкладемо заготовки в один шар на круглому блюдці. Візьміть дві ємності. У першій на водяній бані розтопимо чорний гіркий шоколад разом з 50 мл вершків, у другій таким же чином - білий. Заллємо чорнослив гарячою глазур'ю так, щоб вийшов знак Інь-Ян, і не забудьте на чорній частині поставити білу крапку, а на білій - чорну.

Краї блюдця прикрасимо кондитерської посипкою (бажано, у вигляді зірочок або перлів) та дамо постояти 30 хвилин при кімнатній температурі, а потім поставимо в холодильник. На стіл окремо поставте шпажки або зубочистки для того, щоб брати «цукерки», не забруднивши рук.


***

Природно, ви можете приготувати для новорічного столу та інші страви, головне, щоб вони не містили ягнятину і баранину. Якщо ж ви з якихось міркувань не їсте ніякого іншого м'яса, то вживайте баранину до 12 ночі, а потім їжте те, що зроблено з компонентів рослинного походження.

Схожі новини по темі Рецепти / Святкові рецептиПрокоментувати статтю:

Кулінар Смачні св'яткові кулінарні рецепти з фото. Св'яткові страви та страви на щодень, салати та закуски, страви з м'яса, курки, риби. Св'яткові страви на фуршетний стіл.
Copyright ©2011-2020. Петриків біля якого розташований Тернопіль