Вислови та фрази про кохання

Інколи, в мовчані більше почуттів, ніж у словах.

Сумна правда: так багато людей закохані і не разом. І так багато людей разом, але не закохані.

Любов — як кішка. Вона дряпає нас до крові, навіть якщо ми хотіли з нею лише погратися.

Навіть одна нитка у відносинах може утримати людей поруч, якщо не перебирати її, як канат.

Страх втрати іншого не може бути фундаментом для тривалих відносин. З-за нього все лише руйнується.

Вірність - вона в голові. Вона не підвладна ні обставинам, ні алкоголю. Вірність - це стан відрази до чужих дотиків і поцілунків. Вірність - це стан відторгнення і відчуження від галасливих компаній і різних справ. Вірність - це повідомлення пізньої ночі, незважаючи на бурхливі емоції. Вірність - це усвідомлення і відчуття того, що ти не в тому місці і не з тими людьми. Вірність вона в голові. Вірність - це спогади. Це легка усмішка на обличчі і бажання, дике бажання якомога швидше розчинитися в дорогих серцю обіймах. Вірність - це рішення. Тверде і впевнене. Внутрішнє. Зовсім неусвідомлене, але від того і справжнісіньке. Не пафосне і лише словесне. А мовчазне і здійсненне. Вірність - це гармонія - душевна рівновага і сексуальна ідилія. Вірність - це повнота. Повнота відносин. Вірність - це не протистояння спокусам. Вірність - це інше сприйняття спокусливих ситуацій. Вірними можуть бути тільки улюблені. Вірними можуть бути тільки щасливі.

Мене дивує те, як багато разів ми прощаємо просто тому, що боїмося втратити когось, навіть якщо вони й не заслуговують нашого прощення.

- Я хочу, щоб повністю знала мене тільки одна людина, в усіх інших я не потребуюсь.

Краса не в одязі, фігурі або зачісці. Вона - у блиску очей. Адже очі - це ворота в серце, де живе любов.

Щоб сказати «Я тебе люблю» потрібно всього кілька секунд, а щоб показати як любиш - ціле життя!

Любила вона? Сама не знала. Він був магнітом, і її тягло. З ним чомусь серце завмирало. Він був холодний, але дарував тепло.

Там, де немає любові, не кажіть цього слова.

Зараз мені не вистачає твого дотику, твого поцілунку, твоєї підтримки і самого тебе...

Мені дуже подобалося, коли він ревнував. Як він психував на порожньому місці, так і не зрозумівши, що і тисяча не замінить його одного.

Дочекайся такого чоловіка, який зробить що завгодно, аби бути твоїм всім. Не поспішай.

Проводь свій час лише з тими, хто любить тебе безумовно. Не витрачай його на тих, хто любить тебе, коли у нього вигідні умови.

Люби те, що приносить тобі щастя. Будь з тим, хто змушує тебе посміхатись. Смійся стільки, скільки дихаєш. Кохай так довго, як живеш.

Навіщо чекати і вірити в долю, ісльози збирати до себе в долоню. Краще всміхатись і бути собою, любити того, хто поруч з тобою...

Не смій давати надію, якщо не зможеш її виправдати. Доторкнувся до душі... і ти вже за неї відповідаєш.

Якою б сильною не була дівчина, у неї завжди є слабке місце. Іноді все, що їй потрібно ? це обійми.

В світі тільки двоє сліпих: ти, тому, що не бачиш, як сильно мені потрібний. І я...тому, що не бачу нікого, окрім тебе.

N.N

Яка це розкіш — у будь-яку хвилину мати можливість обійняти кохану людину.

Сесілія Ахерн

Може, хотіти лягти з кимось в постіль не найважливіше, може, куди важливіше прокинутися разом вранці і приготувати один одному чай?

Януш Леон Вишневський

Ні відмінність поглядів, ні різниця у віці, ні що-небудь інше не може бути причиною розриву в любові. Ніщо — крім її відсутності.

Марія Домбровська

Я хочу, щоб ти був щасливий і вільний, і одночасно мені хочеться, щоб тут (вона показала рукою на середину грудей) у тебе щось переверталося, коли ти думаєш про мене.

Ф.Саган

Життя без кохання - не життя, а існування. Для того і дана душа людині, щоб любити.

Максим Горький

Вони сказали, що любов - це метелики, ангели і світло. Але, насправді, любов'ю завжди був ти: голий, обдертий і живий... Любов тут. Любов завжди тут. Десь між ейфорією і темрявою вона знаходить тебе. І саме місце, на якому ти стоїш, благословляється, і ти знову в безпеці.

Джефф Фостер

-Повір, Ми здатні на все ... якщо поруч саме Кохана людина. Для коханого чоловіка неодмінно захочеться готувати борщ, вивчати нові рецепти. Просто заради того, щоб він знову попросив добавки! Захочеться купувати нові сукні, співати романси або грати на роялі. Навіть в ліжку творити будеш те, що сама від себе не чекаєш. -Жінки Завжди були божевільними в любові. З чоловіками складніше. -Це Жінки придумали складності. Все так же просто. Йому неодмінно захочеться завалити улюблену квітами. Цілувати її руки, коліна, її тім'ячко вранці і притягувати до себе вночі. Для Улюбленою жінки захочеться ризикувати. Коли ми любимо - ми можемо все! Решта - це відмовки. "Я тебе, як мінімум, люблю".

Василиса Володькина

Тільки там розквітнуть пишно троянди, де ти виполов всі бур'яни!

Френсіс Бернетт

Коли ти побачиш людину без посмішки, подаруй їй свою.

Джим Керрі

Треба було вийти заміж в сімнадцять років, за того хлопчика, який катав мене на велосипеді. Він катав і тихенько цілував мене в потилицю, думаючи, що я не відчуваю, не помічаю. А я все знала. І мені хотілося померти на велосипеді - таке це було щастя. А з Мишком це все пішло в слова. У терміни. В з'ясування суті. Суті чого? Коли тобі за тридцять, хто тебе посадить на велосипед?

Галина Щербакова

Я не розумів, як сильно її люблю, поки не стало надто пізно.

Деббі Макомбер

Кохання носить такі окуляри, крізь які мідь здається золотом, бідність - багатством, а краплі вогню - перлинами.

Мігель Сааверда

Якщо тебе ніколи не охоплювало бажання обіймати всю землю, прилащити бродячого собаку, підняти з землі зірваний листок і цілувати його - значить ти ще не любив.

Григорій Тютюнник
Коментарі:

  1. Очень класний сайт рекомендую


  2. ___123___Красиві фрази та висловлювання про кохання___123___


Прокоментувати статтю: