Вислови та фрази про кохання


Навіть якби о 2 годині ночі несподівано підняли і сказали: "Він приїхав". Я би побігла його зустрічати.

А.А.

У пору першого кохання душу опановують набагато швидше, ніж тіло; пізніше тіло опановують набагато швидше, ніж душу, іноді ж про душу і зовсім забувають.

Хіба душам потрібні очі, щоб дивитися один на одного?

Віктор Гюго

Хочете когось прив'язати до себе? Киньте його.

Коли нікого не любиш, втрачати нічого.

Фредерік Бегбедер

Подорожуй тільки з тими, кого любиш.

Ернест Хемінгуей

«Нe рeвнуй до минулого. Від хороших нe йдуть і до поганих нe повертаються»

Арабська мудрість

Краще любити і боятися, ніж нічого не відчувати.

Кассандра Клер

У кожного в житті є "не до кінця забута людина". Людина, яку в глибині душі все одно чекаєш. У яку віриш. Яку, незважаючи ні на що, ревнуєш. Спостерігаєш за її життям зі сторони, дізнаючись подробиці від спільних знайомих і з інтернету. Вважаєш, що вона давно забута, але при зустрічі перехоплює подих. Так... Раптом виявляєш, що вона як і раніше до біса приваблива, привітна і весела. Вона давно вже не згадує про тебе, але ти то, виявляється, пам'ятаєш... в розмові не вникаєш в суть сказаного, відводиш очі, байдуже кидаєш: "спасибі, все в порядку". А потім вона іде, залишаючи тебе наодинці з розгубленими думками. Прийшовши додому, ти будеш вести себе як завжди весь вечір, але не зможеш заснути, розбираючись з цим мотлохом в твоїй голові. Вранці, звичайно, спогади зблякнуть, стривожені думки вляжуться, розвіються як туман. Життя побіжить в колишньому темпі...

Чи знаєш ти, як це, просто сидіти й дивитися, як людина, яку ти любиш, любить когось іншого? Це пекло, точно тобі кажу. Вічна мука.

Прощайте коханій людині... Вона іноді по-дурості зробить помилку... Але, повірте, вона хотіла б повернути час назад і все виправити. Не вбивайте КОХАННЯ! Бережіть його!

Всіх цікавить, коли можна вважати любов справжньою - так ось вам відповідь: коли біль не проходить, коли рана не загоюється і коли вже занадто, занадто пізно.

Ми будемо щасливі. Я буду прокидатися ночами і босоніж бігати на кухню. Буду будити тебе покусуючи за вухо, а ти кричати і бити мене подушкою. Сусіди будуть прокидатися від наших криків і сміху, а ми будемо відчайдушно любити один одного.

Жінка, яка відчуває, що потрібна, яка відчуває турботу і якій приділяють увагу - віддає натомість набагато більше. Запам'ятайте це.

Тебе немає настільки, що ти скрізь.

Ми з розуму сходили не там і не з тими.

Обійми — це, напевно, одна з самих пристрасних форм прояву любові, тому що ви відчуваєте себе в безпеці і близько до людини. Таке відчуття, що всі печалі пішли, і це одне із самих приголомшливих почуттів у світі.

Мурашки починають бігати тілом в ту саму хвилину, коли я кладу твою руку собі на талію.

Чоловік, коли йому погано, псує життя жінці, яку любить. Жінка, коли їй погано - псує життя чоловікам, закоханим в неї, продовжуючи любити винуватця свого болю.

Ні відмінність поглядів, ні різниця у віці, ні що-небудь інше не може бути причиною розриву в любові. Ніщо - крім її відсутності.

N.N

Мабуть, Бог знає, що робить. знайшов же Він мені тебе.

Для них рай був там, де вони могли бути разом.

Януш Леон Вишневський

Потрібно любити - любити якомога більше, бо в любові і полягає справжня сила, і хто багато любить, той робить багато і здатний на багато що, і що робиться з любов'ю, то робиться добре.

Вінсент Ван Гог

— А ви не вважаєте, що всі чоловіки однакові? — Однакові. Усі, крім коханого.

Георгій Гуревич

Я поняття не маю, як стану жити без тебе, але не сумніваюся, що щасливо.

Т. Полякова

У моєму серці так багато тебе.

Дж. Кітс

Чим більше кохаєш, тим більше страждаєш.

Анрі-Фредерік Амьель

Справжнє кохання не між тілами, а між душами.

Ось воно, життя. Вічно все те ж: один чекає іншого, а його немає і немає. Завжди хтось любить сильніше, ніж люблять його. І настає час, коли хочеться знищити те, що ти любиш, щоб воно тебе більше не мучило.

Бернар Вербер

Жінку треба любити і любити так, щоб іншим чоловікам було боляче, що вони так не вміють.

Рінат Валіуллін

Якщо я була б тобі по-справжньому дорога ти б не зміг мене так просто відпустити. Ніколи. Ні за що. За жодних обставин.

Анна Ланська
Коментарі:

  1. Очень класний сайт рекомендую


  2. ___123___Красиві фрази та висловлювання про кохання___123___


Прокоментувати статтю: