Вислови та фрази про кохання


Кохання - це коли хочеш переживати з кимось всі чотири пори року. Коли хочеш бігти з кимось від весняної грози під вкритий квітами бузок, а влітку збирати ягоди і купатися в річці. Восени разом варити варення і заклеювати вікна від холоду. Взимку — допомагати пережити нежить і довгі вечори.

Рей Бредбері

Даруйте любов вашим другим половинкам все життя, а не тільки один день в році.

Абхішек Баччан

Ми іноді говорили один одному різні гидотні речі, але біс побери, якщо б ви знали, як ми любили один одного.

Дмитро Грінберг

Якщо любов справжня, то вона витримає всі випробування, що підносить їй доля.

Знаходьте час для поцілунків, і для обіймів кожен день. Не позбавляйте цих дарунків ви найкоханіших людей. Бо в цій хвилинній насолоді, що кожне серце зігріва. Є щира, істинна нагода, сказать несказані слова.

Діана Крейг

Кохання - це стан максимального комфорту перебування з однією особою тривалий час - бажано аж до кінця. Не треба доводити, що в мене нема кохання. Я навіть не збираюсь когось переконувати в тому, що воно в мене є - бо це настільки інтимно - "матикохання", про яке ніхто не знає! Не треба доказувати всім навколо, що тобі класно з нею - треба просто кайфувати від цього надприроднього стану, якому нема пояснення і не вникати в статистику.

Кузьма Скрябін

Любов - це нормально для тих, хто може впоратися з психічними перевантаженнями.

Чарльз Буковскі

Кохання повинне бути романтичним. В іншому випадку краще ходити в спортивний зал.

Ірвін Шоу

Ті, хто любили нас, нічому нас не навчили. Нас навчили всього ті, хто нас не любив.

Лінор Горалік

Коли я говорю, що кохаю тебе, мова навіть не про кохання. Я кажу тобі про неможливість дихати інакше.

Ромен Гарі

У стосунках, як у танці, повинен вести чоловік.

Надія Кононова

Постарайтеся отримати те, що любите, інакше доведеться полюбити те, що отримали.

Бернард Шоу

Коханій людині не скажеш: вибач, я втомлений. Або: у мене на сьогодні інші плани. Або: я голодний. Не зараз. До коханої людини без оглядки полетиш в будь-якому стані. По собі знаю.

Катерина Демушкіна

Я пам'ятаю, як це виглядає, коли він підходить ззаду. Піднімаєш голову, а він нависає зверху, посміхається і дивиться неможливо ласкаво - нічого не обіцяючи, укутує тебе собою, і ти безпорадно стежиш, як всередині спочатку все заповнює ніжність, а потім знизу проростає вогненне стебло. Єдине, що може зробити жінка в такій ситуації, - це відкинутися на його плече, трохи повернувши голову, вдихнути запах і закрити очі.

Марта Кетро

Вони сказали, що любов - це метелики, ангели і світло. Але, насправді, любов'ю завжди був ти: голий, обдертий і живий... Любов тут. Любов завжди тут. Десь між ейфорією і темрявою вона знаходить тебе. І саме місце, на якому ти стоїш, благословляється, і ти знову в безпеці.

Джефф Фостер

Пам'ятаєш, ти обіцяв залишитися зі мною до кінця? Ще тоді, коли все було добре, ти з повною серйозністю поклявся, як би це зараз смішно не звучало, що ніколи, ні за що не залишиш мене. Обіцянки же потрібні для того, щоб їх виконувати. Не треба було давати мені надію. Не обіцяй більше нікому ніколи і нічого. Якщо не можеш виконати - мовчи. Не розкидайся словами, бо хтось може в них повірити і жити ними. Ти ж когось можеш зруйнувати...

Любов доводять не квітами та подарунками, а теплом, ніжністю і повагою.

Якось Станіславського попросили описати дієсловом, що означає ЛЮБИТИ. До нього пропонувалися різні варіанти: дарувати подарунки і квіти, жити інтересами коханого, пожирати очима, співати від щастя і перебувати в ейфорії ... Станіславський відповів: «Хотіти торкатися ...»

— Він з багатьма спілкується. — І тебе це не турбує? — Турбує, але я знаю, що ніхто не знає його справжнім, цей привілей тільки мій, його взагалі ніхто не знає і ніколи не дізнається. Є речі, які доступні тільки мені, його серце, його душа.

— Ніщо не змінить мої почуття до цієї людини: ні час, ні люди, ні обставини.

Не варто вірити мені, якщо є сумніви. Не йди зі мною, якщо немає терпіння.

Твоя половинка - це той, для кого ти на першому місці сім днів на тиждень, а не тільки тоді, коли йому дозволяють обставини і час...

Коли вже серцю не потрібні крила, і в самоті не витримати й дня. Згадала, що ніколи не любила... Та в цьому і була її брехня.

І СЕРЦЯ розцвітуть! І любов їх умиє як роса вмиває квіти..... І весна нам розкаже: Що в бажанні кохання не має меж.....

Коментарі:

  1. Очень класний сайт рекомендую


  2. ___123___Красиві фрази та висловлювання про кохання___123___


Прокоментувати статтю: