Вислови та фрази про кохання


Я знаю лише одну причину зруйнованих стосунків, вона зовсім не пов'язана зі штампом у паспорті. Недосказаність. Все починається з неї. Слова, емоції, підозри, сумніви стримуються, залишаються всередині, гниють. Так може тривати кілька років, потім вибух — і нічого, окрім порожнечі.

Подумки змінити зиму на весну і закохатись.

Не підпускай його близько. Ти звикнеш, закохаєшся, довіришся, а він візьме і піде, навіть не попередивши.

У більшості жінок немає принципів: вони коряться голосу серця, і поведінка їх у всьому залежить від чоловіків, яких вони люблять.

Ельчин Сафарлі

Не має сенсу кохати, якщо не маєш наміру зробити це кохання вічним.

Анна Джейн

Я так хотів тебе зненавидіти, але не зміг навіть розлюбити.

Крістін Каст

Я дивуюся своєму вмінню любити так самовіддано і так віддано. Люди вважають, що це дар Бога, а мені здається - це прокляття.

Віра Полозкова

Закохуються не в красу... Закохуються в сміх, вічно кучеряве волося, ямочки на щоках, родимку над губою чи навіть шрам над бровою. А в красу - ні. Красу просто хочуть...

Костянтин Хабенський

Кохай вільно,цілуй поволі. Прощай швидко,або ніколи...

Антитіла

Так без кохання і життя тьмяніє, як лист осінній, піде в небуття. Щасливий той, хто зрозуміть зуміє, що лиш любов – продовження життя.

Бо ж річ не в тім - женився, не женився, пішов, прийшов, забув чи не забув. А в тому річ, коли ж він так змінився?!! Чи може він такий і зроду був?

Я подарував їй високу червону троянду — вичитав з інтернету, що саме таку святий Валентин підніс двом закоханим, які сварилися. І сказав їм, щоб узяли обережно, бо троянда — як кохання, може завдати болю, якщо не вмієш ЇЇ узяти. Я, мабуть, не вмію. У мене вже й руки поколоті, і серце.

Справжня любов народжується тільки в серці, що пережило турботи про долю іншої людини...

Простіше простого - зустрітись в юнацькі дні, в хороші дні, спинитись, пильно придивитись і покохатися... Так ні! Було потрібно розминатись на десять зим, на десять літ. Було потрібно подаватись одне до одного в обхід. Забути марення квітчасті, пізнати смуток самоти, і вже зневірившись у щасті, впритул до щастя підійти.

Коли прибуває щастя, коли починаєш кохати, - здається, на землю від тебе
лягає світліша тінь.

І хоч би злість якась, чи ворожнеча - нема нічого. Пусто. Порожнеча.

Пристрасть - це натхнення тіла, а кохання - це натхнення душі.

Ліна Костенко

Найкращий запах у світі ? запах чоловіка, якого ти кохаєш.

Дженіфер Еністон

Любити людину - означає мати для неї час.

Беата М. Вейнгард

Вона була йому огидною, тому що весь час його любила.

Еліас Каннето

Люблять не за чесноти, а всупереч недолікам.

Вільям Фолкнер

Любити треба не сантиметри тіла ззовні, а кілометри душі всередині.

Часто любить не той, хто кричить на весь світ про свою любов, а просто людина, яка знає, скільки ложок цукру покласти в твій чай.

Даруючи різні подарунки, не забувайте подарувати і любов.

Даруй любов і серцем посміхайся, ,о в цім житті, так мало є тепла... І кожен день у щастя зодягайся, щоб ця любов, тебе також знайшла...

Якщо не кохаєш — не тримай і не грайся з словами... А якщо кохаєш — не відпускай, тримай двома руками!

Людині, яку любиш, потрібно віддавати ключі від усього, чим ти володієш, інакше, в чому сенс?

Які ніжні слова – «Я кохаю тебе…». Справжнє кохання не знає зрад, воно ніжне, таємне і вічне. Кохання - це біль душі, це сльози, але сльози радості, бо той хто не кохає, той не вміє жити. Усі ми закохуємося, інколи розчаровуємося і знову кохаємо, бо світ тримається на любові.
День Святого Валентина надзвичайний день - це день усіх закоханих. В цей день всі пари, поєднані світлим і ніжним почуттям, відкривають своїм половинкам серця, дістають «зорі з неба», дарують тепло і ласку. Цей день дає можливість висловитися серцю.

Не питайте у людини - любить вона Вас чи ні. Якщо Ви не відчуваєте цього в її вчинках по відношенню до Вас, то, значить, відповідь Ви вже знаєте.

Кожен хоче щоб його любили таким, який він є. Але проблема в тому,що він сам не знає який він насправді, адже давно загубився під масою масок.

За словами Ошо любов чоловіка більше зводиться до примітивних фізіологічних потреб. Жіноча любов завжди вища,сильніша,наповнена духовністю. Саме тому жінка моногамна, чоловіча стать полігамна. Кожному чоловікові хочеться володіти всіма представницями жіночої статі, і навіть у цьому випадку він не буде задоволений. Зараз все популярнішими стають цитати Ошо про кохання чоловіка, наприклад: «Любов чоловіка – це місце його відпочинку»

N.N

Якщо ви зустрінете свою справжню любов, то вона від вас нікуди не дінеться - ні через тиждень, ні через місяць, ні через рік.

Габріель Маркес
Коментарі:

  1. Очень класний сайт рекомендую


  2. ___123___Красиві фрази та висловлювання про кохання___123___


Прокоментувати статтю: