Вислови та фрази про кохання

[banner_adapt_frazy_hider]{banner_adapt_frazy_hider}

Не можна любити людину тільки тоді, коли вона у доброму гуморі, радує тебе і приносить одне суцільне щастя. Якщо ти дійсно любиш, то люби і її печаль, поганий настрій і навіть ниття. Люби, коли вона мовчить, коли зла і груба - тоді ще сильніше люби, адже в такі моменти вона особливо потребує твоєї любові. Справжня любов пом'якшує навіть найтемніше серце, заспокоює будь-які душевні бурі. А щира ніжність взагалі творить справжні дива. Є думка, що кожні сердечні обійми продовжують життя нa один дeнь. Обіймайте своїх коханих, цілуйте їх по кілька разів на день, даруєте їм стільки ніжності, скільки є її в вашій душі - не скупіться на неї, вони справжні ліки від усіх напастей. Адже яким би втомленим і засмученим ти не був, немає нічого кращого, ніж почути від близької і рідної людини: "Іди до мене. Я так тебе люблю!".

Аліна Єрмолаєва

Коли складно — варто вирватися з повсякденного кола турбот хоч на мить - зануриться в красу. Сонце, гори, ліси, засніжені вулиці.. Красиві люди, вчинки, пориви ... Прийміть красу навколо Вас і — Залишайтеся оптимістами!

Ошо

У кожного є такі місця, забути про які неможливо, хоча б тому, що там повітря пам'ятає твоє щасливе дихання.

Не важливо, як часто ви бачитеся. Важливо, що ці зустрічі означають для вас...

Хто хоче втримати, той втрачає. Хто готовий із усмішкою відпустити, того намагаються втримати.

Любов – це бажання передати далі те, чого не можеш втримати.

Еріх Марія Ремарк

Немає відносин без сварок і образ. Сильні люди сваряться, ображаються, але залишаються разом! Слабкі - шукають заміну ...

Все минає... Кохання — єдина пристрасть, що не визнає ні минулого, ні майбутнього....

Кохання, то святе і прекрасне почуття. Причиною наших розчарувань є люди, які не вміють кохати, не навчились берегти і цінувати почуттія інших...

Не треба давати помилкових надій людині. Якщо для тебе її почуття не важливі, розвернися і йди.

Завжди здається, що нас люблять за те, що ми хороші. І не здогадуємося, що люблять нас тому, що хорошими є ті, хто нас любить.

Справжня любов - це не історія Ромео та Джульєтти, які померли разом. Це історія дідуся з бабусею, які прожили все життя і постаріли разом.

Вибір стосунків - нелегка справа. Вибір у стосунках - не легша...

Люди говорять "я тебе кохаю" різними способами - "пристебни ремінь", "одягни шапку", "піди поспи", "я помию посуд", "доїдеш-подзвони", "візьми мою куртку", "я виїхав, чекай" і багатьма-багатьма іншими..Але ми не помічаємо цього...

Давай, прогуляємось зимою ми сніжною, у завірюху зігріємось кавою. Знаєш, начхати свята, а чи грішна Ти, коли зносить дах з Твоєю появою.

Можливо, я і не знаю, що буде зі мною в майбутньому. Але я знаю, як я хочу жити. Я хочу жити, тримаючи за руку того, хто мене любить.

Кажуть, що потрібно одна хвилина, щоб зустріти особливу людину; одна година, щоб оцінити її; один день, щоб полюбити її, і все життя, щоб забути її.

Кохайте тих, хто вас кохає, життя і душу віддає. Хто щохвилини пам'ятає молитвою ім'я твоє. У мить нещастя, поруч буде, а не піде без вороття. В розлуці довгій - не забуде... Така любов і є життя.

Тисячі ідеальних тіл, фігур, і зовнішностей, а ми сходимо з розуму лишень від тих, кого вибирає душа ...

Ніколи не знаєш, що чекає тебе попереду. Живіть, люди. Якщо у тебе є він — цінуй його, якщо у тебе є вона — цінуй її.

Люди, які сприймають всі дрібниці близько до серця - більше за всіх здатні щиро любити.

Кожен може любити, коли все добре. І тільки одиниці, не дивлячись ні на що ...

Любов не терпить публічності! Ніколи не виставляйте свої почуття на показ, зберігайте їх у своєму серці і відкривайте тільки одне для одного!

Бережіть одне одного, зараз такий час, що дуже складно знайти щось дійсно варте уваги, сьогодення. A ми через свою дурну гордості за найменшої помилку відразу ж відмовляємося від свого щастя. Потрібно вчитися прощати, цінувати те, що у вас є!

Чоловік хоче бути у жінки першим, а жінка хоче бути в чоловіка останньою.

Якщо ви хочете зберегти стосунки, не питайте жінку про минуле, а чоловіка про майбутнє.

N.N

Не треба шукати винних там , де слід визнати свої помилки.

Тумановский

Кожна жінка в своєму житті проходить через болісні стосунки з чоловіком, який їй точно не потрібен.

Кірстен Данст

Для кохання в нас часу мало, для мовчання - у нас віки.Все віддав би , що жить осталось,за гарячий дотик руки.

Василь Симоненко

Але є не менші дива: посмішка, радість, прощення, і - вчасно сказане, потрібне слово. Володіти цим - значить володіти всім.

Олександр Грін
Коментарі:

  1. Очень класний сайт рекомендую


  2. ___123___Красиві фрази та висловлювання про кохання___123___


Прокоментувати статтю: