Вислови та фрази про кохання

[banner_adapt_frazy_hider]{banner_adapt_frazy_hider}

Я ніколи не звикну... Я не вмію до тебе звикати, скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня ...

Усі усіх не люблять – так завжди, така уже настала в нас епоха… Усі усіх не люблять – півбіди. Всі брешуть, що всіх люблять – катастрофа.

Ліна Костенко

Адже абсолютно не важливо, як ти виглядаєш, все одно знайдеться людина, яка вважає тебе найпрекраснішою людиною у світі..

Фенні Флег

Добре, коли є така людина, з якою нескінченно добре.

Л. Н. Толстой

Цілую з першого рядка, бо до останнього не втерплю ? дуже скучив.

Василь Симоненко

Очі не бачать. Потрібно дивитися серцем.

Майкл Джексон

Взагалі дивна річ — щастя. Чи не так? В світі його повно: світанки та заходи сонця, дощ та вітер, сміх та радість, чиїсь очі, обличчя та посмішки. Чому люди цього не розуміють? Адже секрет ховається лише у нашому сприйнятті дійсності. Щасливим можна бути вже від того, що дивишся недільним ранком на власне відображення у дзеркалі, знаючи, що кохання твого життя спить у сусідній кімнаті. І хай в тебе немає статків — все це справа наживна. Головне, що ти задоволений собою, що ти віриш у своє майбутнє і знаєш, що поряд є небайдужі. Це вже значна частина твого подальшого успіху.

Марк Лівін

Поцілунок - це всього лише поцілунок, до тих пір, поки ти не зустрінеш коханої людини. Обійми - це просто обійми, поки ти не зустрінеш людину, про яку будеш постійно думати. Мрія - це всього лише мрія, поки вона не збудеться. А кохання - це просто слово, поки хтось не доведе, що воно існує.

Дивний збіг обставин. Я стільки часу шукала, вибирала. Але тебе не чекала .. Ти з'явився сам. І все як уві сні .. Але ж правда, я думала такого не буває. Знаходила завжди те, що засмучувало .. брехня, зрада. Випадкова зустріч, просто всі обставини в один день зібралися разом, для того щоб ми знайшли один одного. Можливо це доля. Напевно так і повинно було бути .. Страшно уявити, що, якби в той день щось пішло не так .. Ми ніколи би не познайомились.
Я хочу сказати, що дуже люблю тебе. З того самого дня ..

Немає болю сильніше, ніж бути розчарованим в одній людині, яка, як ти думала, ніколи не зробить тобі боляче.

N.N

Коли людині спочатку дають надію, нехай ненадовго, а потім віднімають, біль від втрати стократ посилюється. Краще вже зовсім ні на що не сподіватися, ніж злетіти в небеса, а потім каменем впасти вниз.

Ніл Шустерман

Те, що ти любиш, треба любити ще сильніше, бо настане день, коли воно може піти.

Стівен Кінг

Справжня любов починається там, де нічого не чекають.

Антуан де Сент Екзюпері

У наше життя приходить радість, коли у нас є чим зайнятися, є кого любити і є на що сподіватися.

Віктор Франкл

Якщо ви потрібні людині, вона зустрінеться з вами за хвилину до космічного польоту. Якщо не потрібні,- не знайде часу, навіть якщо помирає від нудьги.

Вадим Черновецький

Якщо ти любиш - відпусти. Якщо воно твоє — воно повернеться.

Р. Маркес

Часто щастя шукають так само, як окуляри: коли вони на носі.

Франсуаза Дроз

Така, як ти буває раз на все життя.

Океан Ельзи

Ми з'явилися на світ, щоб нас любили.

Кузьма Скрябін

Коли знаходиш своє, на інше навіть дивитися не хочеться.

Еріх Марія Ремарк

Любити людину - означає мати для неї час.

Беата Вейнгард

Ви кажете, що любите дощ, але ходите під парасолькою, коли він йде. Ви кажете, що любите сонце, але коли воно світить, ви ховаєтеся в тіні. Ви кажете, що любите вітер, але коли він дме, ви закриваєте вікно. Ось чому я боюся, коли ви кажете, що любите мене ...

Боб Марлі

Треба постійно бути закоханим. Не тільки в жінку чи чоловіка, в каштан або в місто. В усе, що складає твоє життя потрібно бути закоханим. І треба радіти. А це не проста річ. Треба навчитись любити.

Богдан Ступка

За кожну хвилину злості, ви втрачаєте 60 секунд щастя. Бережіть своє щастя.

Емерсон, Ральф Уолдо

Кохай, бо час тебе не жде. Він забирає твої дні і ночі. Кохай, до поки тіло спрагле й молоде, бо в старості, кохають тільки очі.

Ліна Костенко

Якщо ти любиш людину такою, якою вона є, то ти любиш її. Якщо ти намагаєшся її кардинально міняти, то ти любиш себе. От і все.

Аврелій Августин

Коментарі:

Очень класний сайт рекомендую


___123___Красиві фрази та висловлювання про кохання___123___


Прокоментувати статтю: