Вислови та фрази про кохання


Що, якщо ми рідні душі? - Запитав я себе подумки, поки вона плакала. - Що, якщо ми все життя шукали саме один одного? Ми стикнулися, відчули на момент, якою може бути земна любов, і що, тепер через мої страхи ми розлучимося і ніколи більше не побачимо один одного? І мені доведеться до кінця днів своїх шукати ту, що я вже одного разу знайшов, але злякався і не зумів полюбити?

Річард Бах

Світло приваблює всіх. А ти спробуй знайти того, хто полюбить твою темряву. Твої недоліки. Твої слабкості. Ту особистість, що залишається, коли летять до біса тисячі масок. Хто прийме твоїх демонів. Страшне видовище, правда? Спробуй знайти того, хто без страху оселитися в твоєму серці. І буде як вдома. У цій павутині брехні. У повній темряві. Бачитиме твої хитрощі, зможе завдати удару зсередини, але ... ніколи не зробить цього. Залишившись назавжди під шкірою, розтікаючись по венах - не зламає тебе. А навчить жити, не чекаючи нічого взамін. Буде любити тебе просто так. А попри все. Стане твоєю слабкістю і твоєю неймовірною силою одночасно.

Він ігнорує тебе, але він все одно тобі подобається. Він не робить нічого, але ти закохуєшся в нього. Ти сумуєш за ним, а він ніколи про тебе навіть і не думав.

Він тихо завжди шепотів, "я тебе ніколи не покину". І дивний його відхід, був їй пострілом в спину.

Сказати "я тебе люблю" коханій людині - може кожен ... Але довести, а тим більше бути вірним своєму слову - можуть одиниці ...

Вічного кохання не буває. Буває вдале поєднання звичок. Буває добре в ліжку. Буває відчуття затишку від того, що ти не одна. Буває надійність. Ось, власне, і все, чого цілком достатньо для щастя.

Коли ти любиш, стукіт твого серця чують всі навколо, коли ненавидиш – він віддається лише в твоїй голові, коли помираєш – тільки ти перестаєш його чути, але він залишається з тими, хто тебе любить…

Кажу тобі в темряві: «Вони всі - не ті. Ти у мене ось тут. » І ти безпомилково знаєш де.

Цінуйте, коли вам заварюють каву, і гріють руки подихом.

N.N

Її руки були у його руках, і кожен з них у той момент тримав у своїй руці серце іншого.

Джек Лондон

Якщо ти любиш квітку – єдину, якої більше немає ні на одній з мільйонів і мільйонів зірок, цього досить: дивишся на небо і відчуваєш себе щасливим. І кажеш собі: «Десь там і моя квітка…»

Антуан де Сент-Екзюпері

Любов завжди перевершує віру в неї. Повсякденні слова: якби ти знала, як я тебе люблю! Містять в собі глибоку і нескінченну істину.

Вільгельм фон Гумбольдт

У теплу погоду все живе росте, в холодну – все вмирає. Ті, хто холодні душею, не зможуть пізнати радість, навіть якщо їх осяє милість Небес. Тільки ті, у кого гаряче серце, здатні відчути безмежне щастя і вічну любов.

Хун Цзичен

Ти заслуговуєш людину, яка тебе любить кожною клітинкою своєї душі, який думає про тебе постійно, кожну хвилину кожного дня проводить з думкою про те, що ти зараз робиш, де ти, з ким ти і чи все у тебе добре. Тобі потрібна людина, здатна допомогти тобі здійснити твої мрії і захистити тебе від твоїх страхів. Людина, яка поважає тебе, любить тебе всю, цілком, і особливо - твої недоліки. Тобі потрібна людина, яка може зробити тебе щасливою по-справжньому....

— Буває так, що готовий віддати все заради однієї людини, любиш її всією душею.А у цієї людини своє життя. І любить вона зовсім не тебе.

Бережи тих, хто поруч, цінуй того, хто забув свою гордість заради тебе, хто багато прощав і завжди чекав. Доля посилає нам таких людей лише одного разу.

Ми як паралельні лінії — завжди поруч. Ніколи разом.

Без сліз кохання не буває...Бо плаче кожен хто кохає...І сльози люблячих людей течуть насправді не з очей...А із душі яка кохає...Вона образ не пробачає!!!

Я вам віддам тепло своїх очей за вашу ласку, щирість, й світ не пізнаних, наповниених добром ночей... Будьте душою, один до одного взаємно щирі...

Спочатку він мені сподобався, але це не має значення. Він все ще мені подобається.
Але це теж не має значення.

Цінуй людину, яка дала другий шанс. Це означає, що її любов настільки сильна і важлива, що в серці вистачає сил дати тобі нову спробу...

Давай просто будемо. Не потрібно обіцянок. Не потрібно чекати неможливого. Ти будеш у мене, а я у тебе. Давай просто будемо один у одного. Мовчки. Тихо. І по-справжньому.

Чоловіки завжди повертаються. Така у них натура: добитися любові, втратити інтерес, кинути, а потім повернутися.

У житті, як в шахах. Втратив Королеву - насолоджуйся пішаками.

Самий підлий спосіб кинути жінку - це створити їй такі умови, при яких вона вимушена буде піти сама...

N.N

Замість того, щоб стирати сльози з обличчя, зітріть з життя людей, які змусили вас плакати.

Ельчин Сафарлi

Коли згадуєш про той час, коли ти любив, здається, що з тих пір більше вже нічого не сталося.

Франсуа Моріака

Якщо у тебе немає жодної причини мене берегти, то краще не підходь до мене.

Мілена Райт

Я завжди мріяла знайти такого чоловіка, з яким відчувала б себе, як маленька дівчинка. Поки не зрозуміла, що всі чоловіки самі, як маленькі дівчатка.

Міла Йовович

Літо з тобою... Зима без тебе... Напевно, так правильно, певно, так треба.
Мабуть, втомилися душі обох... Вони попрощались, так звелів Бог...

Ольга Панькевич

Ми не можемо вдруге полюбити тих, кого одного разу дійсно розлюбили.

Франсуа де Ларошфуко
Коментарі:

  1. Очень класний сайт рекомендую


  2. ___123___Красиві фрази та висловлювання про кохання___123___


Прокоментувати статтю: