Місячний посівний календар городника на липень 2018 року

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця на липень місяць 2018 року по Україні із врахуванням знаку зодіаку Місяця, фази Місяця, положення Місяця в знаках Зодіаку. У посівному календарі на липень місяць 2018 року Ви зможете знайти точну інформацію про проведення садових і городніх робіт на кожен день липня 2018 року. Дивіться також Народний церковний календар на липень місяць. З місяцем липнем пов'язано багато українських народних звичаїв, обрядів, прислів'їв та прикмет про погоду.Дата День тижня Місяць в знаку Зодіаку Фаза Місяця Рекомендовані роботи в саду і городі
1 Неділя Місяць у знаку Водолія Спадаючий Несприятливий день. Нічого сіяти і саджати не рекомендується, інакше рослини не порадують активним зростанням і дадуть кволий врожай, тому краще присвятити час збору насіння, видаленню бур'янів, зрізанню зелені й лікарських трав. Рекомендується збирати зернові та коренеплоди, косити, проводити обприскування й обкурювання, підстригання дерев і кущів, прищипування, прополку. Сприятливий день для посіву багаторічних квітів.
2 Понеділок Місяць у знаку Водолія Риб Спадаючий Скористайтеся порадами минулого дня. Можливий посів редьки та дайкону для збору врожаю восени.
3 Вівторок Місяць у знаку Риб Спадаючий Рекомендуються посадки селери, редису, цибулинних, щеплення дерев і ягідних кущів. Сприятливий день для заготівлі варень та солінь, культивації, поливу й внесенню мінеральних чи органічних добрив.
4 Середа Місяць у знаку Риб Спадаючий Рекомендуються посадки селери, редису, цибулинних, щеплення дерев і ягідних кущів. Сприятливий день для заготівлі варень та солінь, культивації, поливу й внесенню мінеральних чи органічних добрив.
5 Четвер Місяць у знаку Риб Овена Спадаючий Не рекомендуються посіви та посадки. Рекомендується підготовка ґрунту під посів, знищення шкідників, прополка і мульчування. Збір урожаю коренеплодів, фруктів, ягід, лікарських і єфіровмісних культур, сушка овочів і фруктів.
6 П'ятниця Місяць у знаку Овена

Спадаючий

 

Неродючий день. Нічого сіяти й саджати не рекомендується. Можна зайнятися обробкою рослин проти шкідників, пасинкуванням томатів, збором і заготівлею лікарських трав, скосом газону.
7 Субота Місяць у знаку Овена Тільця Спадаючий Рекомендується посадка усіх скороспілих коренеплодів, бульбових і цибулинних культур та багаторічних рослин. Підстригання дерев і кущів. Фрукти, ягоди та овочі, зібрані сьогодні, придатні для створення зимових запасів.
8 Неділя Місяць у знаку Тільця Спадаючий Рекомендується посадка усіх скороспілих коренеплодів, редьки, дайкону, бульбових і цибулинних культур та багаторічних рослин. Збір врожаю часнику та цибулі. Підстригання дерев і кущів. Фрукти, ягоди та овочі, зібрані сьогодні, придатні для створення зимових запасів.
9 Понеділок Місяць у знаку Тільця Близнюків Спадаючий Скористайтеся порадами минулого дня. Не забуваємо викопати цибулини тюльпанів та нарцисів для пересадки.
10 Вівторок Місяць у знаку Близнюків Спадаючий Не рекомендується посадка і пересадка трав'янистих культур. Ефективними будуть сьогодні видалення зайвих пагонів, косовиця, прополка, культивація, мульчування. Сприятливий день для збору лікарських трав, коренеплодів, фруктів і ягід. Також рекомендується зібрати часник, що призначений для довготривалого зберігання.
11 Середа Місяць у знаку Близнюків Рака Спадаючий Скористайтеся порадами минулого дня.
12 Четвер Місяць у знаку Рака Спадаючий Сприятливий день. Рекомендується посів і посадка овочевих культур, не призначених для тривалого зберігання, висадка декоративних кущів і дерев, зрізання і заготівля лікарських трав. Створення зимових запасів, консервація та маринування.
13 П'ятниця Місяць у знаку Рака Лева Новий Місяць Не рекомендується посів і пересадка садово-городніх культур. Боротьба з хворобами та шкідниками рослин.
14 Субота Місяць у знаку Лева Зростаючий Не рекомендується посів і пересадка садово-городніх культур. Можлива посадка кущів і дерев, збір і сушка фруктів і коренеплодів. Варто провести косовицю з метою уповільнення зростання трав. Сприятливий день для мульчування, боротьби зі шкідниками, збору насіння соняшнику та заготівлі лікарських трав.
15 Неділя Місяць у знаку Лева Діви Зростаючий Не рекомендується посів, посадка чи пересадка садово-городніх культур. Краще присвятити час збору насіння та видаленням бур’янів.
16 Понеділок Місяць у знаку Діви Зростаючий Скористайтеся порадами двох минулих днів.
17 Вівторок Місяць у знаку Діви Терезів Зростаючий Малородючий день, проте можливий посів однорічних квіткових культур і декоративних рослин. Також можна зайнятися діленням і пересадкою багаторічних культур, обробкою рослин проти шкідників і хвороб, культивуванням, прополкою, внесенням мінеральних і органічних добрив.
18 Середа Місяць у знаку Терезів Зростаючий Сприятливий день для посівів чи посадок будь-яких культур. Рекомендуються роботи по живцюванню, обрізанню дерев і кущів, формуванню крони, збору насіння та врожаю, що призначені для довготривалого зберігання. Не рекомендується обробка рослин проти шкідників і хвороб.
19 Четвер Місяць у знаку Терезів Зростаючий Рекомендується посадка квіткових, закладка бульб і насіння на зберігання. Також рекомендується посадка кісточкових фруктових дерев. Ефективними сьогодні буде полив і сінокіс, догляд за кімнатними квітами.
20 П'ятниця Місяць у знаку Терезів Скорпіону

Зростаючий

 

Сприятливий день для посадки більшості культур : капусти, помідорів, огірків, перцю, гарбуза. Не рекомендується розмножувати рослини коренями, збирати трави та саджати дерева. Ефективними сьогодні буде щеплення, внесення добрив, полив, знищення шкідників, розпушування ґрунту.
21 Субота Місяць у знаку Скорпіону Зростаючий Поради минулого дня. Сприятливий день для посіву пекінської капусти, броколі, листової салати, гороху та спаржевої квасолі.
22 Неділя Місяць у знаку Скорпіону Стрільця Зростаючий Рекомендується посадка швидкорослих культур : зелені, цибулі, часнику, перцю, лікарських трав - на насіння, а також суниці, шпинату, шипшини, жимолості, сливи.
23 Понеділок Місяць у знаку Стрільця Зростаючий Рекомендується посадка швидкорослих культур : зелені, цибулі, часнику, перцю, лікарських трав - на насіння, а також суниці, шпинату, шипшини, жимолості, сливи.
24Вівторок Місяць у знаку Стрільця Зростаючий Малородючий день, проте посів і посадка культур на насіння не забороняється. Також вітаються роботи по посіву і висадці декоративних, квіткових і лікарських рослин. Рекомендується збір урожаю, викопування цибулин квіткових культур, консервація, маринування, пасинкування та видалення вусів.
25 Середа Місяць у знаку Стрільця Козерога Зростаючий Рекомендується посадка і пересадка дерев і кущів, особливо грушевих і сливових дерев, аґрусу, смородини. Розпушування, внесення добрив, щеплення дерев, косовиця. Повторні посіви зелені та скороспілих овочевих культур.
26 Четвер Місяць у знаку Козерога Зростаючий Скористайтеся порадами минулого дня.
27 П'ятниця Місяць у знаку Козерога Водолія

Повний Місяць

Повне місячне затемнення

Несприятливий день для будь яких садово городніх робіт.
28 Субота Місяць у знаку Водолія Спадаючий Несприятливий день для робіт з рослинами. Рекомендується збирати зернові та коренеплоди, косити, проводити обприскування та обкурювання, підстригання дерев і кущів, прищипування, прополку.
29 Неділя Місяць у знаку Водолія Спадаючий Несприятливий день для робіт з рослинами. Рекомендується збирати зернові та коренеплоди, косити, проводити обприскування й обкурювання, підстригання дерев і кущів, прищипування, прополку.
30 Понеділок Місяць у знаку Водолія Риб Спадаючий Рекомендуються посадки селери, редису, цибулинних, щеплення дерев і ягідних кущів. Заготівля варень і солінь. Відмінний час для культивації, полива і внесення добрив.
31 Вівторок Місяць у знаку Риб Спадаючий Сприятливий день. Можна сіяти та саджати культури, що не призначені для тривалого зберігання чи на насіння. Рекомендуються роботи по прибиранню ділянки, перекопуванню, внесенню добрив, щепленню, окуліровці, заготівлі живців і збору лікарських трав.


Схожі новини по темі Домівка / Посівний календарПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний календар. Серпень.

Народний календар. Серпень.

Назва місяця походить від слова «серпанок». Це легка пелена, що застилає й огортає землю. Завдяки...

Традиції, прикмети, прислів’я

Серпень. Традиції, прикмети, прислів’я

Серпень. Традиції, прикмети, прислів’я

Серпень. Народні обряди, звичаї, прикмети та прислів’я на останній місяць літа, серпень....