Посівний місячний календар на листопад місяць 2018 року

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця на листопад місяць 2018 року по Україні із врахуванням знаку зодіаку Місяця, фази Місяця, положення Місяця в знаках Зодіаку. У посівному календарі на листопад місяць 2018 року Ви зможете знайти точну інформацію про проведення садових і городніх робіт на кожен день жовтня 2018 року. Дивіться також Народний церковний календар на листопад місяць. З цим місяцем пов'язано багато українських народних звичаїв, обрядів, прислів'їв та прикмет про погоду.


Грудень >

Дата День тижня Місяць в знаку Зодіаку Фаза Місяця Рекомендовані роботи в саду і городі
1 Четвер Місяць у знаку Лева Спадаючий Несприятливий день, тому не рекомендується посів, посадка чи пересадка будь яких садово городніх культур. Рекомендується збір та сушка коренеплодів, особливо картоплі, підготовка грядок до майбутніх посадок, мульчування, боротьба з шкідниками, внесення органічних  та мінеральних добрив під плодові та ягідні дерева та кущі.
2 П'ятниця Місяць у знаку Діви Спадаючий Сьогодні теж малородючий день для овочевих культур, проте сприятливий день для посіву, посадки та пересадки кімнатних рослин та квітів, обрізки та прищипування пагонів, для поливу та прикореневого підживлення.
3 Субота Місяць у знаку Діви Спадаючий Скористайтеся порадами минулого дня.
4 Неділя Місяць у знаку Терезів Спадаючий Сприятливий день для посіву зелені та посадки цибулькових квітів, що призначені для вирощування у зимових теплицях. Підрізання квіткових культур, розпушування ґрунту, внесення добрив та боротьба з шкідниками квітів.
5 Понеділок Місяць у знаку Терезів Спадаючий Сприятливий день для посіву зелені та посадки цибулькових квітів, що призначені для вирощування у зимових теплицях. Підрізання квіткових культур, розпушування ґрунту, внесення добрив та боротьба з шкідниками квітів.
6 Вівторок Місяць у знаку Скорпіону Спадаючий Сьогодні теж малородючий день для овочевих культур, проте сприятливий день для посіву, посадки та пересадки кімнатних рослин та квітів, обрізки та прищипування пагонів, для поливу та прикореневого підживлення. Рекомендується підготовка плодових та ягідних дерев та кущів до зимових морозів, обв’язування штамбів та інше.
7 Середа Місяць у знаку Скорпіону Новий Місяць Не рекомендуються посіви та посадки.
8 Четвер Місяць у знаку Стрільця Зростаючий Не рекомендується розмножувати рослини діленням коріння. Сприятливий день для посівів та посадок на насіння, пересадки кімнатних квітів, боротьби з шкідниками.
9 П'ятниця Місяць у знаку Стрільця Зростаючий Несприятливий день для посівів, посадок чи пересадок. Краще присвятити час укриттю хвойних культур на зиму, снігозатриманню да садово городній ділянці, внесенню органічних та мінеральних добрив та боротьбі з шкідниками рослин.
10 Субота Місяць у знаку Стрільця Зростаючий Несприятливий день для посівів, посадок чи пересадок. Краще присвятити час укриттю хвойних культур на зиму, снігозатриманню да садово городній ділянці, внесенню органічних та мінеральних добрив та боротьбі з шкідниками рослин.
11 Неділя Місяць у знаку Козерога Зростаючий Рекомендуються посадки на насіння, розпушування ґрунту, боротьба з наземними шкідниками рослин.
12 Понеділок Місяць у знаку Козерога Зростаючий Рекомендуються посадки на насіння, розпушування ґрунту, боротьба з наземними шкідниками рослин.
13 Вівторок Місяць у знаку Водолія Зростаючий Скористайтеся порадами минулого дня.
14 Середа Місяць у знаку Водолія Зростаючий Несприятливий день для будь яких садово городніх робіт.
15 Четвер Місяць у знаку Водолія Зростаючий Перша чверть Не рекомендуються посіви, посадки чи пересадки.
16 П'ятниця Місяць у знаку Риб Зростаючий Сприятливий день для посівів, особливо листових овочевих культур, що призначені для вирощування в будинку чи в теплиці, посадок та пересадок кімнатних квітів. Рекомендуються поливи та внесення добрив.
17 Субота Місяць у знаку Риб Зростаючий Сприятливий день для посівів, особливо листових овочевих культур, що призначені для вирощування в будинку чи в теплиці, посадок та пересадок кімнатних квітів. Рекомендуються поливи та внесення добрив.
18 Неділя Місяць у знаку Овена Зростаючий Скористайтеся порадами минулого дня.
19 Понеділок Місяць у знаку Овена Зростаючий Несприятливий день для посівів та посадок. Краще зайнятися перекопуванням ґрунту, внесенням органічних та мінеральних добрив та боротьбою з шкідниками.
20 Вівторок Місяць у знаку Овена Зростаючий Несприятливий день для посівів та посадок. Краще зайнятися перекопуванням ґрунту, внесенням органічних та мінеральних добрив та боротьбою з шкідниками.
21 Середа Місяць у знаку Тільця Зростаючий Сприятливий день, тому рекомендуються посіви та посадки овочевих культур, зелені та кімнатних рослин.
22 Четвер Місяць у знаку Тільця Зростаючий Сприятливий день, тому рекомендуються посіви та посадки овочевих культур, зелені та кімнатних рослин.
23 П'ятниця Місяць у знаку Близнюків Повний Місяць Малородючий день, слід утриматися від посадок кімнатних рослин, зелені, тим більше овочевих культур.
24 Субота Місяць у знаку Близнюків Спадаючий Не рекомендуються посіви, посадки та пересадки.
25 Неділя Місяць у знаку Рака Спадаючий Сприятливий день для проведення посівів та посадок, також пізно осінній посів коренеплодів і насіння, що потребують довгої стратифікації.
26 Понеділок Місяць у знаку Рака Спадаючий Сприятливий день для проведення посівів та посадок, також пізно осінній посів коренеплодів і насіння, що потребують довгої стратифікації.
27 Вівторок Місяць у знаку Лева Спадаючий Не рекомендується посадка чи пересадка трав’янистих культур, або краще взагалі утриматися посівів та посадок. Займіться краще очисткою кори плодових дерев від гнізд шкідників, консервуванням та маринуванням.
28 Середа Місяць у знаку Лева Спадаючий Не рекомендується посадка чи пересадка трав’янистих культур, або краще взагалі утриматися посівів та посадок. Займіться краще очисткою кори плодових дерев від гнізд шкідників, консервуванням та маринуванням.
29 Четвер Місяць у знаку Діви Спадаючий Рекомендуються посів та посадка кімнатних рослин, обрізка дерев та кущів, розпушування ґрунту, внесення мінеральних та органічних добрив, боротьба з ґрунтовими шкідниками.
30 П'ятниця Місяць у знаку Діви Спадаючий Остання чверть Рекомендуються посів та посадка кімнатних рослин, обрізка дерев та кущів, розпушування ґрунту, внесення мінеральних та органічних добрив, боротьба з ґрунтовими шкідниками.

Грудень >

Схожі новини по темі Домівка / Посівний календарПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний церковний календар. Квітень

Народний церковний календар. Квітень

Назва цього місяця пов’язана з цвітінням квітів. Цвітень. Весна повністю вступає в свої права....

Традиції, прикмети, прислів’я

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Якщо березень весну, наче наречену, лишень приводить у гості, то квітень її вже зустрічає як...