Вислови та афоризми про людину

Якщо у вас є яблуко і у мене є яблуко, і якщо ми обмінюємося цими яблуками, то у вас і у мене залишається по одному яблуку. А якщо у вас є ідея і у мене є ідея і ми обмінюємося ідеями, то у кожного з нас буде по дві ідеї.

Здоровий глузд і працьовитість компенсують в вас брак таланту, тоді як ви можете бути геніальним з геніальних, проте по дурості загубите своє життя.

Людина - як цегла: обпалюючись, вона твердне.

Репутація - це маска, яку людині доводиться носити точно так само, як штани або піджак.

Людина, яка ні в що не вірить, всього боїться.

Природа не терпить порожнечі: там, де люди не знають правди, вони заповнюють прогалини домислом.

Розумна людина пристосовується до світу; нерозумний намагається пристосувати світ до себе. Тому прогрес завжди залежить від нерозумних.

Багаті люди, у яких відсутні переконання, більш небезпечні в сучасному суспільстві, ніж бідні жінки, у яких відсутня мораль.

Тепер, коли ми навчилися літати по повітрю, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.

Найбільший гріх по відношенню до ближнього - НЕ ненависть, а байдужість; ось істинно вершина нелюдськості.

Джордж Бернард Шоу(1856 - 1950) англійський драматург і публіцист.


Я не згоден з тим, що ви говорите, проте буду до останньої краплини крові захищати ваше право висловлювати свою думку.


Вольтер

Африканське прислів'я каже:"Щоранку в Африці пробуджується один лев. Він знає, що має бігти швидше від газелі, щоб зловити її або вмерти з голоду.
Щоранку в Африці пробуджується одна газель. Вона знає, що має бігти швидше від лева або вмерти. Щоранку, коли ти пробуджуєшся, не питайся, чи ти лев, чи газель, але біжи, біжи".


Бруно Ферреро

Не бійтеся нічого. Того, хто боїться, переслідують невдачі. Страх інколи допустимий в буденному житті. Але у відповідальний момент женіть страх геть. Засумнівавшись хоч би на мить, ви зазнаєте поразки.

Такуан Сохо

Ми не можемо заборонити птахам пролітати над нашою головою, але ми не дозволяємо їм сідати нам на голову і вити на ній свої гнізда. Подібно до цього ми не можемо заборонити поганим думкам інколи приходити до нас в голову, але ми повинні не дозволяти їм гніздитися в нашому мозку.

Мартин Лютер

Кращий спосіб жартувати - казати правду.

Б.Шоу

Хто собі самому не може знайти стежки,той іншим указує шлях.

Цицерон

Прокоментувати статтю: