Місячний посівний календар таблиця серпень 2017 року

Місячний посівний календар садовода огородника, таблиця на серпень місяць 2017 року по Україні із врахуванням знаку зодіаку Місяця, фаз Місяця, часу сходу і заходу сонця, тривалості дня, положення Місяця в знаках Зодіаку, а також з порадами для садівників і городників. У посівному календарі на серпень місяць 2017 року Ви зможете знайти точну інформацію про проведення садових і городніх робіт на кожен день серпня 2017 року. Дивіться також народний календар, церковний календар на серпень місяць. З серпнем місяцем пов’язано багато українських народних звичаїв, обрядів, прислів’їв та прикмет про погоду.

Дата День тижня Місяць в знаку Зодіаку Фаза Місяця Рекомендовані роботи в саду і городі
1 Вівторок Місяць у знаку Скорпіона Стрільця Зростаючий Рекомендується посадка культур, що швидко зростають: зелені, цибулі, часнику, перцю, лікарських трав - на насіння, а також суниці, шпинату, шипшини, жимолості, сливи. Рекомендується збір овочів, фруктів, ягід і насіння, зрізання квітів. Сприятливий день для сушіння овочів і грибів. Посаджені в цей день домашні квіти швидше розквітають.
2 Середа Місяць у знаку Стрільця Зростаючий . День сприятливий для посіву, посадки й пересадки квіткових культур, збору насіння на майбутні посіви та закладки бульб на зберігання в льох або підвал. Рекомендуються роботи з плодовими і ягідними культурами, не заборонена пересадка і посадка. Посів і посадка культур, що відрізняються швидким ростом, дозволена. Аналогічна ситуація зі збором врожаю та його заготівлею на зиму, сьогодні саме час. Полив, прополка, обробка рослин проти шкідників і інші роботи по догляду за рослинами також рекомендовані. Не варто забувати й про кімнатні рослини, їм потрібен ретельний догляд.
3 Четвер Місяць у знаку Стрільця Козерога Зростаючий Скористайтеся порадами двох минулих днів.
4 П’ятниця Місяць у знаку Козерога Зростаючий Рекомендується посадка і пересадка дерев і кущів, особливо грушевих і сливових дерев, аґрусу, смородини. Розпушування ґрунту, внесення добрив, щеплення дерев, покіс газону.
5 Субота Місяць у знаку Козерога Водолія Зростаючий Сьогодні теж день слід відвести для робіт з плодовими і ягідними кущами та плодовими деревами. Їх можна садити й пересаджувати, проводити щеплення, а також здійснювати операції по догляду - прополку, полив, внесення добрив, розпушування пристовбурного кола, боротьбу зі шкідниками та хворобами.
6 Неділя Місяць у знаку Водолія Зростаючий День слід відвести для робіт з плодовими і ягідними кущами та плодовими деревами. Їх можна садити й пересаджувати, проводити щеплення, а також здійснювати операції по догляду - прополку, полив, внесення добрив, розпушування пристовбурного кола, боротьбу зі шкідниками та хворобами.
7 Понеділок Місяць у знаку Водолія

Повний місяць

Часткове Місячне затемнення

21:11

Не рекомендуються посіви та пересадки, краще відпочивайте, або присвятіть час ремонту садового інвентарю, прибиранням присадибної ділянки.
8 Вівторок Місяць у знаку Водолія Риб Спадаючий Поради минулого дня. Рекомендується збирати зернові та коренеплоди, косити, проводити обприскування й обкурювання, підстригання дерев і кущів, прищипування, прополку.
9 Середа Місяць у знаку Риб Спадаючий Сіяти, садити й пересаджувати будь-які садово-городні культури небажано. Рекомендується заготівля насіння, заготовляння варення і солінь. Відмінний час для культивації та внесення добрив.
10 Четвер Місяць у знаку Риб Овена Спадаючий Скористайтеся порадами минулих трьох днів.
11 П’ятниця Місяць у знаку Овена Спадаючий Не рекомендуються посіви та пересадки. Рекомендується знищення шкідників, прополка і мульчування. Збір врожаю коренеплодів, фруктів, ягід, лікарських та ефіроолійних культур, сушка овочів і фруктів.
12 Субота Місяць у знаку Овена Тільця Спадаючий Не рекомендуються посіви та пересадки. Рекомендується знищення шкідників, прополка і мульчування. Збір врожаю коренеплодів, фруктів, ягід, лікарських та ефіроолійних культур, сушка овочів і фруктів.
13 Неділя Місяць у знаку Тільця Спадаючий Сприятливий день для посіву озимого часнику і цибулі. Також рекомендуються роботи зі збору врожаю і його заготівлі. Овочі та плоди, що зібрані сьогодні, будуть добре зберігатися. Також можна зайнятися підстриганням і обрізкою декоративних кущів і дерев.
14 Понеділок Місяць у знаку Тільця Близнюків Спадаючий Сприятливий день для посіву озимого часнику і цибулі. Також рекомендуються роботи зі збору врожаю і його заготівлі. Овочі та плоди, що зібрані сьогодні, будуть добре зберігатися. Також можна зайнятися підстриганням і обрізкою декоративних кущів і дерев.
15 Вівторок Місяць у знаку Близнюків Спадаючий Не рекомендується посадка і пересадка трав'янистих культур. Ефективними сьогодні буде видалення зайвих пагонів, покіс, прополка, культивація, мульчування. Сприятливий день для збору лікарських трав, коренеплодів, фруктів і ягід.
16 Середа Місяць у знаку Близнюків Рака Спадаючий Скористайтеся порадами минулого дня.
17 Четвер Місяць у знаку Рака Спадаючий Присвятіть день збору врожаю, що не призначений для тривалого зберігання і його заготівлею на зиму, наприклад, соління чи консервація. Рекомендується збір лікарських трав і подальше сушіння. Також можна присвятити час ремонту садового інвентарю, прибирання садового сміття, або зайнятися прополюванням, мульчуванням та розпушуванням ґрунту, боротьбою зі шкідниками та хворобами рослин.
18 П’ятниця Місяць у знаку Рака Лева Спадаючий Рекомендується заготівля зелені та лікарських трав, які вимагають особливо ефективної сушки. У ці дні збирають все, що не підлягає тривалому зберіганню. Вдаються в цей час консерви й соління.
19 Субота Місяць у знаку Лева Спадаючий Поради минулого дня.
20 Неділя Місяць у знаку Лева Діви Спадаючий Не рекомендується посів і пересадка садово-городніх культур. Рекомендується збір та сушіння фруктів, збирання врожаю коренеплодів, особливо збирання картоплі. Сприятливий день для підготовки грядок до посадок, мульчування ґрунту, боротьби зі шкідниками, обрізки дерев, збору насіння соняшнику та заготівлі лікарських трав.
21 Понеділок Місяць у знаку Діви

Новий Місяць

Повний Сонячне затемнення

21:30

Неродючий день. Можна зайнятися реконструкцією і ремонтом садових будівель, закупівлею садового інвентарю, прополкою, мульчуванням та підготовкою ґрунту під майбутні посіви, збором трав, боротьбою зі шкідниками та хворобами рослин.
22 Вівторок Місяць у знаку Діви Зростаючий Не рекомендується садити чи пересаджувати овочеві культури, фруктові дерева, проводити посадки на насіння. Добре приживуться декоративні рослини, які не призначені для плодоношення, зокрема жимолость, шипшина. З квітів рекомендується садити рослини, що в’ються. Покіс газонної трави сьогодні сповільнить її ріст.
23 Середа Місяць у знаку Діви Терезів Зростаючий Садити та пересаджувати в цей день вкрай небажано. Можна присвятити час прополці, мульчуванню та розпушуванню ґрунту, боротьбі зі шкідниками й хворобами. Також вітається збір лікарських трав і їх сушіння.
24 Четвер Місяць у знаку Терезів Зростаючий Скористайтеся порадами минулого дня. Рекомендується посадка кісточкових фруктових дерев.
25 П’ятниця Місяць у знаку Терезів Скорпіону Зростаючий День рекомендується присвятити посадці та пересадці плодових кущів і дерев, особливо кісточкових. Рекомендується збір насіння і закладка бульб на зберігання в підвал або льох.
26 Субота Місяць у знаку Скорпіону Зростаючий Садити та пересаджувати в цей день вкрай небажано.
27 Неділя Місяць у знаку Скорпіона Стрільця Зростаючий Не рекомендується розмножувати рослини корінням, збирати трави та садити дерева. Ефективними будуть підрізування дерев і ягідних кущів, щеплення, внесення добрив, знищення шкідників, розпушування ґрунту. Сприятливий день для консервування фруктів і овочів.
28 Понеділок Місяць у знаку Стрільця Зростаючий Скористайтеся порадами двох минулих днів.
29 Вівторок Місяць у знаку Стрільця Зростаючий Рекомендується догляд за кімнатними рослинами, їх можна сіяти, садити, пересаджувати, а також здійснювати стандартні процедури по догляду. Посаджені в цей день домашні квіти швидше розквітають. Сприятливий день для збору врожаю, насіння і трав.
30 Середа Місяць у знаку Стрільця Козерога Зростаючий Рекомендується догляд за кімнатними рослинами, їх можна сіяти, садити, пересаджувати, а також здійснювати стандартні процедури по догляду. Посаджені в цей день домашні квіти швидше розквітають. Сприятливий день для збору врожаю, насіння і трав.
31 Четвер Місяць у знаку Козерога Зростаючий Рекомендується посадка і пересадка дерев і кущів, особливо грушевих і сливових дерев, аґрусу, смородини. Розпушування, внесення добрив, щеплення дерев.

Схожі новини по темі Домівка / Посівний календарПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний церковний календар. Квітень

Народний церковний календар. Квітень

Назва цього місяця пов’язана з цвітінням квітів. Цвітень. Весна повністю вступає в свої права....

Традиції, прикмети, прислів’я

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Якщо березень весну, наче наречену, лишень приводить у гості, то квітень її вже зустрічає як...