Імбир для схуднення

Імбир один з чудових продуктів, який має лікувальні властивості і як засіб для схуднення.

Перераховувати корисні та лікувальні властивості імбиру можна нескінченно. Імбир зміцнює імунітет, розріджує кров, покращуючи постачання мозку киснем. Тонізує і зігріває в прохолоду, допомагає при застуді, виводить токсини та знижує рівень «поганого» холестерину в крові, зміцнює імунітет і відповідно стимулює обмін речовин.

Корінь імбиру містить гингеролу - речовину, що додає йому пекучий смак. Так само, як і капсіацін у червоного перцю, гингерол сприяє розширенню капілярної мережі. В результаті організм втрачає більше тепла, відповідно більше його виробляє і витрачає більше енергії (і калорій).

Ідеальний супутник пекучого імбиру - кислий лимон. Любителям білкових дієт лимон просто необхідний. Крім того, обидва цих компоненти компенсують нестачу вітамінів і мінералів, що дуже важливо при будь-якій дієті.
Як вживати імбир для схуднення

Додавати лимон та імбир можна хоч в рибу, хоч в м'ясо, хоч в рис чи овочеві смузі. А в холодну пору року дуже до речі буду імбирний чай, який допомагає при схудненні та має лікувальні властивості. Приготувати імбирний чай його дуже просто.
Для приготування імбирного чаю нам знадобиться:
корінь імбиру - 10 г
окріп - 400 мл
лимон - 1 шт.
мед - 1 ст. ложка
Як приготувати імбирний чай:
корінь імбиру очистимо і натремо на тертці. З половини лимона вичавимо сік, другу половинку наріжемо кружальцями. Заллємо імбир окропом (найкраще використовувати термос), влиймо сік лимона і залишимо на 25 хвилин. По тому процідимо, трохи дамо остигнути та додамо кружечки лимона, мед. Чай з імбиру готовий і можна його приймати.

Однак захоплюватися імбиром не варто. У ряді випадків це може привести до загострення судинних захворювань (варикозна хвороба, геморой) і появи судинних «зірочок» на тонких ділянках шкіри. Оптимальну кількість імбиру в день назвати складно: існує виражена індивідуальна чутливість. Доведеться орієнтуватися на свої відчуття: вживання імбиру в вигляді добавки до чаю або до страв не повинно викликати різкого печіння.

Ідеальний час приймання страв і напоїв з імбиром - друга половина дня і вечір. Біоритми людського тіла такі, що максимум енергії ми витрачаємо в ранкові і денні години, а в стимуляції обміну починаємо потребувати ближче до вечора.

Схожі новини по темі Здоров'я / Продукти харчування



Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар свят. Березень

Народний та церковний календар свят. Березень

Березень – первісток весни, спадкоємець лютого, провісник квітня, ранок весни і ранок року. Це...

Українські традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Перший весняний місяць Березень, господар полів та лісів, котрий, як сказав поет, білим поясом...