Ви також можете приготувати різні заливні страви. Для фуршету зручно подати заливне, розрізавши на невеликі шматочки, а ще краще - в невеликих стаканчиках або в чарках, це дуже зручно. Якщо ви готуєте млинці з різними начинками (з ікрою, рибою, м'ясом, грибами), то їх необхідно розрізати на порційні шматочки або готувати в міні-версії.
Канапе овочеві - нанизані на бутербродні шпажки. Овочі попередньо нарізають ромбиками, кружечками, пластинами. Прикрашають зеленню, скибочкою твердого сиру, маслинами або оливками.
Сирна тарілка відмінно підходить для фуршету. Сирну тарілку можна зробити, наприклад, з п'ятьма або більше видами сиру, горішками, фруктами і медом. Сир нарізується кубиками, пластинами. Горіхи та фрукти можна помістити в невеликі ємності або подати розсипом. Мед подати в невеликій ємності. Також необхідні бутербродні шпажки в достатній кількості.
Асорті рибне і м'ясне не тільки є прикрасою столу, це різноманітна та ситна закуска відмінно підійде і для фуршету. Можна приготувати і овочеве асорті зі свіжих помідорів, редису, огірків, солодкого перцю, різноманітної зелені, також можна приготувати овочеве асорті з маринованих овочів.
Після холодних закусок йдуть гарячі страви, якщо у вас повний фуршет. Легкий фуршет не передбачає гарячих страв. Гарячі страви мають бути подані таким чином, щоб гості могли з'їсти їх за 1-2 прийоми. Це можуть бути міні шашлики з риби, м'яса, курки, морепродуктів, міні-котлети, міні-версії м'яса по-французьки, невеликі шматочки риби в клярі, різні жульєни в кокотницях.
Крім канапе і тарталеток можна приготувати тости або бутерброди з різними начинками - наприклад, з паштетом, мусом з червоної риби, мовою і солодким перцем, шинкою і сиром, окостом і листком салату, ковбасою і гілочкою зелені, беконом і солоним огірочком.
Ви також можете приготувати різні заливні страви. Для фуршету зручно подати заливне, розрізавши на невеликі шматочки, а ще краще - в невеликих стаканчиках або в чарках, це дуже зручно. Потім іде черга десертів і фруктів. Але фрукти можуть бути прикрасою столу з самого початку свята. Можна зробити різні композиції з фруктів.
Підготовлені фрукти при необхідності очистіть від шкурок, серцевин, кісточок. Наріжте довільно на часточки, скибочки або фігурно. Викладіть фрукти на 2 невеликих страви або одну велику, полийте лимонним соком. При подачі посипте цукровою пудрою.
Фруктові букети відмінно виглядають і прикрашають святковий стіл. Фрукти підготовляють для букета так само, як і для асорті. Потім їх необхідно нанизати на шпажки (зубочистки), чергуючи різні фрукти, додати ягоди і листя м'яти.
Такі букети можна поставити в вазочки, склянки або інші ємності. Можна шпажки закріпити на апельсині, яблуці, дині або половинці цих плодів. Відмінно підійдуть для таких букетів невеликі плетені кошики.
Десерти можна подавати в тарталетках, на шпажках, в келихах або чарках.
На десерт можна подавати різну випічку - наприклад, міні-пиріжки, міні-еклери, профітролі, листкові вироби з різними начинками в міні-версії, фруктово-ягідні муси і желе, морозиво.
Напої: шампанське, вино, міцні напої, мінеральна вода, різні морси і компоти.
Завершує свято за традицією кава і чай.