Як зустрічати Новий 2015 рік, рік Вівці

Що приготувати на Новий рік
Що приготувати на Новий рік?

Відразу скажемо, чого не повинно бути на новорічному столі - ягнятини та баранини. В іншому Ваш вибір продуктів нічим не обмежений. Головне, не забудьте підготувати блюдо з «підношеннями» покровительці року. Покладіть на нього «траву» (будь-яку зелень, листовий салат, стеблову селеру), моркву, кукурудзу, окремої гіркою насипте овес або ячмінь, а також сіль.

При приготуванні страв бажано використовувати картоплю, горох, буряк - все це теж із задоволенням їдять вівці, і так як вони вегетаріанці, то краще, якщо більша частина меню взагалі буде складатися з продуктів рослинного походження. Не забувайте і про те, що виростає на деревах - про горіхи і плоди.

Покровителька року обожнює вишукану їжу, воліє дорогі продукти і складносурядні блюда, також не відмовляється від м'яса. Так що ви можете повною мірою проявити свій кулінарний талант і приготувати все, що вашій душі завгодно. Головне, щоб це було красиво подано і подано на витонченому посуді.

Для прикрашання страв використовуйте деревні і квіткові мотиви, а ось зображати овець із салатів, пирогів і м'ясних нарізок не рекомендується - з'їсти подобу покровительки року на самому початку її правління - значить, накликати на себе її гнів. Краще просто поставте фігурку цієї тварини на стіл, ближче до тарілки з призначеними для нього дарами.

Біла скатертина, зелені й сині тканинні серветки, сріблясті штучки типу сільничок, серветкові кільця, підсвічники - все це теж сподобається вівці. Її стихія - шик, розкіш, тому, чим багатше буде виглядати ваш стіл, тим більше у вас шансів привернути увагу покровительки 2015 року. Крім того, на новорічному столі обов'язково має бути присутня звичайна вода - її любить і Вівця, і стихія року - Дерево. Вибираючи алкоголь, пам'ятайте, що спиртного червоного кольору бажано уникати.

Схожі новини по темі Різне / Новий 2015 рікПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар на Травень

Народний та церковний календар на Травень

Травень – вінець весни, найпрекраснішої пори року. Його здавна люблять в народі, бо квітують немов...

Українські традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Травень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Травень

На травень припадає і чимало обрядових дійств, які пов’язані з поетичним віншуванням природи....