Як зустрічати Новий 2015 рік, рік Вівці

За східним календарем Вівця вступить у свої права тільки 19 лютого, але за європейською традицією ми завжди вшановуємо покровителів року з 31 грудня на 1 січня. І найцікавіше, що такий підхід себе виправдовує - ті, хто не полінувався в новорічну ніч задобрити Господиню (Господаря) року, що наступив, як правило, отримують якісь додаткові і приємні бонуси.


Вибираємо компанію
Компанія до Нового року

Вівця - тварина стадна, на самоті відчуває себе незатишно, тому зустрічати 2015 рік найкраще в багатолюдній компанії. Відмовтеся від ідеї тихо випити під бій курантів келих шампанського і відправитися спати. Навіть якщо ви живете одна (один) і не любите збирати у себе друзів і родичів, та й самі неохоче відвідуєте чужі будинки і публічні заклади, зробіть для цього Нового року виняток. Запросіть до себе хоча б сусідів або самі вирушайте туди, куди покличуть.

Якщо ж у вас з соціальною адаптацією і з колом знайомих все в порядку, і ви маєте намір зібрати у себе багато різного народу, то віддайте перевагу тим, хто любить і вміє веселитися, обожнює красиво вбиратися і творчо підходить до будь-яких розваг. Не забудьте і про тих друзів, які віртуозно грають, наприклад на гітарі - жива музика вітається.

Ну, а якщо вам надійшло кілька запрошень на всілякі новорічні вечірки, то вибирайте ту, на якій вам точно не доведеться нудьгувати і сидіти з важливою особою, підтримуючи непотрібні вам розмови. Найкраще відправитися туди, де буде панувати атмосфера богемної легкості, зберуться художники, актори, поети, музиканти.


Схожі новини по темі Різне / Новий 2015 рікПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний церковний календар на грудень місяць

Народний церковний календар на грудень місяць

Грудень називають шапкою зими, передднем новоріччя, заспівом зими: “Грудень рік закінчує, зиму...

Українські традиції, прикмети, прислів’я

Грудень. Традиції, прикмети, прислів’я

Грудень. Традиції, прикмети, прислів’я

Хоч народне прислів’я і стверджує, що «сумний грудень у свято й будень», але саме останній місяць...