Як боротися з підвищеною пітливістю ніг?

  Здоров'я
Як боротися з підвищеною пітливістю ніг?
Пивна ванночка

На два літри дуже гарячої води вам буде потрібно півлітра справжнього живого пива (пляшкове не підійде). Попарте ноги в розчині пива як мінімум десять хвилин, бажано це робити перед сном. Потім злегка протріть ноги бавовняним рушником і вкладайтеся спати. Курс лікування таким методом три-чотири тижні.


Содові компреси для ніг

Столову ложку соди треба розвести в склянці гарячої води. Змочіть цим розчином бавовняні або марлеві серветки, обмотайте ними ноги, ретельно просочіть шкіру між пальцями, оскільки вона потіє найсильніше. Компрес тримаємо рівно годину, після чого промиваємо ноги великим обсягом прохолодної, але не крижаної води. При компресі може відчуватися поколювання або печіння, не переживайте, небезпечно. Курс лікування пітливості ніг займає два тижні, і його вистачає десь на півроку.

Існують також методи лікування пітливості ніг яблучним оцтом, а в разі швидкої допомоги можна скористатися соком лимона. Однак не можна застосовувати сік лимона як постійну міру - це тільки для швидкого і одноразового застосування.

Паралельно з лікуванням, протирайте своє взуття щодня ватяним тампоном, змоченим в борній кислоті. Це дозволить прибрати неприємний запах з взуття і знезаразить його.

У кожному разі, при сильній пітливості ніг необхідно звернутися до лікаря: можливо, це симптом хвороби.

Схожі новини по темі Здоров'яПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар на Травень

Народний та церковний календар на Травень

Травень – вінець весни, найпрекраснішої пори року. Його здавна люблять в народі, бо квітують немов...

Українські традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Травень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Травень

На травень припадає і чимало обрядових дійств, які пов’язані з поетичним віншуванням природи....