«Міс Західна Україна» стала жителька с. Петриків Ярослава Павлишин

«Міс Західна Україна» стала жителька с. Петриків  Ярослава Павлишин

Конкурс «Міс Західна Україна – Буковина Open 2012» провели у Чернівцях 17 березня. Участь у дійстві взяли 24 учасниці з Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Рівненської областей.

Традиційно дівчата представляли себе, а також дефілювали у купальниках, крім того, до Євро-2012 відбулося дефіле учасниць у спортивному одязі. Під час конкурсу обрали 12 фіналісток та трьох переможниць – «Міс Чернівці», «Міс Буковина» та «Міс Західна Україна». Титул «Міс Західна Україна-2012» отримала 20-річна студентка з Тернополя Ярослава Павлишин. Дівчина вже має досвід участі в конкурсах краси. Востаннє Ярослава брала участь у конкурсі «Міс Тернополя». Ймовірно, що саме вона поїде на конкурс «Міс Україна».

- Я старалася, я боролася і досягла, чого хотіла, - розповіла Ярослава Павлишин. – Наразі буду готуватися до конкурсу краси «Міс Україна». В нагоді стане й та підготовка, яку вже маю. Бо до конкурсу «Міс Західна Україна – Буковина Open 2012» готувалася дуже довго й ретельно. В Тернополі мене підтримують мої рідні. Дуже хочу подзвонити мамі і поплакати разом з нею від радості.

Схожі новини по темі Новини с.ПетриківПрокоментувати статтю: