Найкоротший маршрут Тернопіль – Петриків 3 гривні?

  ---
Найкоротший маршрут Тернопіль – Петриків 3 гривні?

Заходячи в Петриківську маршрутку, я був «приємно» здивований, побачивши на шибі заздалегідь розклеєні ціни на проїзд. Це було у понеділок, а от дійство подорожчання проїзду мало відбутися наступного дня. На моє прохання водій показав документ про рішення ОДА, але якось ніяк не хотів мені давати в руки. Так от, в цьому документі йшлося про підвищення проїзду до 0.40 грн. за кілометр на пасажира в зв’язку з подорожанням паливно-мастильних матеріалів. На сайті ОДА я намагався знайти хоч якусь інформацію, але даремно. Я згоден, ціна на бензин зростає, тай усе дорожчає, хоча зарплатня залишається на стабільному рівні. Трохи погугливши вияснилося, що маршрут Тернопіль – Петриків таки найкоротший і якщо вірити картам гугл, то ціна на квиток має бути грубо рахуючи 2.40 грн, і це до Петриківських дач.

Найкоротший маршрут Тернопіль – Петриків 3 гривні?

Схожі новини по темі ---Коментарі:

В мене таке враження, що наші старі Петрики, як їх тепер називають, як відлюдний острів, ні доріг, ні транспорту нормального, ні на піхоту дойти через ринок, не знаю для чого потрібен голова с.р., мабуть тільки рови копати. І ще я була свідком, як наша колимага, бо інакше її не назвеш, тих 6 кілометрів для неї деколи не підсилу, не взяла, точніше шофер не взяв хлопчину школяра, бо в нього нехватало 50 копійок до трьох гривень, тепер стільки коштує проїзд і для шлолярів. Робіть висновки, мабуть Петрики це якась особлива провінція.


Сьогодні (2014.09.14 ) я Кубіцький Олег Михайлович 1969 р.н.- інвалід 2гр. намагався доїхати до Петрикова, прочекав дві години, від 10-00 до 12-00. автобуса не було, маю 2-х свідків, автобуси відправили в зону АТО?


Доброго дня, оновіть будь ласка розклад транспорту, хоч він і так їздить як йому заманеться, але ..


Цитата: Валя
Доброго дня, оновіть будь ласка розклад транспорту, хоч він і так їздить як йому заманеться, але ..

Поновив, дякую за зауваження


Сьогодні о 14 годин він собі вирішв поїхати по Шептицького - залишив зупинку на ринку, близько 10ти людей під дощем чекали годину в тому числі я також промок.
проганяти таких перевізників ! а розклад то як їм получається так і їдуть !

прпонюю звернутись до голови с ради Петриків письмово щоб вирішив таке питання.


До речі, біля самих дверей не ставайте, капає масло на голову у тій маршрутці, бо мені вже пощастило на днях.


МАРШРУТКА ТЕРНОПІЛЬ - ПЕТРИКІВ, ЗГІДНО МАРШРУТНОГО ЛИСТА, ЧИ ПАСПОРТА, ПОВИННА ЇЗДИТИ ЧЕРЕЗ КОЖНИХ ПІВ ГОДИНИ ТА ЗУПИНЯТИСЯ НА ЗУПИНКАХ. АЛЕ, НА ПЕРВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ, ПЕРЕВІЗНИК ПЕРДУТА ПОСТІЙНО ПОРУШУЄ ГРАФІК ПЕРЕВЕЗЕНЬ , ЧАСТО ЛАМАЄТЬСЯ І БЕЗ ВСЯКИХ ПОПЕРЕДЖЕНЬ ТА ПОВІДОМЛЕНЬ МОЖЕ НЕ ВИЇХАТИ НА РЕЙС, ПІД ЧАС ПОЛОМКИ НЕ СТАВИТЬ ЗАМІНИ. ЙОГО РЕЙС ПОВИНЕН ОБСЛУГОВУВАТИ ПАСАЖИРІВ ЩЕЙ ПЕТРИКІВСЬКИХ ДАЧ, ТОБТО ЇХАТИ ЩО ПІВ ГОДИНИ НА ДАЧІ І З ДАЧ, ТАК ЯК ТАМ ПРОЖИВАЄ БАГАТО ЛЮДЕЙ, КОТРІ ПРАЦЮЮТЬ В ТЕРНОПОЛІ, ДІТИ НАВЧАЮТЬСЯ В ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ШКОЛАХ І ЩЕ МЕНШІ ВІДВІДУЮТЬ ДИТЯЧІ САДОЧКИ. В СЕРЕДНЬОМУ ЦЕ ПОНАД ДВІСТІ СІМЕЙ, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ І БЛИЗЬКО 50 ДІТЕЙ,ЩО НАВЧАЮТЬСЯ В ШКОЛАХ І ВИЩИХ УЧБОВИХ ЗАКЛАДАХ, ТА ПОНАД 25 ДІТЕЙ ХОДЯТЬ В САДІКИ. ХТО ПОВИНЕН ДОВОЗИТИ ЦИХ ЛЮДЕЙ ДО МІСТА ТЕРНОПОЛЯ? ЗАРАЗ ЗИМА, ВИПАЛО ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ СНІГУ. ЛЮДИ, КОТРІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ДАЧАХ ПЕРШИМИ ПРОГОРНУЛИ ДОРОГУ ДО ПЕРШОЇ ЗУПИНКИ В СЕЛІ, З НИХ 800 МЕТРІВ ВІД ПОЧАТКУ СЕЛА ДО ПЕРШОЇ ЗУПИНКИ БІЛЯ СТРІЛЕЦЬКОЇ МОГИЛИ... АЛЕ, АЛЕ... НА ЗАПИТАННЯ ДО ПЕРДУТИ ЧОМУ ВИ НЕ ЇДЕТЕ НА ДАЧІ? ВІДПОВІДЬ: МІЙ АВТОБУС, ЩО ХОЧУ, ТЕ І РОБЛЮ... ВІН ПСИХІЧНО НЕВРІНОВАЖЕНИЙ, БО ЛЮДИНА АДЕКВАТНА ТАК НЕ ВІДПОВІДАЄ, НА НАШУ ДУМКУ, ВІН НЕ МОЖЕ КЕРМУВАТИ, АДЖЕ ПОСТІЙНО ЧОМУСЬ ОЗЛОБЛЕНИЙ, НАПЕВНО ЧЕРЕЄ ПОЛОМКИ ЙОГО МАРШРУТКИ (ТРУХЛЯДІ, АБО ПЕРДУТКИ). СКІЛЬКИ МИ НЕ ЗВЕРТАЄМОСЬ У РАЙОННУ РАДУ І АДМІНІСТРАЦІЮ, ТАМ НІХТО НЕ МОЖЕ ВИРІШИТИ ЦЕ ПИТАННЯ... ЗНАЧИТЬ, БУДЕМО ДІЯТИ НАСТУПНИМ ЧИНОМ: ВИМАГАТИМЕМО ПИСЬМОВО ПРО ОБЛАННЯ ТРАНСПОРТУ ВСІМА ВИДАМИ ОГОЛОШЕНЬ ПРО ЗМІНУ МАРШРУТУ, РОЗКЛАДУ РЕЙСІВ, ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПЕРЕВІЗНИКА, НОМЕР ЛІЦЕНЗІЇ, КОНТАКТИ ТРАНСТОРТНИХ ВІДІЛІВ НА ВИПАДОК НЕОБХІДНОСТІ ЗВЕРНЕНЬ ЩОДО НЕ ВИКОНАННЯ НИМ ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ, АБО ІНОДІ ЧАСТО ГРУБОГО СПІЛКУВАННЯ З ПАСАЖИРАМИ. І ЩЕ ОДНЕ ЗАПИТАННЯ: ЯК ВІН ПОНОВИВСЯ НА РЕЙС, КОЛИ ЙОГО ПОЗБАВИЛИ ЛІЦЕНЗІЇ ЧЕРЕЗ СМЕРТЕЛЬНИЙ ВИПАДОК ПІД ЧАС ВИКОНАННЯМ НИМ СВОЇХ ОБОВЯЗКІВ... ХТО НЕ ЗНАЄ - ПОВІДОМЛЯЄМО: ТРИ РОКИ ТОМУ ВІН ВИСАДИВ ЛЮДИНУ З АВТОБУСА, В ЯКОГО СТАВСЯ ІНСУЛЬТ І ТОЙ ПОМЕР. ВОДІЙ АВТОБУСА ВСТАНОВИВ, ЩО ПАСАЖИР ВИПИВШИЙ. ЗА ЦЕ ЇХ ПОЗБАВИЛИ ЛІЦЕНЗІЇ, АЛЕ ТОЙ І НАДАЛІ КЕРУЄ... ДО РЕЧІ, ВІН ТАКОЖ І З ЖИТЕЛЯМИ САМИХ ПЕТРИКІВ ПОВОДИТЬСЯ ДУЖЕ ГРУБО І НЕОДНОРАЗОВО НА ЗАПИТАННЯ ВІДКРИКУЄТЬСЯ. САЛОН (ЯКЩО ЦЕ МОЖНА НАЗВАТИ САЛОНОМ) АВТОБУСА ДУЖЕ ЧАСТО БУВАЄ БРУДНИЙ І ЯК ПИСАВ ВИЩЕ ОДИН ІЗ ПАСАЖИРІВ, ЩО БІЛЯ ДВЕРЕЙ КАПАЄ МАСЛО НА ГОЛОВУ. ПРОХАННЯ, ХТО ЧИТАТИМЕ ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ, ЯКЩО ЗГІДНІ - ПРОСИМО ПОШИРЮВАТИ У СОЦМЕРЕЖІ І ПОВІДОМИТИ ОРГАНИ ВЛАДИ.


НЕ РОЗУМІЮ, ЧОМУ НІХТО НЕ РЕАГУЄ НА ЦІ НЕПОДОБСТВА ПЕРДУТИ? ВЧОРА О 20.00 ВІН НА ПЕРШІЙ ЗУПИНЦІ В ПЕТРИКАХ ВИСАДИВ ЛЮДЕЙ, СКАЗАВ, ЩО ПОЛАМАВСЯ... 11 ПАСАЖИРІВ ВИМАГАЛИ В НЬОГО ПОВЕРНУТИ КОШТИ ЗА НЕ ВИКОНАННЯ МАРШРУТУ... ПЕРДУТА Б. В ГРУБІЙ ФОРМІ ЇМ ВІДМОВИВ... ХТО НА НЬОГО МАЄ ВПЛИВ???????????????


Прокоментувати статтю: