Місячний посівний календар на лютий місяць 2018 року

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця на лютий місяць 2018 року по Україні із врахуванням знаку зодіаку Місяця, фази Місяця, положення Місяця в знаках Зодіаку. У посівному календарі на лютий місяць 2018 року Ви зможете знайти точну інформацію про проведення садових і городніх робіт на кожен день січня 2018 року. Дивіться також Народний церковний календар на лютий місяць. З місяцем лютим пов’язано багато українських народних звичаїв, обрядів, прислів’їв та прикмет про погоду.

Дата День тижня Місяць в знаку Зодіаку Фаза Місяця Рекомендовані роботи в саду і городі
1 Четвер Місяць у знаку Лева Діви Спадаючий Не рекомендуються посіви та пересадки. Краще присвятити день відпочинку або роботам по снігозатриманню.
2 П'ятниця Місяць у знаку Діви Спадаючий День сприятливий для посіву петрушки, кропу та іншої зелені, що призначені для вирощування на підвіконні. Рекомендуються посів та пересадка кімнатних рослин та квітів, розпушування ґрунту, внесення добрив, боротьба з ґрунтовими шкідниками. Несприятливий день для обробки рослин хімічними препаратами.
3Субота Місяць у знаку Діви Терезів Спадаючий День сприятливий для посіву петрушки, кропу та іншої зелені, що призначені для вирощування на підвіконні. Рекомендуються посів та пересадка кімнатних рослин та квітів, розпушування ґрунту, внесення добрив, боротьба з ґрунтовими шкідниками. Несприятливий день для обробки рослин хімічними препаратами.
4 Неділя Місяць у знаку Терезів Спадаючий Сприятливий день для посіву будь-якої зелені, посадки та пересадки як овочевих, так і кімнатних рослин, боротьби з шкідниками кімнатних рослин, підготовки ґрунту для майбутньої розсади, придбання насіння, добрив та ґрунту, перевірки коренеплодів та інших запасів, зберігання яких здійснюється в погребі чи підвалі. Можна зайнятися снігозатриманням з метою утеплення пристовбурних кіл плодових дерев та кущів.
5 Понеділок Місяць у знаку Терезів Скорпіона Спадаючий Сприятливий день для посіву будь-якої зелені, посадки та пересадки як овочевих, так і кімнатних рослин, боротьби з шкідниками кімнатних рослин, підготовки ґрунту для майбутньої розсади, придбання насіння, добрив та ґрунту, перевірки коренеплодів та інших запасів, зберігання яких здійснюється в погребі чи підвалі. Можна зайнятися снігозатриманням з метою утеплення пристовбурних кіл плодових дерев та кущів.
6 Вівторок Місяць у знаку Скорпіона Спадаючий Сприятливий день для посіву будь-якої зелені, посадки та пересадки як овочевих, так і кімнатних рослин, боротьби з шкідниками кімнатних рослин, підготовки ґрунту для майбутньої розсади, придбання насіння, добрив та ґрунту, перевірки коренеплодів та інших запасів, зберігання яких здійснюється в погребі чи підвалі. Можна зайнятися снігозатриманням з метою утеплення пристовбурних кіл плодових дерев та кущів.
7 Середа Місяць у знаку Скорпіона Стрільця Спадаючий Остання чверть Скористайтеся порадами минулого дня.
8 Четвер Місяць у знаку Стрільця Спадаючий Не рекомендуються посіви, посадки чи пересадки.  Краще зайнятися розпушуванням ґрунту, внесенням добрив та боротьбою з надземними шкідниками.
9 П'ятниця Місяць у знаку Стрільця Спадаючий Не рекомендуються посіви, посадки чи пересадки.  Краще зайнятися розпушуванням ґрунту, внесенням добрив та боротьбою з надземними шкідниками.
10Субота Місяць у знаку Стрільця Козерога Спадаючий Скористайтеся порадами минулого дня.
11 Неділя Місяць у знаку Козерога Спадаючий Не рекомендуються посіви, посадки чи пересадки, окрім посівів на насіння.
12 Понеділок Місяць у знаку Козерога Водолія Спадаючий День рекомендується присвятити підготовці ґрунту для майбутньої розсади, закупівлею насіння, мінеральних добрив, стимуляторів росту, ґрунту. Не забороняються роботи по догляду за кімнатними рослинами та квітами, в тому числі внесення добрив, полив, боротьба з шкідниками. Сприятливий день для посіву рослин, що в’ються.
13 Вівторок Місяць у знаку Водолія Спадаючий День рекомендується присвятити підготовці ґрунту для майбутньої розсади, закупівлею насіння, мінеральних добрив, стимуляторів росту, ґрунту. Не забороняються роботи по догляду за кімнатними рослинами та квітами, в тому числі внесення добрив, полив, боротьба з шкідниками. Сприятливий день для посіву рослин, що в’ються.
14 Середа Місяць у знаку Водолія Спадаючий Не рекомендуються посіви й пересадки.
15 Четвер Місяць у знаку Водолія Риб Спадаючий Не рекомендуються посіви й пересадки. Можна присвятити час відпочинку або зайнятися перевіркою насіння й врожаю, що зберігається в погребі чи підвалі. Рекомендується догляд за кімнатними квітами та рослинами.
16 П'ятниця Місяць у знаку Риб Новий Місяць Часткове сонячне затемнення Скористайтеся порадами минулого дня.
17Субота Місяць у знаку Риб Овена Зростаючий Сприятливий день для посівів зелені й овочевих культур, а також посадки цибулинних рослин. Рекомендується догляд за кімнатними рослинами та квітами, в тому числі підживлення мінеральними й органічними добривами, розпушування ґрунту, боротьба з шкідниками.
18 Неділя Місяць у знаку Овена Зростаючий Сприятливий день для посівів салатної зелені й овочевих культур, а також посадки цибулинних рослин. Рекомендується догляд за кімнатними рослинами та квітами, в тому числі підживлення мінеральними й органічними добривами, розпушування ґрунту, боротьба з шкідниками.
19 Понеділок Місяць у знаку Овена Тільця Зростаючий Сприятливий день для посівів салатної зелені й овочевих культур, а також посадки цибулинних рослин. Рекомендується догляд за кімнатними рослинами та квітами, в тому числі підживлення мінеральними й органічними добривами, розпушування ґрунту, боротьба з шкідниками.
20 Вівторок Місяць у знаку Тільця Зростаючий Скористайтеся порадами минулого дня.
21 Середа Місяць у знаку Тільця Зростаючий Сприятливий день для посівів та посадок. Рекомендуються роботи по снігозатриманню на ділянці, покупка насіннєвого матеріалу для майбутніх посівів та інших садових товарів.
22 Четвер Місяць у знаку Тільця Близнюків Зростаючий Перша чверть Сприятливий день для посівів та посадок. Рекомендуються роботи по снігозатриманню на ділянці, покупка насіннєвого матеріалу для майбутніх посівів та інших садових товарів.
23 П'ятниця Місяць у знаку Близнюків Зростаючий Несприятливий день для посівів чи посадок. Рекомендується розпушування ґрунту й боротьба з надземними шкідниками.
24Субота Місяць у знаку Близнюків Рака Зростаючий Несприятливий день для посівів чи посадок. Рекомендується розпушування ґрунту й боротьба з надземними шкідниками.
25 Неділя Місяць у знаку Рака Зростаючий Сприятливий день для посіву будь-яких овочевих культур на розсаду, в тому числі томатів. Рекомендуються посів салатної зелені, посадка часнику й цибулі, роботи по догляду за кімнатними квітами та рослинами.
26 Понеділок Місяць у знаку Рака Лева Зростаючий Сприятливий день для посіву будь-яких овочевих культур на розсаду, в тому числі томатів. Рекомендуються посів салатної зелені, посадка часнику й цибулі, роботи по догляду за кімнатними квітами та рослинами.
27 Вівторок Місяць у знаку Лева Зростаючий Не рекомендуються посіви й пересадки.
28 Середа Місяць у знаку Лева Зростаючий Не рекомендуються посіви й пересадки, краще відпочити або зайнятися перевіркою насіння для майбутніх посівів та врожаю, що зберігається в погребі чи підвалі. Вітається ремонт садового інвентарю й теплиці.

Схожі новини по темі Домівка / Посівний календар


Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар. Січень

Народний та церковний календар. Січень

У давнину цей місяць називали "просинцем", бо після похмурого грудня на небі з"являються острівці...

Традиції, прикмети, прислів’я

Січень. Традиції, прикмети, прислів’я

Січень. Традиції, прикмети, прислів’я

Січень вважається другим зимовим місяцем, з ним пов'язано багато українських обрядів та звичаїв,...