Чіп і Дейл рятували маленьких козенят у новорічній музичній виставі.


- У школах традиційно роблять новорічні концерти, але ми вирішили зробити дещо незвичне, - розповідає класний керівник Руслана Богайчук. - Підготували музичне дійство на основі опери за словами Олени Гай “Коза Дереза”.

Фонограми, які звучали протягом виступу, записали у шкільній студії. Всі пісні співали наживо. Готуватися до дійства почали ще у серпні. Діти самі змінювали сценарій опери. Адже у казці - тільки коза і семеро козенят. А учнів, охочих взяти участь, було набагато більше.

Чіп і Дейл рятували маленьких козенят у новорічній музичній виставі.

- Діти вибирали самі, якими казковими героями вони хочуть бути, - продовжує пані Богайчук. - Наприклад, двоє хлопчиків захотіли бути Чіпом і Дейлом. Тож ми додали у сценарій цих персонажів. Вийшла стара казка на сучасний лад. Також після уроків діти вивчали танці у хореографічному гуртку.


Чіп і Дейл рятували маленьких козенят у новорічній музичній виставі.

- Я сама придумувала танець, - каже учениця Ірина Кухарук (9 р.). - Мені дуже сподобалося брати участь у такому святі. Неочікуваним був Дід Мороз, який вийшов наприкінці. До опери також входили номери, під час яких діти самі грали на музичних інструментах пісні.

Чіп і Дейл рятували маленьких козенят у новорічній музичній виставі.

- Вони грали на кларнеті, сопілці, на двох скрипках і дитячих інструментах, - розповідає вчитель музики Віра Нападій. - Ми внесли це у сценарій - і вийшло непогано.

Вчитель додає, що організувати свято дуже допомогли батьки. Костюми позичали по всьому місту. Дехто з батьків шив їх власноруч.

- Вчителі цієї школи - молодці, - каже Андрій Малінович. - Вони долучають до таких дійств батьків. Всі гуртуються і утворюють один великий організм. Головне, що в цьому беруть участь діти, бо це така частина суспільства, яка ніколи не збреше і за ними наше майбутнє. На це свято я приніс із театру дитячі костюми.

Син актора Павло грає персонажа з мультфільму - Дейла. Актор розповідає, що його син дуже часто приходить на вистави у театр. А в деяких навіть бере участь.


- У "Лісовій пісні” Павло грає маленького Лукаша, а також бере участь у виставі "Політ над гніздом зозулі”, - каже пан Малінович. - Добре, що школа вчить дітей не боятися сцени.Антон КРАСНОБАЄВ

Схожі новини по темі Новини ТернополяПрокоментувати статтю: