Полуниця. Підживлення, добрива

Підживлення полуниці курячим послідом

Курячий послід хороший тим, що містить високий відсоток азоту, без якого ягода полуниці не здатна провести великих, соковитих і солодких плодів. Використовується курячий послід як підживлення в рідкому вигляді. Стандартний розрахунок 1 літр пташиного посліду на 10 літрів води, щоб не спалити рослини, приготований розчин повинен настоятися близько трьох днів.

Сироватка для полуниці

Кисломолочні продукти, такі як наприклад сироватка, може створити сприятливе середовище для розвитку і плодоношення полуниці. В цьому плані добрива полуниці в якості кисломолочних продуктів гарне рішення зробити ґрунт саме такий. Рекомендується використовувати кисломолочні продукти разом із золою, гноєм і перегноєм. Якщо зробити обприскування розведеним молоком, можна надовго забути про деяких комах-шкідників, таких як попелиця і кліщ.

Дріжджі, як підживлення

Добрива для полуниці з хліба дуже добре впливають на розвиток рослини. З досвіду дачників вже доведено, що ягода дуже добре відгукується на підживлення з дріжджів. Добрива для полуниці з хліба готуються дуже просто, засушений хліб вимочується в воді до бродіння, дозрівання наступає приблизно через 6-10 днів. Отриманий розчин розводиться водою у співвідношенні 1:10. Дріжджі створюють сприятливі умови для зростання полуниці, завдяки дріжджовому грибку ґрунт підкислюється, ягода отримує необхідне харчування, таким чином хлібне підживлення діє як добриво для полуниці і сприяє отриманню великих та соковитих ягід.

Кропива як добриво для полуниці

Для багатьох дачників та городників кропива вважається травою-бур'яном, проте вони навчилися використовувати її в якості гарного добрива для полуниці. Як виявилося, кропива справжній цілющий еліксир для ягід. Готується добриво так само просто, необхідно зібрати побільше кущів кропиви помістити в ємність та залити водою, якщо є можливість дощовою. Потім придавити кропиву якимось вантажем і накрити ємність сіткою. Два рази на день кропив'яний настій бажано ретельно перемішувати. Перед тим як почати позакореневе підживлення, розчин розводиться водою з розрахунку 1:20. Добриво з настою кропиви містить калій і азот у легкозасвоюваній формі.

Схожі новини по темі Домівка / Сад і городПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний і церковний календар на червень місяць

Народний і церковний календар на червень місяць

Перший літній місяць червень в народі ще називають полудень, рум'янець, різноцвіть, сінокісник,...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Червень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Червень

Червень літо зарум’янив, приказка, що найточніше характеризує перший літній місяць....

Посівний календар

Місячний посівний календар на червень 2023

Місячний посівний календар на червень 2023

Місячний посівний календар садівника та городника на червень 2023 року із зазначенням нового...