Десята сесія VII скликання Петриківської сільської ради

  Сесії

Керуючись п.24 ч.1ст.26 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні " та Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ , сільська рада вирішила:


1. Встановити та ввести в дію на території сільської ради наступні місцеві податки і збори на 2017 рік :
- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
- акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
- транспортний податок;
- плата за землю ;
- єдиний податок.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань соціально-економічного розвитку , будівництва та бюджету.
Сільський голова
В.М. КорольАналіз регуляторного впливу проекту рішення десятої сесії сільської ради VІІ скликання «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Петриківської сільської ради»

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Петриківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів» підготовлено на виконання Податкового кодексу України згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308.


Пропонується встановити наступні місцеві податки та збори:
– податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки ;
– акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
– транспортний податок ;
– плата за землю ;
– єдиний податок ;

Метою даного регуляторного акту є:
- виконання вимог Податкового кодексу України.
- дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
- встановлення економічно-обґрунтованих ставок;
- збільшення надходжень до місцевого бюджету

Альтернативи вирішення проблеми:
- регулювання вищезазначеної проблеми на державному рівні;
- збереження існуючого стану;
- прийняття рішення про перегляд діючих ставок;

Механізми та заходи, які пропонується застосувати для розв’язання проблеми.

Прийняття рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Петриківської сільської ради», затвердження Положень «Про порядок справляння єдиного податку, застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності », «Про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Про порядок справляння транспортного податку», «Про порядок справляння плати за землю», «Про акцизний податок» та визначення всіх елементів та встановлення економічно обґрунтованих ставок.


Очікувані результати від прийняття регуляторного акта.

Додаткові надходження до місцевого бюджету від запровадження місцевих податків та зборів вираховується по фактичних надходженнях за попередній рік.


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта.

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, буде оприлюднено проект рішення Петриківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Петриківської сільської ради» на сайті petrukiv.te.ua з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Петриківської сільської ради. Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Петриківською сільською радою за поштовою адресою: вул. Шептицького, 118Б, с.Петриків Тернопільського району Тернопільської області.
Сільський голова
В.М. Король

Схожі новини по темі СесіїПрокоментувати статтю: