У “Епіцентра” і “Фокстрота” вимагають ділитися бізнесом?

У “Епіцентра” і “Фокстрота” вимагають ділитися бізнесом?
У відомих торгових мереж – компаній “Епіцентр” і “Фокстрот” – тривають проблеми.
За словами джерел, магазини хоч і продовжують працювати, але надходження товару в них практично зупинено, пише“Сегодня”.
Подейкують, що у секретаря Київради Галини Гереги, родині якої належить “Епіцентр”, хочуть відібрати прибутковий бізнес.
“Зараз існує кілька бригад впливових бізнесменів, за якими стоять впливові депутати. Вони спочатку з допомогою правоохоронців створюють бізнесу проблеми, а потім посилають посередників, які за частку в бізнесі пропонують вирішити проблему. Такі посередники в гості до “Епіцентру” вже приходили. Але поки Герега від них відмовилася. Далі вже може з’явитися і найголовніша людина, від чиїх послуг буде відмовитися не так-то просто”, – розповів співрозмовник видання, наближений до “Епіцентру”. У самому магазині на цю тему розмовляти відмовляються. А Герега каже, що до бізнесу вже не має стосунку. СБУ стоїть на своєму – лише розкрили низку компаній, які постачали контрабанду, зокрема, і в “Епіцентр”.
Торговці ж, за даними видання, обурюються, що їх позбавляють незаконного заробітку. Ще одна проблема – митниця, де також йде активна боротьба з контрабандою, через що затримується товар. За словами підприємців, товар може стояти і три місяці: “Там беруть шалені побори, і при цьому нічого не роблять, адже періодично заарештовують керівництво, з яким начебто домовився”. Продовжуються візити правоохоронців і у “Фокстрот”. “Справа серйозна. Але там є і економічна складова, і злочин проти особистості. Поки вивчаємо підприємства, через які переводилися в готівку кошти, джерела надходження товарів. Там замішані великі грошові потоки, через які і виникали конфлікти”, – сказав начальник головного слідчого управління МВС Василь Фаринник. У самому “Фокстроті” ситуацію не коментують. “Поки працюють юристи, ми нічого говорити не будемо”, – сказала прес-секретар Алевтина Білецька. Неофіційно ж кажуть, що це теж прохання “поділитися бізнесом”. Як відомо, “Фокстрот” нерідко фігурував в кримінальній хроніці. У березні 2008 року в РВВС помер один із власників мережі Володимир Шульга. Йому раптово стало погано з серцем. Він був одним зі свідків у справі про отруєння Віктора Ющенка. Також загадково помер і другий власник Георгій Дигам – під час дайвінгу в Судані. У лютому одного із співробітників “Фокстроту” пограбували біля банку, забравши майже мільйон доларів. Нагадаємо, нещодавно зі складу “Фокстроту” у Тернополі вилучили усю паперову документацію та офісні комп’ютери. Увесь товар опломбували.

Схожі новини по темі Новини ТернополяПрокоментувати статтю: