За роботою влади можна буде спостерігати на «Твіттер», «Фейсбук» та «Ютуб»

За роботою влади можна буде спостерігати на «Твіттер», «Фейсбук» та «Ютуб»
За діяльністю влади мешканці Тернополя зможуть стежити через «Твіттер», «Фейсбук» та «Ютуб». Норма про те, що міська рада зобов’язана мати офіційні аккаунти в соціальних мережах, прописана у Статуті територіальної громади. Про це заявив керівник проекту «Тернополю – статут міста» Володимир Ханас.Статут був прийнятий ще у травні, але мав пройти певну процедуру. Тому офіційно його презентували тільки зараз.
Тернопіль – один з трьох обласних центрів, які ще не мали свого Статуту. Справа зрушилася з місця лише при міській владі попередньої каденції.
Володимир Ханас: «За попередньої каденції, коли міським головою був Роман Заставний, була сформована робоча група, яка напрацювала текст Статуту, який був прийнятий у першому читанні. Більше того, з’явилося ще кілька інших варіантів Статуту».
Статут не є документом, який у чомусь замінює законодавство. Він лише визначає пріоритети діяльності місцевого самоврядування, напрямки роботи, його звітування та відповідальність перед громадою.

Міський голова Тернополя Сергій Надал переконаний, що цей документ більше був потрібен громаді міста. Поки Статут прийняли, до нього внесли близько 100 поправок.

Сергій Надал: «Стосовно прийняття бюджету. В більшості це були питання, що стосувалися контролю громади за діяльністю місцевого самоврядування. Дуже було багато питань стосовно символів Тернополя та історичної частини».

У роботі над Статутом узяли участь близько 60 осіб, зазначає керівник проекту. Його текст є на сайті Тернопільської міської ради. Проте робоча група і зараз доопрацьовує певні положення, – повідомляє ІНТБ.

Схожі новини по темі Новини з УкраїниКоментарі:

  1. От ще б з нашою місцевою владою домовитися про співпрацю, а то два місяці як головою об стінку. Мабуть дуже зайняті.


Прокоментувати статтю: