Тернопільщину пронесе. Поки

Тернопільщину пронесе. Поки
Регіони очікує значна ротація кадрів. Особлива увага приділятиметься керівному складу ДПА у м. Києві. Про це заявив Голова ДПС України Віталій Захарченко.

За його словами, масштабна реорганізація регіональних органів податкової служби розпочалася відповідно до постанови Кабінету Міністрів України. Першими під реформування потрапили 11 регіонів – ДПА у Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та ДПА у м. Києві.

„Територіальні органи очікують певні зміни у кадровому складі. В регіонах податківці безпосередньо спілкуються з платниками податків, тому роботі кожного працівника приділятиметься значна увага. Перш за все, оцінюватиметься фаховий рівень та особистісні якості працівника”, – зазначив Віталій Захарченко.

На думку податківця, такий підхід має стати на заваді корупційним проявам в податковій службі. Адже сьогодні почастішали випадки, коли в передчутті змін деякі з посадовців намагаються використати свою посаду для збагачення.

Так, лише за 9 місяців поточного року з органів ДПС звільнено 186 осіб. Загалом, з початку поточного року правоохоронними органами порушено 198 кримінальних справ стосовно працівників органів державної податкової служби, за фактами хабарництва – 54 кримінальні справи.

„Ми розуміємо, що процес боротьби з корупцією буде нелегким, але перші кроки вже зроблено – розпочато реорганізацію служби на місцях, проводиться серйозна ротація кадрів, більш жорсткими стали вимоги до наших фахівців. У той же час проводиться удосконалення адміністрування податків у напрямі зменшення впливу людського фактору, що, відповідно, усуне умови для проявів корупції”, – підсумував Голова ДПС України Віталій Захарченко.

Схожі новини по темі Новини ТернополяПрокоментувати статтю: