Як вирощувати хризантеми

Осінь - вдалий час щоб купити хризантеми


Багато колекцій починаються з того, що побачивши на прилавках чудову квітку хризантему, не вистачає сил утриматися і не купити. Адже на ринку хризантеми продають в самому розпалі цвітіння.

Головна перевага такої покупки - ви бачите товар лицем, (навесні недобросовісні продавці можуть обдурити, видавши один сорт за інший ). А пересадку хризантеми легко переносять на будь-якій стадії розвитку, навіть на піку цвітіння. Цю особливість можна використовувати при створенні мобільних квітників , висаджуючи кущики на парадну клумбу тільки на час цвітіння.Вибір хризантем

Вибір хризантеми зробити дійсно непросто. Забарвлення хризантем найрізноманітніші : від білосніжних , рожевих , бузкових до вишнево - червоних і темно - фіолетових тонів. Діаметр квітки хризантеми може варіювати від 1 до 30 см і висоту куща хризантеми можна підібрати на будь-який смак.


Цвітіння хризантеми

Якщо у вас немає теплиці, доведеться поки відмовитися від хризантем, які цвітуть пізньою осінню, як би вони вам не подобалися. Навіть якщо ви занесете хризантеми в будинок, квіти хризантем звичайно розпустяться, але в теплі листя засохнуть і кущ втратить декоративність.

Почніть освоювати цю культуру з ранньоквітучих видів корейської хризантеми (вони розквітають вже у липні), або середнього строку цвітіння, щоб до настання холодів ваш сад прикрашали пишні кущі, посипані яскравими квітами хризантем.

А коли наберетеся досвіду, можна спробувати вирощувати і самі пізні і найбільші сорти, цвітіння яких припадає на листопад - грудень. Спробуйте влаштувати оранжерею на заскленій лоджії або в порожній овочевий теплиці.


Садимо хризантему

Принісши додому хризантему, ми знову стикаємося з проблемою вибору. Тепер належить вибрати місце посадки квітів хризантеми. Воно має бути добре освітлюваним, захищеним від сильних вітрів, але в той же час без застою повітря. Чим більше сонця отримає рослина, тим пишніше і яскравіше будуть квіти хризантем.

Грунт для хризантем повинен бути родючим , вологим і добре розпущеним . Непридатні піщані грунти, рослина буде страждати від нестачі вологи. Але і застій води на користь рослині не піде, якщо грунт важкий - влаштуйте хороший дренаж.

Схожі новини по темі Домівка / Садові квітиПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний церковний календар. Квітень

Народний церковний календар. Квітень

Назва цього місяця пов’язана з цвітінням квітів. Цвітень. Весна повністю вступає в свої права....

Традиції, прикмети, прислів’я

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Якщо березень весну, наче наречену, лишень приводить у гості, то квітень її вже зустрічає як...

Посівний календар

Місячний посівний календар на травень 2021

Місячний посівний календар на травень 2021

Місячний посівний календар садівника-городника-квітникаря на Травень 2021 року із зазначенням фаз...