Як вирощувати хризантеми

Осінь - вдалий час щоб купити хризантеми


Багато колекцій починаються з того, що побачивши на прилавках чудову квітку хризантему, не вистачає сил утриматися і не купити. Адже на ринку хризантеми продають в самому розпалі цвітіння.

Головна перевага такої покупки - ви бачите товар лицем, (навесні недобросовісні продавці можуть обдурити, видавши один сорт за інший ). А пересадку хризантеми легко переносять на будь-якій стадії розвитку, навіть на піку цвітіння. Цю особливість можна використовувати при створенні мобільних квітників , висаджуючи кущики на парадну клумбу тільки на час цвітіння.Вибір хризантем

Вибір хризантеми зробити дійсно непросто. Забарвлення хризантем найрізноманітніші : від білосніжних , рожевих , бузкових до вишнево - червоних і темно - фіолетових тонів. Діаметр квітки хризантеми може варіювати від 1 до 30 см і висоту куща хризантеми можна підібрати на будь-який смак.


Цвітіння хризантеми

Якщо у вас немає теплиці, доведеться поки відмовитися від хризантем, які цвітуть пізньою осінню, як би вони вам не подобалися. Навіть якщо ви занесете хризантеми в будинок, квіти хризантем звичайно розпустяться, але в теплі листя засохнуть і кущ втратить декоративність.

Почніть освоювати цю культуру з ранньоквітучих видів корейської хризантеми (вони розквітають вже у липні), або середнього строку цвітіння, щоб до настання холодів ваш сад прикрашали пишні кущі, посипані яскравими квітами хризантем.

А коли наберетеся досвіду, можна спробувати вирощувати і самі пізні і найбільші сорти, цвітіння яких припадає на листопад - грудень. Спробуйте влаштувати оранжерею на заскленій лоджії або в порожній овочевий теплиці.


Садимо хризантему

Принісши додому хризантему, ми знову стикаємося з проблемою вибору. Тепер належить вибрати місце посадки квітів хризантеми. Воно має бути добре освітлюваним, захищеним від сильних вітрів, але в той же час без застою повітря. Чим більше сонця отримає рослина, тим пишніше і яскравіше будуть квіти хризантем.

Грунт для хризантем повинен бути родючим , вологим і добре розпущеним . Непридатні піщані грунти, рослина буде страждати від нестачі вологи. Але і застій води на користь рослині не піде, якщо грунт важкий - влаштуйте хороший дренаж.

Схожі новини по темі Домівка / Садові квіти


Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар на Травень

Народний та церковний календар на Травень

Травень – вінець весни, найпрекраснішої пори року. Його здавна люблять в народі, бо квітують немов...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Травень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Травень

На травень припадає і чимало обрядових дійств, які пов’язані з поетичним віншуванням природи....

Посівний календар

Місячний посівний календар на червень 2019

Місячний посівний календар на червень 2019

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця на червень місяць 2019 року по...