Як вирощувати хризантеми

Осінь - вдалий час щоб купити хризантеми


Багато колекцій починаються з того, що побачивши на прилавках чудову квітку хризантему, не вистачає сил утриматися і не купити. Адже на ринку хризантеми продають в самому розпалі цвітіння.

Головна перевага такої покупки - ви бачите товар лицем, (навесні недобросовісні продавці можуть обдурити, видавши один сорт за інший ). А пересадку хризантеми легко переносять на будь-якій стадії розвитку, навіть на піку цвітіння. Цю особливість можна використовувати при створенні мобільних квітників , висаджуючи кущики на парадну клумбу тільки на час цвітіння.Вибір хризантем

Вибір хризантеми зробити дійсно непросто. Забарвлення хризантем найрізноманітніші : від білосніжних , рожевих , бузкових до вишнево - червоних і темно - фіолетових тонів. Діаметр квітки хризантеми може варіювати від 1 до 30 см і висоту куща хризантеми можна підібрати на будь-який смак.


Цвітіння хризантеми

Якщо у вас немає теплиці, доведеться поки відмовитися від хризантем, які цвітуть пізньою осінню, як би вони вам не подобалися. Навіть якщо ви занесете хризантеми в будинок, квіти хризантем звичайно розпустяться, але в теплі листя засохнуть і кущ втратить декоративність.

Почніть освоювати цю культуру з ранньоквітучих видів корейської хризантеми (вони розквітають вже у липні), або середнього строку цвітіння, щоб до настання холодів ваш сад прикрашали пишні кущі, посипані яскравими квітами хризантем.

А коли наберетеся досвіду, можна спробувати вирощувати і самі пізні і найбільші сорти, цвітіння яких припадає на листопад - грудень. Спробуйте влаштувати оранжерею на заскленій лоджії або в порожній овочевий теплиці.


Садимо хризантему

Принісши додому хризантему, ми знову стикаємося з проблемою вибору. Тепер належить вибрати місце посадки квітів хризантеми. Воно має бути добре освітлюваним, захищеним від сильних вітрів, але в той же час без застою повітря. Чим більше сонця отримає рослина, тим пишніше і яскравіше будуть квіти хризантем.

Грунт для хризантем повинен бути родючим , вологим і добре розпущеним . Непридатні піщані грунти, рослина буде страждати від нестачі вологи. Але і застій води на користь рослині не піде, якщо грунт важкий - влаштуйте хороший дренаж.


Схожі новини по темі Домівка / Садові квіти


Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний календар. Жовтень

Народний календар. Жовтень

Наче й непомітно, але впевнено увійшла в свої права осінь. Найповніше її репрезентує жовтень. У...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українська назва другого осіннього місяця не потребує будь-яких пояснень. Довколишні гаї зодяглися...

Посівний календар

Посівний календар на грудень 2018 року

Посівний календар на грудень 2018 року

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця на грудень місяць 2018 року по...