Велогонка «Петриків крос-кантрі»

Велогонка «Петриків крос-кантрі»

Про велогонку

- Потрібно проїхати якомога швидше 2 кола (орієнтовно по 2,775 км) по пересіченій місцевості (дороги та стежки в Петриківському лісі). Загальна довжина траси змагань – 5,55 км. - Старт роздільний. (до 10 секунд). - Велогонка має тестовий характер, тому поділу на всі можливі категорії не передбачається. - Відкриття та реєстрація о 12:00 - 7 липня. Старт о 12:30. - Перед стартом буде проведене ознайомче коло. - Місце зустрічі, старту та фінішу – Петриківський ліс. - Наявність шолома обов’язкова. - Організаційні питання – Руслан Тхорик , 067 355 – 27 – 72, 066 -3 -777-999.

УМОВИ УЧАСТІ

Учасником велогонки «Петрики кросс-кантрі» може бути особа, котра згідна з тим, що: Організатор і всі особи, які з ним співпрацюють не несуть відповідальності перед учасниками за шкоди здоров’ю і майну, які можуть наступити перед, під час і після змагання. Учасники стартують на власну відповідальність. Учасники несуть цивільну і правову відповідальність за всі шкоди, заподіяні третім особам. Учасник не може у будь-якому випадку висувати ніяких юридичних претензій до організатора. Учасник не несе відповідальності за травми та інші негативні наслідки для здоров’я організаторів. Учасник знає, що необхідно дотримуватись Правил дорожнього руху. Своїм підписом у протоколі змагань стверджує, що ознайомлений з правилами змагань. Змагання відбудуться при сприятливих погодних умовах. Стартувати має право учасник, якому виповнилося 18 років. Кожен учасник зобов’язаний їхати в шоломі. Клас велосипедів – гірські велосипеди.

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

12-00 – реєстрація учасників 12-30 – старт змагань 14-00 – нагородження учасників.

КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ

Жителі Тернопільської області. В зв’язку з тим, що велогонка має тестовий характер, то поділ на категорії не передбачається. Вид гонки – любительська. Участь можуть взяти всі бажаючі відповідно до умов участі.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

Призовий фонд складається з призів наданих спонсорами змагань за зайняте 1, 2 та 3 місце. Грошовий внесок учасників змагань не передбачається. ПЕРЕМОЖЦЕМ вважається учасник, який за найменший час проїде два кола за розміченим маршрутом.

ДО ЗМАГАНЬ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ учасники в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Забороняється приймати участь у змаганнях без шолому. Траса складається з ділянок різної складності, кожен з учасників обирає швидкість руху по трасі на свій розсуд таким чином, щоб не втратити керування велосипедом. Кожен учасник самостійно несе відповідальність за власну безпеку.

Учаснику забороняється перешкоджати під час гонки випередженню іншим учасником. В зв’язку з роздільним стартом, учасник, якого доганяє наступний учасник, зобов’язаний дати йому дорогу. На одній з ділянок траси - (орієнтовно 50 метрів) поворот №9 - обгін заборонено, в зв’язку з специфікою траси. Траса буде розмічена сигнальними стрічками.


Реєстрація учасників велозабігу прoводиться на сайті Шприха


Схожі новини по темі Новини с.ПетриківКоментарі:

  1. Руслане, за який приз будуть боротися? Чи є сенс шалено крутити педалі?


  2. Цитата: Андрій
    Руслане, за який приз будуть боротися? Чи є сенс шалено крутити педалі?

    Взагаліто Ви трохи спізнились, велогонка відбулася в прошлому році.


Прокоментувати статтю: