Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн

Ландшафт в стилі французького класицизму відрізняється особливостями проектування на набагато більших територіях ніж того вимагали елементи італійського та голландського бароко. У свою чергу англійські сади безперечно залишаються одними з найкрасивіших в Європі. Сприятливий для рослин клімат і доведене до досконалості мистецтво садівництва, вивели англійців на лідируючі позиції в галузі ландшафтного проектування та дизайну.

Класичні сади італійського бароко дивують безліччю водойм, фонтанів, каскадів в поєднанні з великою різноманітністю кам'яних споруд: скульптур, гротів, сходів, павільйонів.

Досягнення сучасного дизайну дозволяє перетворити будь-яку присадибну ділянку в райський куточок. Вишуканий ландшафтний дизайн у вигляді чудового поєднання дерев і чагарників, декоративних рослин і квітів доповнених штучно обладнаними річками і озерцями, занурить вас в атмосферу улюбленого куточка природи, будь то пейзаж далеких Альп або Англійський парк, японський сад або сніжний оазис.

Грамотно розміщена жива огорожа дозволить сховатися від сторонніх очей і забезпечити абсолютну приватність, а підібрані в потрібному руслі садові меблі зроблять ваш відпочинок більш комфортним.

Багато веселощів і відмінний настрій на весь день наймолодшим жителям заміського будинку забезпечить дитячий майданчик розміщений прямо на ділянці. Він також може бути вдало доповнений дитячим басейном, каскадом, фонтаном.

Різноманітне насіння і розсада допоможе власноруч створити ландшафтну композицію на ваш смак. Тим часом, якщо немає часу на перетворення ваших фантазій в життя, фірми, які надають послуги з дизайну ландшафту, задовольнять будь-які, самі вишукані запити та побажання.


Схожі новини по темі Домівка / Ландшафтний дизайн


Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний календар. Жовтень

Народний календар. Жовтень

Наче й непомітно, але впевнено увійшла в свої права осінь. Найповніше її репрезентує жовтень. У...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українська назва другого осіннього місяця не потребує будь-яких пояснень. Довколишні гаї зодяглися...

Посівний календар

Посівний календар на грудень 2018 року

Посівний календар на грудень 2018 року

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця на грудень місяць 2018 року по...