Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн

Ландшафт в стилі французького класицизму відрізняється особливостями проектування на набагато більших територіях ніж того вимагали елементи італійського та голландського бароко. У свою чергу англійські сади безперечно залишаються одними з найкрасивіших в Європі. Сприятливий для рослин клімат і доведене до досконалості мистецтво садівництва, вивели англійців на лідируючі позиції в галузі ландшафтного проектування та дизайну.

Класичні сади італійського бароко дивують безліччю водойм, фонтанів, каскадів в поєднанні з великою різноманітністю кам'яних споруд: скульптур, гротів, сходів, павільйонів.

Досягнення сучасного дизайну дозволяє перетворити будь-яку присадибну ділянку в райський куточок. Вишуканий ландшафтний дизайн у вигляді чудового поєднання дерев і чагарників, декоративних рослин і квітів доповнених штучно обладнаними річками і озерцями, занурить вас в атмосферу улюбленого куточка природи, будь то пейзаж далеких Альп або Англійський парк, японський сад або сніжний оазис.

Грамотно розміщена жива огорожа дозволить сховатися від сторонніх очей і забезпечити абсолютну приватність, а підібрані в потрібному руслі садові меблі зроблять ваш відпочинок більш комфортним.

Багато веселощів і відмінний настрій на весь день наймолодшим жителям заміського будинку забезпечить дитячий майданчик розміщений прямо на ділянці. Він також може бути вдало доповнений дитячим басейном, каскадом, фонтаном.

Різноманітне насіння і розсада допоможе власноруч створити ландшафтну композицію на ваш смак. Тим часом, якщо немає часу на перетворення ваших фантазій в життя, фірми, які надають послуги з дизайну ландшафту, задовольнять будь-які, самі вишукані запити та побажання.

Схожі новини по темі Домівка / Ландшафтний дизайн






Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар на Травень

Народний та церковний календар на Травень

Травень – вінець весни, найпрекраснішої пори року. Його здавна люблять в народі, бо квітують немов...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Травень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Травень

На травень припадає і чимало обрядових дійств, які пов’язані з поетичним віншуванням природи....

Посівний календар

Місячний посівний календар на червень 2019

Місячний посівний календар на червень 2019

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця на червень місяць 2019 року по...