Шпинат вирощування на продаж

Шпинат вирощування на продаж

У нашій країні шпинат не такий популярний, як наприклад у Франції. Французи називають цей зелений листовий овоч «королем», а ще мітлою для шлунка, і у них він росте скрізь, де тільки можна.
Шпинат з'явився на Близькому Сході, імовірно в Персії - дуже давно, ще до нашої ери, і через багато століть араби привезли його в Іспанію. Потім вирощувати шпинат і споживати його навчилися в інших країнах Європи, а після відкриття Америки він потрапив і туди. Сьогодні більшість жителів США вживають шпинат, і він став одним найпопулярніших овочів у цій країні, проте в Україні він не відноситься до продуктів улюблених народом.

Шпинат не має яскравого смаку, як багато інших овочів, до яких ми звикли, до того ж він не може довго зберігатися, як інша зелень, і швидко втрачає свої властивості.

А корисних властивостей у шпинату чимало, і багато фахівців з харчування вважають його в цьому сенсі першим серед усіх овочів - принаймні, тих що ростуть в наших широтах.

Вирощувати шпинат потрібно в кілька строків з ранньої весни і до осені, останній термін посіву шпинату в середній смузі початок серпня.

Для раннього одержання врожаю вирощувати шпинат можна через розсаду, але врахуйте що шпинат росте швидко і розсада буде готова для посадки у відкритий грунт через 2-3 тижні.

Під посів насіння шпинату, грядки готують з осені, вносять органічні добрива (компост або перегній) 4-5кг / м ² і мінеральні добрива(нітрофоску 6О - 7О гр / м ²).

Насіння шпинату перед посівом замочують на добу. Посів у відкритий грунт здійснюють у невеликі борозенки, які розташовані на відстані 20 см одна від одної.

При появі пари справжніх листків посіви проріджують, відстань між рослинами до 15 см і підживлюють азотними добривами.

Схожі новини по темі Домівка / Сад і городПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний церковний календар. Квітень

Народний церковний календар. Квітень

Назва цього місяця пов’язана з цвітінням квітів. Цвітень. Весна повністю вступає в свої права....

Традиції, прикмети, прислів’я

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Якщо березень весну, наче наречену, лишень приводить у гості, то квітень її вже зустрічає як...

Посівний календар

Місячний посівний календар на травень 2021

Місячний посівний календар на травень 2021

Місячний посівний календар садівника-городника-квітникаря на Травень 2021 року із зазначенням фаз...