Шпинат вирощування на продаж

Шпинат вирощування на продаж

У нашій країні шпинат не такий популярний, як наприклад у Франції. Французи називають цей зелений листовий овоч «королем», а ще мітлою для шлунка, і у них він росте скрізь, де тільки можна.
Шпинат з'явився на Близькому Сході, імовірно в Персії - дуже давно, ще до нашої ери, і через багато століть араби привезли його в Іспанію. Потім вирощувати шпинат і споживати його навчилися в інших країнах Європи, а після відкриття Америки він потрапив і туди. Сьогодні більшість жителів США вживають шпинат, і він став одним найпопулярніших овочів у цій країні, проте в Україні він не відноситься до продуктів улюблених народом.

Шпинат не має яскравого смаку, як багато інших овочів, до яких ми звикли, до того ж він не може довго зберігатися, як інша зелень, і швидко втрачає свої властивості.

А корисних властивостей у шпинату чимало, і багато фахівців з харчування вважають його в цьому сенсі першим серед усіх овочів - принаймні, тих що ростуть в наших широтах.

Вирощувати шпинат потрібно в кілька строків з ранньої весни і до осені, останній термін посіву шпинату в середній смузі початок серпня.

Для раннього одержання врожаю вирощувати шпинат можна через розсаду, але врахуйте що шпинат росте швидко і розсада буде готова для посадки у відкритий грунт через 2-3 тижні.

Під посів насіння шпинату, грядки готують з осені, вносять органічні добрива (компост або перегній) 4-5кг / м ² і мінеральні добрива(нітрофоску 6О - 7О гр / м ²).

Насіння шпинату перед посівом замочують на добу. Посів у відкритий грунт здійснюють у невеликі борозенки, які розташовані на відстані 20 см одна від одної.

При появі пари справжніх листків посіви проріджують, відстань між рослинами до 15 см і підживлюють азотними добривами.


Схожі новини по темі Домівка / Сад і город


Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний календар. Жовтень

Народний календар. Жовтень

Наче й непомітно, але впевнено увійшла в свої права осінь. Найповніше її репрезентує жовтень. У...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українська назва другого осіннього місяця не потребує будь-яких пояснень. Довколишні гаї зодяглися...

Посівний календар

Посівний календар на грудень 2018 року

Посівний календар на грудень 2018 року

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця на грудень місяць 2018 року по...