Вирощування розсади на підвіконні.

Вирощування розсади на підвіконні.

У наших теплих квартирах і будинках при недостатньому освітленні розсада помідорів на вікні в будь-якому віці може витягуватися, особливо якщо вона густо посіяна. У перші дві - три доби після сходів ставимо розсаду на ніч на прохолодне підвіконня, де температура повітря близько 12 градусів.

Вдень на підвіконні має бути приблизно градусів 15. Розсада при такому режимі температури буде більш кремезна. Коренева система при низькій температурі краще розвивається, ніж розвиваються стебла, тому ґрунтове харчування в подальший час піде успішніше.

Якщо ваша розсада на вікні витягується через зайвий приплив теплого повітря з квартири (від радіаторів або труб опалення), прикрийте вікно білою шторкою: тепла при цьому буде надходити набагато менше, а освітлення буде більш рівним. Через деякий час ви помітите, що ваші рослини заспокоїлися.

Коли розсаді тісно в ящику і її стебла почали витягуватися в ниточку, стають тонкими листя, - швидше розсадіть їх поодинці в пакети або пластикові стаканчики. У пакетів надріжте нижні кути, щоб зайва поливна вода йшла в піддон. Стебла слід гарненько присипати землею, щоб їх зростання сповільнилося. Для будь-якої розсади, особливо для помідорів дуже важливо отримати добре розвинену, могутню кореневу систему розсади.

Для поліпшення коренеутворення, підгодовуйте розсаду помідорів мінеральними добривами, які містять фосфор. В інструкції на упаковці зазвичай вказується їх дозування. Раз на два тижні розсаду слід пригощати зольною витяжкою - столова ложка золи на літр води.

Схожі новини по темі Домівка / Сад і городПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний церковний календар. Квітень

Народний церковний календар. Квітень

Назва цього місяця пов’язана з цвітінням квітів. Цвітень. Весна повністю вступає в свої права....

Традиції, прикмети, прислів’я

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Квітень. Традиції, прикмети, прислів’я.

Якщо березень весну, наче наречену, лишень приводить у гості, то квітень її вже зустрічає як...

Посівний календар

Місячний посівний календар на травень 2021

Місячний посівний календар на травень 2021

Місячний посівний календар садівника-городника-квітникаря на Травень 2021 року із зазначенням фаз...