Вирощування розсади на підвіконні.

Вирощування розсади на підвіконні.

У наших теплих квартирах і будинках при недостатньому освітленні розсада помідорів на вікні в будь-якому віці може витягуватися, особливо якщо вона густо посіяна. У перші дві - три доби після сходів ставимо розсаду на ніч на прохолодне підвіконня, де температура повітря близько 12 градусів.

Вдень на підвіконні має бути приблизно градусів 15. Розсада при такому режимі температури буде більш кремезна. Коренева система при низькій температурі краще розвивається, ніж розвиваються стебла, тому ґрунтове харчування в подальший час піде успішніше.

Якщо ваша розсада на вікні витягується через зайвий приплив теплого повітря з квартири (від радіаторів або труб опалення), прикрийте вікно білою шторкою: тепла при цьому буде надходити набагато менше, а освітлення буде більш рівним. Через деякий час ви помітите, що ваші рослини заспокоїлися.

Коли розсаді тісно в ящику і її стебла почали витягуватися в ниточку, стають тонкими листя, - швидше розсадіть їх поодинці в пакети або пластикові стаканчики. У пакетів надріжте нижні кути, щоб зайва поливна вода йшла в піддон. Стебла слід гарненько присипати землею, щоб їх зростання сповільнилося. Для будь-якої розсади, особливо для помідорів дуже важливо отримати добре розвинену, могутню кореневу систему розсади.

Для поліпшення коренеутворення, підгодовуйте розсаду помідорів мінеральними добривами, які містять фосфор. В інструкції на упаковці зазвичай вказується їх дозування. Раз на два тижні розсаду слід пригощати зольною витяжкою - столова ложка золи на літр води.

Схожі новини по темі Домівка / Сад і город


Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар свят. Лютий

Народний та церковний календар свят. Лютий

Лютий останній місяць зими. В цьому місяці лютують морози і заметілі, тому його називають лютим....

Традиції, прикмети, прислів’я

Лютий. Традиції, прикмети, прислів’я

Лютий. Традиції, прикмети, прислів’я

Традиційно з лютим пов'язано чимало звичаїв, обрядів і... сподіванок. Недарма казали: Лютневий сніг...

Посівний календар

Місячний посівний календар садовода огородника на березень 2018 року

Місячний посівний календар садовода огородника на березень 2018 року

У посівному календарі на березень місяць 2018 року Ви зможете знайти точну інформацію про...