Жива вода для поливу насіння і розсади.

Жива вода для поливу насіння і розсади.


Як не дивно це звучить, але вода досі являє собою найбільшу загадку нашого світу. Цілком зрозуміло тільки одне - вона основа існування всього живого. Вивчені властивості води викликають ще більше запитань, які, у свою чергу, породжують найдивовижніші гіпотези. Справа дійшла до того, що є дослідники, які вважають воду якоюсь вищою живою і розумною субстанцією. Але не будемо вдаватися в область езотерики. Нас більше цікавить реальність.

У природі налічують близько 1330 видів води. Вони розрізняються за походженням (наприклад: дощова, джерельна, тала, ґрунтова), складу і кількості розчинених у ній мінеральних речовин, сторонніх домішок і т.д. Будь-яка вода, при заморожуванні, утворює мікрокристали льоду (розміром від 5 до 30 мкм), що відображають її структуру як в стоп-кадрі.

Термін - структура води мається на увазі не структуру її молекул (хоча це одна зі складових загальної структури), а форму організації їх сукупності, яка надає воді певних активних властивостей. Існує якась методика оцінки структурної якості води за формою і кількістю мікрокристалів на одиницю об'єму. Фігурально висловлюючись, кристали поділяються на 4 класи за формою: від "правильної" - шестипроменевих, симетричної красивої сніжинки, до "неправильної", що нагадує деформовану, з кострубатими відростками-промінчиками, непривабливого вигляду, крижинку.

Чим "правильніше" мікрокристали і більше їх кількість, тим вища якість структури води. Згідно з цією методикою, вищою якістю володіє вода зі святих джерел, водохресна, джерельна, тала вода. А ось водопровідна і вода у пляшках мають найнижчі оцінки за цими критеріями і не відносяться до структурованих вод. Експериментально встановлено, що структурована вода здатна стимулювати біологічні процеси.

Для передпосівної підготовки насіння (замочування) і для поливу розсади можна і потрібно використовувати саме структуровану воду. Це дає потужний стимулюючий ефект. Туговсхоже насіння (петрушка, морква, цибуля ріпчаста, кервель, перець, пастернак і т.д.) проростають значно швидше, а розсада розвивається міцною і життєздатною (зрозуміло, при дотриманні інших основних правил вирощування).

У домашніх умовах отримати біологічно активну "живу" воду досить просто. Для цього відстояну не менше 12 годин водопровідну воду заморожують в морозилці (взимку - на балконі), і розморожують до кімнатної температури. Але для отримання необхідної води мало просто заморозити-розморозити. Процес розморожування ділитися на 3 етапи:


Єтап перший - позбавляємося від дейтерію.

Приблизно через 2-3 години на стінках посудини із замороженою водою з'явиться тонка скориночка льоду. Цей лід нам не потрібен, оскільки містить в собі більшу частину дейтерію , що входить до складу будь-якої води (його частка мізерно мала), але гнітюче діє на живу клітину, а відповідно і на все живе. Тож, не замерзлу воду зливаємо в іншу посудину і ставимо її на заморожування.


Єтап другий - очищаємо хімічний склад води.

Як тільки вода в посудині замерзне приблизно на 2/3 об'єму, пробиваємо посередині ємності отвір і виливаємо (в унітаз або раковину) НЕ замерзлу воду. Це та частина води, в якій зосереджено 80% шкідливих домішок.


Третій етап - отримуємо живу воду.

Лід що залишився, власне і є шукана жива вода. Вона очистилася не тільки хімічно, але і інформаційно - звільнилася від негативної енергетики, отримала новий позитивний заряд і готова передати його всім, хто потребує її життєдайної сили. Увага! Топити цей лід слід тільки природним шляхом - при кімнатній температурі. Категорично не можна нагрівати, щоб прискорити процес. При нагріванні вода значно втрачає свої властивості, а при закипанні - повністю втрачає.


До речі, отриману таким чином живу воду можна і навіть потрібно вживати нам самим. Вона надає лікувальний ефект. Щодня вранці випивайте стаканчик такої води і через місяць відчуєте ефект - кудись почнуть пропадати застарілі болячки. Але вибачте, це вже не по темі. Тут нам важливіше знати, що живу талу воду бажано використовувати для замочування насіння і поливу розсади (хоча б 1-2 рази). Майбутні рослини згодом неодмінно віддячать вам хорошим урожаєм.

Схожі новини по темі Домівка / Сад і город



Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар свят. Березень

Народний та церковний календар свят. Березень

Березень – первісток весни, спадкоємець лютого, провісник квітня, ранок весни і ранок року. Це...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Перший весняний місяць Березень, господар полів та лісів, котрий, як сказав поет, білим поясом...

Посівний календар

Місячний посівний календар на березень 2024

Місячний посівний календар на березень 2024

Місячний посівний посадковий календар садовода огородника, таблиця на березень місяць 2024 року по...