Парник зі скла.
У скла чимало переваг. По-перше, висока прозорість, яка не змінюється з плином часу (природно, при регулярному догляді і митті). По-друге, хімічна інертність. Це дуже важливо, оскільки деякі полікарбонати та поліетиленові плівки при високій температурі можуть виділяти шкідливі речовини, а деколи і відчутний запах, який може накопичуватися в парнику і бути шкідливий для рослин. По-третє, скло стійке до абразивних впливів. Це дає можливість поверхні зберігати бездоганний зовнішній вигляд на необмежений час. Також важливо й те, що склу не зашкодять отрутохімікати при обробці теплиці, а шкідливі речовини повністю змиються зі скла водою.
До недоліків скляних парників відносять пристойну вагу. Хоча вагу можна віднести і до достоїнств, тому що такий парник більш стійкий, і можна заощадити на каркасі - зробити його з більш легкого і дешевого матеріалу, а от плівкову теплицю може знести сильний вітер, якщо каркас буде занадто легкий.
У скла висока теплопровідність. Це означає, що такий парник швидко нагрівається і швидко остине. Зі спостережень городників: «З батьком побудували парник з рам. Покрили склом. І помітили, що скляний парник холодніший в порівнянні з парником із плівки. У сусідньому парнику з плівки урожай завжди визрівав раніше на 5-7 днів ».
Недолік скляному парнику - крихкість. Сильний град може розбити скляний дах теплиці. (Плівку град теж зашкодить, а от полікарбонат - витримає).