Парник з плівки.
Дехто вважає, що полікарбонат затьмарив всі інші матеріали, але це далеко від істини. У плівки є свої достоїнства. Вона проста в експлуатації. Покрити плівкою теплицю не вимагає особливих зусиль. Завжди можна демонтувати стіну або дах плівкової теплиці, наприклад, для інтенсивного провітрювання. На зиму плівку знімають. І тут, як не дивно, таїться основна перевага і недолік плівки. Недолік у тому, що кожен рік плівку потрібно натягувати знову. Зате всю зиму можна не турбуватися про парник, теплицю, як наприклад, про полікарбонатний парник, що він прогнеться під вагою снігу. Тому якщо немає можливості взимку відвідувати парник, теплицю і згрібати з нього сніг, то плівковий варіант в самий раз.
Ще одна перевага парника з плівки в тому, що на зиму земля вкривається снігом, і це забезпечує природну вологість і температуру для ґрунтових мікроорганізмів. Без укриття снігом в закритих дахом парниках ґрунт глибоко промерзає, мікроорганізми гинуть, тому потрібно накидати в парник або сніг, або гній. Інакше до сезону ґрунт не встигне відтанути.
Плівка відносно дешева, але її потрібно купувати часто. Більшість видів поліетиленової плівки зношується за кілька сезонів, так як поліетилен нестійкий до ультрафіолету. До того ж, плівка швидко пошкоджується: її легко порвати або проткнути, а якщо шматок плівки колишеться на вітрі, то сильний вітер може потріпати всю теплицю. Хоча як перевага - плівка не розіб'ється і в цьому сенсі більш безпечна на відміну від скла.
Армована плівка прослужить трохи довше. На відміну від поліетиленової, ця плівка механічно міцніша і стійкіша до розтягування, тому що має сітчастий каркас, який поміщений між її шарами. Плівкова теплиця призначена тільки для використання в сезон. У холодні дні для утеплення теплиці можна натягнути другий шар плівки, але при заморозках вона тепло не втримає, тому цей варіант теплиці не підходить для тих, хто хоче вирощувати врожай круглий рік.