Хочете якісний декоративний садiвний матеріал?

  ---
Хочете якісний декоративний садiвний матеріал?

Далеко не всім мешканцям нашої області відомо, що у селі Петриків біля Тернополя є мальовничий куточок, де розташований селекційно-насіннєвий центр Тернопільського держлісгоспу. Він є базовим підприємством зі створення селекційно-насіннєвих об’єктів випробувальних культур та маточних плантацій. Рослини тут перебувають у стадії вирощування та призначені для забезпечення лісових господарств Тернопільщини селекційним насінням порід-інтродуцентів, які в майбутньому підвищуватимуть продуктивність лісових культур та стійкість зелених насаджень.

Разом із головним лісничим Тарасом Крисою та начальником селекційно-насіннєвого центру Павлом Качуряком йдемо вздовж рівненьких рядків різних саджанців. Чого тільки тут не має: і модрина європейська, і види туй, ялин, дубів, ясенів, а також самшиту, барбарису, горобини та інших рослин. Це дійсно справжній зелений центр для людини-природолюба.
Пан Павло каже, що тут акцентують увагу саме на посадковому матеріалі, адже розсадник як-не-як у Тернополі, де ця продукція користується доволі великим попитом. Постійними покупцями є зелені господарства міст та селищ області і, безумовно, фізичні особи, які є власниками приватних будинків. Саме на піку моди зараз є прикраса подвір’їв різними вічнозеленими деревами та кущами, такими як туя, ялина чи самшит.

Головний лісничий повідомив, що площу розсадника вдалося збільшити. Розширено й площу парників. Працівники центру домоглися збільшення кількості посадкового матеріалу із закритою кореневою системою до 30 тисяч штук. У 2011 році планується довести цю кількість до 50 тисяч штук.

Якщо не знаєте, де придбати декоративні дерева з відповідним сертифікатом якості – вас радо зустрінуть у селекційно-насіннєвому центрі ДП «Тернопільське лісове господарство».

Схожі новини по темі ---Прокоментувати статтю: