Розпочалось полювання на “Фокстрот” у Тернополі?

Розпочалось полювання на “Фокстрот” у Тернополі?

Найбільший в Західній Україні зі складів компанії “Фокстрот” розташований у Тернополі на вулиці Поліській, призупинив свою роботу після візиту УБОЗівців, – пише сайт 20minut.ua.


- Приїхали з автоматами у масках, – розповів один з охоронців складу. – Деталей не знаю. Я тоді не був на місці. Знаю тільки, що вилучили усю документацію. Склад з товаром опломбований. Зараз тут з працівників нікого немає. Візит УБОЗівців на склад “Фокстроту” відбувся 22 вересня. Того ж дня у Києві правоохоронці здійснили обшук у центральному офісі компанії. Перевірка у Тернополі викликана всеукраїнськими подіями навколо “Фокстроту”, повідомили у прес-службі обласної міліції.

22 вересня міліція обшукувала п`ять точок, що належать мережі магазинів побутової техніки «Фокстрот» у Києві, повідомляє газета Сегодня. Серед них центральний офіс на вул. Дорогожицькій і навіть дача одного з власників магазину. За даними міліції, обшуки пов`язані із замовним убивством, однак у самій мережі відповідають, що “покійник” живий і навіть бадьоро проводить час у ресторані …

«Напередодні був убитий один з топ-менеджерів магазинів. Нібито партнери збиралися і хотіли переділити частки, але він не погодився. В офісах вилучали документи, пов`язані з економічною діяльністю», – сказав “Сегодня” співрозмовник у правоохоронних органах. Розслідуванням справи займається головне слідче управління МВС, але офіційної інформації поки не дають. У самому «Фокстроті» неофіційно вважають, що це рейдерське захоплення, а не вбивство.

«Ніякого вбивства не було, ми вже всіх перебрали, ніхто не був убитий! Тим часом міліція ходить по наших складах, все перевіряє і заважає працювати. Тепер повністю паралізована робота центрального апарату магазину. Це якийсь рейдерське захоплення», – впевнені співробітники компанії.

Міліція – неофіційно – навіть назвала прізвище «загиблого». Мовляв, убили «людину на прізвище Виходцев». Геннадій Виходцев справді співвласник «Фокстроту». Однак його наближені запевнили журналіста, що Виходцев не тільки живий, а й ще сидить у ресторані …

Газета нагадує, що в березні 2008 року в Шевченківському РВВС помер один із власників мережі Володимир Шульга: йому – свідкові у справі про отруєння екс-президента Віктора Ющенка – раптово стало погано з серцем. За два роки – в березні 2010-го – ще один власник супермаркетів побутової техніки Георгій Дігам загинув під час дайвінгу, в Судані: зупинилося дихання. Обидва власника «Фокстроту», за даними “Сегодня”, були в конфлікті – теж ділили частки.

Схожі новини по темі Новини ТернополяПрокоментувати статтю: