Філософія Эпохи Античності (Вступна Стаття)

  Філософія
Філософія Эпохи Античності (Вступна Стаття)

Філософія епохи античності ... Я сподіваюся, всі прекрасно розуміють, як це важливо і цікаво? Але, рекомендую вам почати з поста про виникнення філософії, оскільки так Вам, якщо ви новачок у вивченні історії філософії, буде легше орієнтуватися в загальноісторичному розвитку філософії. Можливо, у вас виникло питання: «Чому я починаю блог з постів з історії філософії і саме з античності, а не з розгляду загальних тез і понять?». Все просто, причини три:

Філософія як така, з'явилася саме в епоху античності!


Античність, як культурна епоха, очевидно, краще всіх наступних підходила для виникнення філософії і її активного розвитку.
В епоху античності філософа поважали! Зараз це велика рідкість ... Особливо для професійних філософів країн СНД, яких в загальному не так багато.
Філософія епохи античності - фундамент всіх наук, адже саме Елліни і тісно співпрацювали з ними Єгиптяни, а також Римляни античної епохи заклали основи практично всіх наукових дисциплін сучасності.

Саме в епоху античності виділилися основні проблеми та особливості філософії. Такий список можна продовжувати до безкінечності, але все говорить про те, що античність - фундамент західного суспільства (це так, щоб не узагальнювати, а то хто-небудь може і образитися), а це, погодьтеся, не хухри-мухри!

Напевно достатньо, як для вступної статті. Тепер варто сказати, що ж далі. А далі - нові публікації на тему античної філософії. Мені здається, що найкраще буде писати в історичному порядку розвитку філософії.

Схожі новини по темі ФілософіяПрокоментувати статтю: