Вплив стихій

Усі зодіакальні сузір’я традиційно розподіляють між чотирма стихіями; знаки Води (Рак, Скорпіон, Риби), знаки Землі (Телець. Діва. Козеріг), знаки Вогню (Овен. Лев, Стрілець) і знаки Повітря (Близнюки, Терези. Водолій).

🈯

Водні знаки пов’язані з листям. Коли Місяць перебуває в одному з цих знаків, краще сіяти та саджати, пікірувати та підгортати листові культури: усі види капусти, пряні й ароматичні травіи, салати, цибулю будь-якого виду, що вирощується на зелень, декоративні трав’янисті рослини, газонні трави тощо. А ось урожай збирати не слід, особливо якщо він призначений для зберігання.


🈯

Земляні знаки активізують ріст коренів, коренеплодів і цибулин. У дні, коли Місяць проходить через знак Землі, слід сіяти, саджати пікірувати та підгортати картоплю, коренеплоди, часник, хрін, цибулю на ріпку, топінамбур тощо. Цей час сприятливий і для збирані врожаю.


🈯

Вогненні знаки впливають на плоди та насіння, я в цей час інтенсивне достигають і розвиваються. Якщо_ Місяць перебуває в одному з цих знаків, краще займатися посадкою, підживленням, обробкою будь-яких гарбузових і бобових культур, томатів, перцю, кавуна, ягідні кущів і плодових дерев, зернових.

Важливо тільки бути обережним і не пошкоджувати рослини, оскільки будь які травми, нанесені в цей період, можуть призвести їх захворювання.

🈯

Повітряні знаки стимулюють цвітіння та зав’язуванні плодів. У цей час можна сіяти й саджати квіти, виткі декоративні культури, а також артишок, лаванду, декоративні цибулі та інші квітучі рослини. Також можна зрізати квіти для букетів - вони буду довго залишатися свіжими,

Схожі новини по темі Домівка / Посівний календарПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар свят. Березень

Народний та церковний календар свят. Березень

Березень – первісток весни, спадкоємець лютого, провісник квітня, ранок весни і ранок року. Це...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Перший весняний місяць Березень, господар полів та лісів, котрий, як сказав поет, білим поясом...