Що подарувати на День Закоханих?

  Різне
Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Любите День святого Валентина і хочете принести радість близькій людині в це свято? Звичайно, не обійдеться без подарунків. Але що подарувати, якщо нема ідей і похід за покупками – справжня мука? Ну тоді, ми готові Вам допомогти з пошуками. В цій статті ви знайдете декілька креативних порад.


Що подарувати на День Закоханих?

Романтична вечеря. Приготуйте декілька легких страв і обов’язково десерт та вино або шампанське ( ну, як без них), запаліть свічки, розкидайте пелюстки троянд та одягніться відповідно.Тематична фотосесія

Тематична фотосесія Професійна чи аматорська. В парку чи студії. Головне, що ви вдвох, разом.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Кулони – амулети. Немає різниці ювелірний чи біжутерія. Вони символізують єдність стосунків.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Саморобна валентинка. Щось зроблене своїми руками – це увага, яка будь-кому приємна.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Річ з Вашою сумісною фотографією. Чашка, фоторамка чи килимок для комп’ютерної мишки. Все це нагадуватиме про Вас.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Коробка смаколиків. Цукерки, тістечка, печиво в красивій обгортці, а ще краще коли самому приготувати.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Парні футболки. Їх можна одягати влітку, коли гуляєте разом.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Похід в кіно. Виберіть фільм, який вам двом по душі, візьміть поп-корн і гайда дивитися.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Портрет. Замовте заздалегіть картину людини, якій збираєтеся подарувати. Досить романтично.А що Ви даруєте на день Закоханих? Пишіть в коментарії.

Схожі новини по темі Різне


Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний календар. Жовтень

Народний календар. Жовтень

Наче й непомітно, але впевнено увійшла в свої права осінь. Найповніше її репрезентує жовтень. У...

Українські традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українська назва другого осіннього місяця не потребує будь-яких пояснень. Довколишні гаї зодяглися...