Що подарувати на День Закоханих?

  Різне
Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Любите День святого Валентина і хочете принести радість близькій людині в це свято? Звичайно, не обійдеться без подарунків. Але що подарувати, якщо нема ідей і похід за покупками – справжня мука? Ну тоді, ми готові Вам допомогти з пошуками. В цій статті ви знайдете декілька креативних порад.


Що подарувати на День Закоханих?

Романтична вечеря. Приготуйте декілька легких страв і обов’язково десерт та вино або шампанське ( ну, як без них), запаліть свічки, розкидайте пелюстки троянд та одягніться відповідно.Тематична фотосесія

Тематична фотосесія Професійна чи аматорська. В парку чи студії. Головне, що ви вдвох, разом.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Кулони – амулети. Немає різниці ювелірний чи біжутерія. Вони символізують єдність стосунків.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Саморобна валентинка. Щось зроблене своїми руками – це увага, яка будь-кому приємна.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Річ з Вашою сумісною фотографією. Чашка, фоторамка чи килимок для комп’ютерної мишки. Все це нагадуватиме про Вас.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Коробка смаколиків. Цукерки, тістечка, печиво в красивій обгортці, а ще краще коли самому приготувати.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Парні футболки. Їх можна одягати влітку, коли гуляєте разом.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Похід в кіно. Виберіть фільм, який вам двом по душі, візьміть поп-корн і гайда дивитися.Що подарувати на День Закоханих, день Валентина?

Портрет. Замовте заздалегіть картину людини, якій збираєтеся подарувати. Досить романтично.А що Ви даруєте на день Закоханих? Пишіть в коментарії.

Схожі новини по темі РізнеПрокоментувати статтю:

Народний календар

Народний календар. Серпень.

Народний календар. Серпень.

Назва місяця походить від слова «серпанок». Це легка пелена, що застилає й огортає землю. Завдяки...

Українські традиції, прикмети, прислів’я

Серпень. Традиції, прикмети, прислів’я

Серпень. Традиції, прикмети, прислів’я

Серпень. Народні обряди, звичаї, прикмети та прислів’я на останній місяць літа, серпень....