Трав'яні корисні добавки в чай.

Трав'яні корисні добавки в чай.

Аніс. Плоди цієї рослини корисно додавати в чай при перших неприємних шорсткуватих відчуттях в горлі, як це буває перед нападом кашлю. Також такий чай можна вживати, коли кашель вже увійшов в силу, аніс допоможе вилікуватися значно швидше. Аніс - прекрасний засіб в лікуванні та профілактиці запалень нирок і кишечника, при запальних процесах в легенях, кашлі, здутті.

Засушені листочки і ягідки ожини володіють хорошим очисним впливом, що особливо корисно при отруєнні. Чай з ожиною допомагає запобігти кишковим і шлунковим кровотечам при хронічних захворюваннях цих органів.

Жасмин, який володіє чарівним ароматом, допоможе побороти загальне ослаблення організму і симптомам хронічної втоми (не можна забувати при цьому про повноцінне харчування і сон), додасть апетиту, підніме знижений артеріальний тиск, заспокоїть напад гастриту, хоча йти до лікаря все ж доведеться.

Імбирний чай. Корінь імбиру можна заварювати окропом, натирати на тертці або ж додавати в заварку шматочки, він чудово бадьорить і зігріває, активізує обмін речовин, що важливо знати жінкам, які намагаються позбутися зайвих сантиметрів на талії, що з'явилися після новорічних свят.

Календула - насіння та квіти - має бактерицидну дію, що дуже до речі, якщо здолала застуда або ангіна. Слід знати, що добавка з календули допомагає при запаленнях в кишечнику, а також при неполадках з жовчним міхуром і печінкою.

Лаванда з її специфічним ароматом володіє спазмолітичним і заспокійливим засобом. Чай з лавандою надасть просто чарівну дію при неврозах і безсонні.

М'ята. Запашні листочки цього всім відомої рослини, заварені з чорним індійським чаєм, допоможуть створити воістину домашній настрій. Якщо чай слабенький, то він може розслабитись і заспокоїтись ввечері. Людям, які не можуть утриматися від надмірних частувань під час застілля, м'ятний чай допоможе зранку уникнути похмілля. М'ята допомагає і від нетравлення шлунку, при критичному жарі або температурі під час грипу або застуди. Також рослина зменшить кашель навіть при бронхіті і зніме роздратування.


Але не варто забувати, що перед змішуванням в запарнику власної цілющої суміші проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Схожі новини по темі Здоров'я / Продукти харчування



Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний та церковний календар свят. Березень

Народний та церковний календар свят. Березень

Березень – первісток весни, спадкоємець лютого, провісник квітня, ранок весни і ранок року. Це...

Українські традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Українські традиції, прикмети, прислів’я. Березень

Перший весняний місяць Березень, господар полів та лісів, котрий, як сказав поет, білим поясом...