6 продуктів, які допомагають запобігти раку

6 продуктів, які допомагають запобігти раку
1. Шоколад

Шоколад надзвичайно корисний для організму - до тих пір, поки ви їсте правильний його різновид. Какао боби багаті антиоксидантами, які нейтралізують вільні радикали. Краще рішення - це вживати середню кількість темного гіркого шоколаду або шоколаду домашнього приготування. Його приготувати набагато простіше, ніж ви можете подумати:

1 чашку кокосового або топленого масла

¼ чашки кленового сиропу або меду

½ чашки гіркого какао порошку

½ чашки горіхового масла або борошна

Змішайте інгредієнти і додайте при необхідності більше какао або сиропу, перелийте суміш у контейнер, накрийте, і помістіть в холодильник на ніч.2. Ягоди

Ягоди - це один з найпопулярніших видів невеликих продуктів, які здатні боротися з раком. І хоча всі ягоди містять антиоксиданти, також як і вітаміни і клітковину, деякі різновиди є рекордсменами по їх кількості - наприклад, гімалайські ягоди годжі або ягоди асаї, які містять 25 тисяч і 18.5 тисяч їх одиниць на сто грамів відповідно. Але насправді, не важливо яким різновидам ягід ви віддасте перевагу - всі вони володіють сильними протираковими властивостями. Ви можете споживати ягоди круглий рік, запасаючи і заморожуючи їх, коли йде ягідний сезон, або купуючи сушені.


3. Зелений чай

Справжній напій довголіття, зелений чай за даними численних досліджень здатний запобігати і навіть звертати назад процес розвитку раку. Одне з досліджень проводилося за участю сорока тисяч японців - причому враховувалося їх стать, вік, і спосіб життя - і було встановлено, що вживання п'яти чашок зеленого чаю в день знижує ризик раку крові на сорок два відсотки і раку лімфи на сорок вісім відсотків. Іншими корисними властивостями зеленого чаю є зниження ваги, запобігання серцевих захворювань, контроль рівня холестерину, і захист від неврологічних захворювань.


4. Куркума

Ця спеція звернула на себе пильну увагу останнім часом, і не без підстав. Вона не тільки була досліджена на свої детоксикаційні властивості і можливу ефективність у запобіганні нейродегенеративних захворювань, але також і як досить потужний засіб для боротьби з раком. Було виявлено, що вона знижує розмір пухлин на вісімдесят один відсоток, а дослідники з Університету Лос-Анджелеса стверджують, що вона навіть перешкоджає росту раку. Щоб отримати всі корисні властивості куркуми, ви можете заварити з неї чай, додати її практично в блюдо, або додавати як приправа до шашликів (це знизить кількість канцерогенів, що виділяються в процесі готування на грилі).


5. Фісташки

Ці горіхи володіють властивістю запобігти діабет, забезпечують загальний захист проти вільних радикалів, запобігають хворобам серця, і як ви можете здогадатися - навіть борються з раком. Американська Асоціація ракових досліджень опублікувала дані дослідження, в ході яких з'ясувалося, що у людей, які вживали п'ятдесят грамів фісташок на день протягом чотирьох тижнів, істотно збільшився рівень гамма-токоферолу в організмі. Гамма-токоферол це різновид вітаміну Е і він забезпечує захист проти раку, зокрема легеневого.


6. Часник

Часник містить сірководневу кислоту, і дослідники з Медичного коледжу імені Альберта Ейнштейна заявляють, що ін'єкції сірководневої кислоти мишам блокують пошкодження, які надає інфаркт на серцеві м'язи. Вони вважають, що цей же компонент дозволяє часнику запобігати рак, особливо - рак простати, молочної залози, і кишечника. Часник уживається в якості приправи у багатьох стравах, так що ви можете користуватися всіма його перевагами, фактично не додаючи його спеціально в свій раціон.

Не чекайте; включіть продукти, які допомагають боротися з раком в свою щоденну дієту вже сьогодні.


Матеріали на нашому сайті надаються для аналізу, а не для пропаганди. Думка редакції може частково або повністю не збігатися з думками авторів публікацій.


Схожі новини по темі Здоров'я / Продукти харчування


Коментарі:

  1. Ще слід зазначити, що часник має протипаразитарну і протиракову властивість лікування. У малих дозах вживання в їжу часник надає профілактичну властивість, а у великих ударних дозах сильним очищувальним ефектом .... Без очищення немає зцілення від багатьох серйозних захворювань....


Прокоментувати статтю:

Народний календар

Народний календар. Жовтень

Народний календар. Жовтень

Наче й непомітно, але впевнено увійшла в свої права осінь. Найповніше її репрезентує жовтень. У...

Українські традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українські традиції, прикмети, прислів’я про жовтень

Українська назва другого осіннього місяця не потребує будь-яких пояснень. Довколишні гаї зодяглися...