Шпинат вирощування на продаж

Шпинат вирощування на продаж

У нашій країні шпинат не такий популярний, як наприклад у Франції. Французи називають цей зелений листовий овоч «королем», а ще мітлою для шлунка, і у них він росте скрізь, де тільки можна.
Шпинат з'явився на Близькому Сході, імовірно в Персії - дуже давно, ще до нашої ери, і через багато століть араби привезли його в Іспанію. Потім вирощувати шпинат і споживати його навчилися в інших країнах Європи, а після відкриття Америки він потрапив і туди. Сьогодні більшість жителів США вживають шпинат, і він став одним найпопулярніших овочів у цій країні, проте в Україні він не відноситься до продуктів улюблених народом.

Шпинат не має яскравого смаку, як багато інших овочів, до яких ми звикли, до того ж він не може довго зберігатися, як інша зелень, і швидко втрачає свої властивості.

А корисних властивостей у шпинату чимало, і багато фахівців з харчування вважають його в цьому сенсі першим серед усіх овочів - принаймні, тих що ростуть в наших широтах.

Вирощувати шпинат потрібно в кілька строків з ранньої весни і до осені, останній термін посіву шпинату в середній смузі початок серпня.

Для раннього одержання врожаю вирощувати шпинат можна через розсаду, але врахуйте що шпинат росте швидко і розсада буде готова для посадки у відкритий грунт через 2-3 тижні.

Під посів насіння шпинату, грядки готують з осені, вносять органічні добрива (компост або перегній) 4-5кг / м ² і мінеральні добрива(нітрофоску 6О - 7О гр / м ²).

Насіння шпинату перед посівом замочують на добу. Посів у відкритий грунт здійснюють у невеликі борозенки, які розташовані на відстані 20 см одна від одної.

При появі пари справжніх листків посіви проріджують, відстань між рослинами до 15 см і підживлюють азотними добривами.

Схожі новини по темі Домівка / Сад і городПрокоментувати статтю:

Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Зображення Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру

Народний календар

Народний календар. Вересень

Народний календар. Вересень

Колись, у давнину, безкрайні простори Європи і Азії покривав невибагливий, вічнозелений,...

Традиції, прикмети, прислів’я

Українські традиції, прикмети, прислів’я про вересень

Українські традиції, прикмети, прислів’я про вересень

Вересень, перший місяць осінньої пори, на який припадає чимало свят за церковним та народним ...

Посівний календар

Місячний посівний календар таблиця вересень 2017 року

Місячний посівний календар таблиця вересень 2017 року

Місячний посівний календар садовода огородника, таблиця на вересень місяць 2017 року по Україні із...